Nie mogłem prosić o nic lepszego niż bycie twoją ciocią - Grudzień 2021

Każdy z was zmienił moje życie na lepsze, a bycie twoją ciocią to najlepsza rzecz, jaką mogłem być. Zaświecasz moje życie za każdym razem, gdy cię widzę, zwłaszcza gdy słyszę podekscytowanie w twoich głosach, gdy krzyczysz „AUNTIE!” To jedno z najlepszych uczuć na świecie, wiedząc, że tak bardzo mnie kochasz. I mam nadzieję, że wiesz, jak bardzo cię kocham.

Kiedy wszedłeś w moje życie, nigdy nie kochałem kogoś tak, jak ja ciebie! Byliście moimi pierwszymi dziećmi i jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem tego doświadczyć z każdym z was.¿Es normal que los hombres casados ​​miren porno?

Jedną z najtrudniejszych rzeczy dla mnie jest powiedzieć do widzenia. Nie rozumiesz, jak chciałbym widzieć cię codziennie i pomagać w odrabianiu lekcji oraz bawić się w chowanego, kiedy tylko chcesz.

Łamie mi serce, widząc twoje twarze i świadomość, że tak bardzo cię zasmuca, kiedy muszę odejść, ale wiedz, że zawsze jesteś w moich myślach. Wszystko, co dzieje się w moim życiu, sprawia, że ​​myślę o tobie i chciałbym spędzić z tobą cały swój czas i dobre dni.

Obserwowanie, jak każdy z was wyrósł od małych dzieci, które znałem, do zabawnych i energicznych dzieci, które znam teraz, były jednym z najlepszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem.Byłem w stanie pomóc ci stać się najlepszymi małymi dziećmi na świecie i nie zamieniłbym na kupkę zmian w pieluchach i obowiązek sprzątania za cokolwiek. Ponieważ teraz widzę nagrodę niesamowitych małych ludzi, którymi się stajecie. Wszyscy wiele dla mnie znaczysz, a bycie częścią swojego życia jest tak fantastycznym doświadczeniem.

citas para hacer que una chica se sienta mejor

Zawsze wiesz, jak sprawić, żebym się uśmiechnęła i jak mnie zdenerwować… ale przede wszystkim uśmiechnij się i śmiej. To, co mówisz i robisz, jest czasem tak śmieszne, że nie można się na ciebie gniewać. A uśmiechy, które mi dajesz, że bawię się z tobą w Barbie lub dinozaury, sprawiają, że topię się ze szczęścia.

Kto wiedział, że dzieci mogą być tak łatwo zadowolone? W głębi duszy mam nadzieję, że pozostaniesz tak długo, jak to możliwe, ponieważ dzięki temu życie stanie się o wiele szczęśliwsze.Gdy dorośniesz, mam nadzieję, że każdy z was pamięta, jak bardzo ciocia cię kocha i jak zawsze będzie przy tobie.

Chcę, żebyś mógł przyjść do mnie, jeśli potrzebujesz pomocy lub po prostu kogoś, z kim możesz porozmawiać. Gdy każdy z nas się starzeje, nasz czas będzie coraz krótszy, ale nigdy nie myśl, że dzieje się tak, ponieważ nie chcę być z tobą, ponieważ jest to całkowicie nieprawdziwe.

Moja miłość do ciebie staje się coraz silniejsza, a także czas, który chcę spędzić z tobą. Ale obiecuję ci jedno: jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować kogoś do rozmowy, jeśli nie będziesz mógł porozmawiać z przyjaciółmi lub rodzicami, możesz liczyć na ciotkę. Dam ci dobrą radę i mam nadzieję, że pomoże ci to rozwiązać twój problem.

Tak bardzo kocham was, dzieciaki, a wszystko, czego chcę, jest najlepsze dla każdego z was. Nie mogę się doczekać, aż zobaczysz, jak dorastasz w niesamowitych młodych ludziach, i z niecierpliwością czekam na to, abyś zawsze była „niesamowitą ciocią”!

Miłość,

Ciocia

fotos del strip de las vegas

autor: Nicole Clements

Przeczytaj więcej artykułów Nicole na jej stronie na Facebooku