Wychodzę, bo nigdy cię nie było, kiedy cię potrzebowałem - Może 2022

Potrzebowałem, abyś podzielił się moimi smutkami.

Potrzebowałem cię do wysłuchania. Być tam, kiedy nie mogłem nawet być dla siebie. Kiedy byłem słaby i brakowało mi siły.Potrzebowałem tylko, abyś stanął po mojej stronie. Potrzebowałam, żebyś przytulił mnie tak mocno, że ból zamarłby w tym momencie.

Potrzebowałem cię… ale nigdy cię nie było.

Potrzebowałem, abyś podzielił się moim szczęściem.Zawsze mi chodziło o głowę, kiedy wszystko szło świetnie. Kiedy słońce świeciło na mnie i nie mogłem uwierzyć, jak szczęśliwy i odnoszący sukcesy byłem, nie było cię tam, żeby naprawdę się ze mną podzielić.

Słuchałeś, ale mnie nie słyszałeś. Bardziej interesowały cię własne szczęśliwe chwile, a także te smutne. Kiedy chodziło o ciebie, a ja miałem rolę słuchacza, tylko wtedy czułeś się swobodnie.

cómo encender a un chico rápido

Potrzebowałem, abyś podzielił się moimi marzeniami i marzył o tobie. Ale nigdy cię tam nie było.Zawsze byłeś zbyt zajęty. Nigdy nie miałeś dla mnie czasu i zawsze było coś, co wymagało twojego czasu bardziej niż ja.

Nigdy nie byłem na szczycie listy priorytetów - to znaczy, jeśli w ogóle znajdziesz czas.

Potrzebowałem cię tak jak ty mnie. Różnica polega na tym, że zawsze byłem przy twoim boku, wspierając cię, będąc szczęśliwym, ponieważ byłeś szczęśliwy, ale nie było cię nigdzie, gdy do mnie doszło.

Nie winię cię za nic, po prostu pozwalam ci odejść. To się kiedyś wydarzyło. Właśnie opóźniłem to, co nieuniknione.

Chyba miałem szczęście, że cię mam, mimo że teraz wiem lepiej.

dos verduras que matan la grasa del vientre

Nie widziałem jasno, że w ogóle nie inwestowałeś we mnie, gdy ci wszystko dawałem. Zawsze to ja wszystko rozumiałem. Myślałem, że moja miłość i mój wysiłek będą wystarczające.

Ale tak nie było - nie mogłam kochać nas obojga.

Próbowałem zracjonalizować i powtarzałem sobie, że wszystko będzie lepiej.

Zawsze czekałem na lepsze dni, abyś znalazł dla mnie czas. Abyś znalazł dla nas czas. Te dni nigdy nie nadeszły.

Nigdy nie przyszły, ponieważ wymyśliłeś wymówki, by ukryć fakt, że chcesz mnie tylko wtedy, gdy ci to odpowiada. Twoi przyjaciele, twoja kariera, ty sam i część twojego życia beze mnie były ważniejsze. I nigdy nie chciałem stawić się na pierwszym miejscu na liście priorytetów - chciałem być równie ważny.

Chciałem tylko poczuć, że mam znaczenie.

Że nawet jeśli nie masz czasu, znajdziesz dla mnie trochę. Ponieważ tak robią zakochani ludzie - poświęcają czas. Odchylają się do tyłu, aby zobaczyć kogoś, na kim im zależy. Mogą nie spędzać tyle czasu, ile chcieliby, ale tyle, ile mają. Problem w tym, że nigdy nie miałeś dla mnie tego czasu; nigdy tam nie byłeś.

cosas calientes que decir en la cama

Wszystkie te małe chwile zatopione we mnie. Po prostu czekali jak tykająca bomba na eksplozję i prawie widziałem, że nadchodzi. Wszyscy się pomieszali w tej jednej wielkiej chwili, kiedy dzwoniłem do ciebie i płakałem, błagając cię, byś przyszedł i mnie zobaczył, abyś był tu przy mnie, przynajmniej tym razem, kiedy najbardziej cię potrzebowałem. Tym razem poczułem, że mój świat się rozpada.

Nie było cię tam i nagle zdałam sobie sprawę, że cały czas byłam sama. W przyszłości zrobię to sam. Uświadomiłem sobie, że nigdy tak naprawdę nie miałem ciebie, ale ty miałeś mnie.

I wiesz co? Nadszedł czas, aby wreszcie postawić mnie na pierwszym miejscu i znaleźć czas na moje potrzeby. Możesz znaleźć kogoś innego, kto nakarmiłby twoje ego i wyglądał dobrze obok ciebie, bo mnie nie ma.

Równanie jest dość proste, jeśli mnie kochasz, będziesz dla mnie. A ponieważ nie byłeś, ponieważ zawsze byłeś nieobecny, kiedy najbardziej cię potrzebowałem, nauczyłem się, że sam wystarczy. To oczyszczające objawienie uratowało mnie.

Wystarczy mi Nie potrzebuję cię Mogę to zrobić samodzielnie.