Postanowiłem cię kochać, a ty mnie zniszczyć - Grudzień 2021

Wybrałem cię kochać. Zdecydowałem się oddać ci serce bez zastanowienia i wszystko, co w zamian zrobiłeś, bolało mnie jak nikt wcześniej. Nie musiałeś tego robić. Nie musiałeś być ze mną, jeśli nie wiedziałeś, czego chcesz. Mogłeś po prostu powiedzieć nie.

Zamiast tego to ty mnie goniłeś. To ty chciałeś być ze mną. Dlaczego? Czy byłam dla ciebie tylko grą? Czy byłem tylko ofiarą, dopóki nie przyszło coś lepszego?Cóż, kochanie, chyba nie byłem niczym więcej. Nadal pamiętam dzień, w którym głupio próbowałeś poderwać mnie najśmieszniejszą wersją, jaką kiedykolwiek słyszałem. Natychmiast cię polubiłem. Myślałem, że jesteś inny niż inni.

I na początku byłeś wyjątkowy. Nigdy nie spotkałem nikogo takiego jak ty. Tak więc zakochałem się w tobie tak szybko i łatwo. Urzekłeś mnie w ciągu kilku dni, ale myślałem, że czujesz to samo. Świetnie się razem bawiliśmy. Śmialiśmy się, walczyliśmy, płakaliśmy. To był piękny związek, który mógł trwać wiecznie. Dlaczego musiałeś to zepsuć?

qué tan bien gira para bajar de peso

Nadal odczuwam ból za piękne chwile, które spędziliśmy razem nawet teraz, kiedy mnie zraniłeś. Bez względu na to, co wydarzyło się między nami, zawsze będę pielęgnować to, co mieliśmy razem, nawet jeśli zepsułeś to w mgnieniu oka.Zniszczyłeś mnie w momencie, gdy spojrzałeś na nią.

Nie byłeś nawet świadomy tego, co będzie dalej, a może byłeś… ale lubię myśleć, że tyle dla ciebie znaczyłem, że nie zapomniałeś o mnie, gdy tylko zobaczyłeś kolejną ładną dziewczynę.

Zniszczyłeś mnie krok po kroku, coraz bardziej z każdym pociągnięciem jej policzka.Zniszczyłeś mnie każdym kłamstwem, które wymyśliłeś, aby ukryć, że byłeś z nią. Zniszczyłeś mnie każdym pocałunkiem, który jej dałeś i każdą obietnicą, którą jej złożyłeś.

To ja złożyłeś obietnice i namiętnie pocałowałeś. To ja miałam być twoja na zawsze. Ale zdmuchnąłeś to i później było ci przykro. Ale zgadnij co. Nie obchodzi mnie twoje przeprosiny, ani trochę. Mogę znaleźć w sercu, aby ci wybaczyć, ale nigdy tego nie zapomnę.

Kiedy się dowiedziałem, chciałeś zrobić wszystko, żeby mnie odzyskać. Powiedziałeś mi, że ją opuściłeś, i płakałeś przede mną na kolanach, błagając, żebym cię zabrał, mówiąc, że popełniłeś wielki błąd.

Powiedziałeś mi, że nie wiesz, co miałeś i nie doceniłeś tego. To prawda, ale to nic nie poprawia.

ejercicio de estómago para mujeres en casa

Byłem ranny i złamany. Jesteś za to odpowiedzialny. Musisz sobie z tym poradzić.

Chciałem cię zabrać z powrotem. Chciałem o tym wszystko zapomnieć i udawać, że nic się nie wydarzyło, ale nie mogłem. Przekroczyłeś linię.

Grałeś mnie głupcem. Wykorzystałeś mnie i wziąłeś moje serce, przeżułeś je i wyplułeś jak zużytą gumę.

Zniszczyłeś mnie kiedy traktowałeś mnie jakbym był twoim wrogiem.

vi a mamá y papá haciéndolo

Jakbyśmy nie byli nawet obcymi, ale zaprzysiężonymi wrogami. Nikt nie pozostawia ich miłości samej i złamanej. Nikt nie powoduje ich miłości bólu, który mi spowodowałeś. Nikt nie leży w jego miłości, by ukryć swoje grzechy. Zniszczyłeś mnie, bo przecież nie jesteś moją miłością. Dałem ci wszystko, a ty nic nie dałeś.

Zniszczyłeś mnie ponieważ zachowywałeś się, jakbym nic dla ciebie nie znaczyła.

Zniszczyłeś mnie, bo przeszedłeś wszystko, przez co razem przeszliśmy. Zniszczyłeś mnie, bo nie byłam już twoją miłością, nadzieją ani przyszłością, a obiecałeś mi, że przetrwamy na zawsze. Wierzyłem tobie i kłamałeś.

Zniszczyłeś mnie i zostawił mnie krwawiącego z ran, które mi zadałeś.

I chciałeś przeprosić. Chciałeś mi pomóc wyleczyć rany, które mi zadałeś. Czy to nie jest po prostu okrutne? Zraniłeś mnie i zostawiłeś, abym sam mieszkał nad moim bólem w ciemności. Jak to możliwe, że kiedykolwiek przyszło mi do głowy, że zapomnę o tym i dam wam kolejną szansę? Przepraszam, ale teraz bardziej kocham swoje życie i siebie.

Zniszczyłeś mnie i doprowadził mnie do stanu, w którym nie byłem dumny.

Sięgnąłem po alkohol i narkotyki, aby się odrętwiał i powstrzymać od myślenia o tobie i tym, co mi zrobiłeś. W tym stanie odczuwałem największy lęk przed samotnością. I wiesz co, pomogłeś mi, kiedy mnie złamałeś, ponieważ zdałem sobie sprawę z prawdziwej wartości, którą naprawdę mam i że wolałbym być sam niż zepsuty przez jakiegoś idiotę takiego jak ty.

Zniszczyłeś mnie i udało mi się to naprawić.

Udało mi się zanurkować z oceanu bólu i smutku, w którym próbowałeś mnie utopić. Na początku starałem się przetrwać tylko w każdej sekundzie mojego życia. Potem próbowałem przetrwać każdego ranka… a potem przeżyłem wszystko.

To się skończyło, wybrałeś mnie złamać i zniszczyć, a ja wybrałem cię kochać. Czas sprawdzić, kto co dostaje. Wiem, że wszystko będzie dobrze. Wiem, że odczuwałem ból i ból serca, ale w pewnym sensie jest piękny, ponieważ sprawi, że będę lepszy i mądrzejszy. Nie potrzebuję cię przeprosić, ponieważ karma to dziwka i prawdopodobnie dostaniesz swoją. Jest mi nawet przykro z powodu ciebie i nie chcę, żebyś cierpiał tak jak ja.

¿Por qué todavía lo amo después de que me engañó?

Ale jeszcze raz, może nauczysz się czegoś takiego jak ja. Może twój ból będzie dla ciebie tak piękny, jak mój.