Ostatnia transformacja Ludzkiej Barbie naprawdę sprawi, że opadnie ci szczęka

Włosy, Trawa, Ludzie w naturze, Biustonosz, Lato, Bielizna, Piękno, Udo, Bikini, Góra od kostiumu kąpielowego,

Valeria Lukyanova , lepiej znana jako „Ludzka Barbie”, po raz kolejny udowadnia, że ​​nie jest całkiem z tej ziemi.29-letnia ukraińska modelka, która żyje dzięki „lekkiemu” i „powietrzu”, aby zachować swoje dziwne lalki proporcje - nie, nie zmyślamy tego - postawiła sobie za cel, aby wyglądać jak plastikowa zabawka Kena i jak widać, z pewnością jej się to udaje.

W swojej ostatniej sesji zdjęciowej pokazuje cały trening talii (Khloe Kardashian, poznaj swoje duchowe zwierzę).Piękno, udo, gałązka, tułów, brzuch, talia, bielizna, dżinsy krótkie, blond, brzuch,

Chociaż jej ogromna baza fanów na Instagramie wydaje się lubić przyglądać się Valerii, ostatnio miała ostry sprzeciw wobec jej pozornie rasistowskich poglądów. Ona powiedziała GQ w zeszłym roku: „Grupy etniczne mieszają się teraz, więc jest degeneracja, a kiedyś tak nie było”.

Nos, warga, oko, fryzura, brwi, rzęsy, cień do oczu, uroda, gałązka, blond,

Dodała: „Każdy chce szczupłej sylwetki. Każdy ma zrobione piersi. Każdy poprawia twarz, jeśli nie jest idealna, wiesz? Nie, nie wiemy. Powiedz nam więcej, Val.

Valeria powiedziała, że ​​przestrzega ścisłej diety, aby zachować formę, rzuciła palenie i picie oraz zjada tylko niewielkie ilości surowej ryby ze świeżym sokiem owocowym i wodą.Pomimo swojej ekstremalnej sylwetki Barbs przysięga, że ​​poza piersiami nie wykonano żadnej operacji plastycznej.

„Cała genetyka pochodzi z natury, z wyjątkiem moich piersi” - powiedziała.

Fryzura, Ciało ludzkie, Formy lądowe przybrzeżne i oceaniczne, Lato, Ocean, Plaża, Piękno, Łokieć, Stroje kąpielowe, Talia,

A gdybyś chciał jakiegoś dowodu, że jest au naturel, udostępniła to selfie bez makijażu, aby udowodnić, że naprawdę jest zwykłą dziewczyną Barbie, żyjącą w świecie Barbie.