Dałem ci wszystko, a nic nie dostałem w zamian - Grudzień 2021

Byłeś pierwszym mężczyzną, którego naprawdę kochałem. Miałem przed sobą chłopaków, ale żadnemu z nich nie udało się obudzić emocji, które obudziłyście we mnie.

Gdy byłem z tobą, należałem tylko do ciebie i nic i nikt inny nie istniał. Miałeś mnie całkowicie. To było tak, jakbym przestał istnieć - nie byłam już kobietą, córką, przyjaciółką. Moją jedyną rolą w życiu była twoja dziewczyna. I to był mój błąd numer jeden.Dałeś mojemu życiu sens. Po prostu zapomniałem, że istniałem, zanim cię spotkałem - myślałem, że nie mogę oddychać bez ciebie wokół mnie i przekonałeś mnie, że czujesz to samo. Przekonałeś mnie, że mnie potrzebujesz i że nigdy nie wyobrażasz sobie życia beze mnie.

Dlatego moim celem w życiu było sprawienie, abyś się uśmiechnął. Wasze dobre samopoczucie było dla mnie jedyną ważną rzeczą. Zapomniałam o moich przyjaciołach, a nawet mojej rodzinie, ale osobą, o której najbardziej zapomniałam, byłam ja. Całkowicie zlekceważyłem siebie i swoje potrzeby, koncentrując się tylko na tobie.

Zajęło mi dużo czasu, zanim zdałem sobie sprawę, że nic mi nie dałeś w zamian.Wydaje mi się, że byłem zaślepiony intensywnością mojej miłości do ciebie i nie zauważyłem, jak źle mnie traktowałeś. Ludzie bliscy mi powtarzali, że mnie nie kochasz i że tylko mnie wykorzystujesz, ale nie wierzyłem im. Chociaż wszystko było prawie jasne, po prostu nie chciałem wierzyć, że nie zasłużyłeś na wszystkie poświęcenia, które dla ciebie uczyniłem. Nie chciałem przyznać, że nie zasłużyłeś na mnie.

Ale z czasem zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę nigdy nie dorównałeś moim wysiłkom. Uświadomiłem sobie, że jako jedyny ciągle coś dawałem i nie otrzymywałem.Wyjaśnijmy jedną rzecz - nie mówię tu o żadnym materiale. Dałem ci mój czas, moją miłość, moją cierpliwość, moją energię… moje wszystko. Nie chciałem drogich prezentów, chciałem tylko twojej lojalności i miłości. I nic nie dostaję w zamian. Właściwie przyzwyczaiłem się i wykorzystałem.

Uświadomiłem sobie, że jestem dla ciebie dobry tylko wtedy, gdy mnie potrzebujesz. Kiedy miałeś kłopoty lub przeżywałeś ciężkie czasy, byłem pierwszą osobą, do której dzwoniłeś. Wiedziałeś, że zostawię wszystkich i wszystko, aby być przy tobie. Wiedziałeś, że jesteś w centrum mojego wszechświata i że nic nie zrobiłbym dla ciebie. I wykorzystałeś to bardzo dobrze na swoją korzyść.

Ale gdy tylko burza się skończy i jak tylko wrócisz na właściwe tory, zapomnisz o mnie. Oczywiście nadal trzymałeś mnie przy sobie, ale nagle wszystko i wszyscy byli ważniejsi ode mnie. Byłem tam zawsze, kiedy potrzebowałeś kogoś, kto podzieliłby się twoim smutkiem, ale kiedy byłeś szczęśliwy, nie byłem nawet w tyle.

I kiedy cię potrzebowałem, nigdzie cię nie było. Dla ciebie moje problemy i problemy były nieistotne i głupie. Nie chciałem tego przyznać, ale w głębi duszy wiedziałem, że nigdy nie mogę na tobie polegać.

Jestem po prostu przeciwieństwem. Dla mnie naturalne jest pomaganie tym, których kochasz. Jestem rodzajem dziewczyny, która będzie trzymać się swojego mężczyzny i będzie jego filarem siły, bez względu na wszystko. Wiedziałeś, że nigdy cię nie opuszczę, i wiedziałeś, że jestem gotów stanąć u twego boku.

Ale najwyraźniej nie wiedziałeś, że oczekujesz tego samego. Powinieneś przynajmniej spróbować dopasować moje wysiłki, ale nie mogłeś tego zrobić.

Wzajemne relacje są tym, na czym powinny polegać relacje. Oczywiście zdarza się, że jeden z partnerów daje więcej i otrzymuje mniej i odwrotnie, i nie ma w tym nic złego.

Ale to nie była nasza sytuacja; Byłem gotowy, aby przenieść dla ciebie góry, a ty nie byłeś gotowy, aby przesunąć za mnie palec.

Nie chciałem tego przyznać, ale teraz wiem, że tak naprawdę nigdy mnie nie kochałeś. Podobała ci się moja uwaga i podobało ci się, że ktoś kocha cię bezwarunkowo.

Otworzyłem się dla ciebie całkowicie i zawsze byłeś dla mnie priorytetem. I nigdy nie prosiłem o wiele. Możesz powiedzieć, że byłem niepewny, ale prawda jest taka, że ​​potrzebowałem pewnej weryfikacji z twojej strony. Musiałem czuć się dla ciebie ważny, potrzebowałem gestu, który udowodniłby, że mnie kochasz i doceniasz wszystko, co dla ciebie robiłem.

A co dostałem Mam chłopaka, który nigdy nie był dla mnie, kiedy najbardziej go potrzebowałem. Mam chłopaka, który zawsze uważał mnie za swoje ramię do płaczu, swoją siatkę bezpieczeństwa. Mam chłopaka, który zawsze traktował mnie, jakbym była dla niego tylko opcją. Mam chłopaka, który zawsze przychodził do mnie, gdy nie miał dokąd pójść.

Mam chłopaka, który oczywiście nie mógł mnie kochać tak, jak się spodziewałem. I chłopak, który nigdy nie był wystarczająco szczery, aby mi to powiedzieć i pozwolić mi odejść.

Nie mam niczego.

grandes movimientos sexuales para tu esposa