Sposób zakładania stanika rano ujawnia wiele informacji o Twojej osobowości

Palec, Skóra, Ręka, Nadgarstek, Czerwony, Paznokieć, Wzór, Talia, Kciuk, Bielizna, Getty / Katja Cho

W porządku, panie: Zatrzymajmy się na jedną gorącą sekundę i odpowiedzmy na bardzo ważne pytanie: jak zakładasz stanik?Zanim od razu powiesz coś trywialnego, np. „Uhh, w normalny sposób”, pomyśl o tym. Zakładasz go i zapinasz za plecami? A może zapinasz go z przodu, a następnie przekręcasz stanik do tyłu? A może nienawidzisz zapinać go z tyłu, więc dostajesz biustonosz zapinany z przodu. A może, tylko może, nie będzie ci przeszkadzało robienie czegoś tak trywialnego jak zapinanie stanika dzień w dzień, więc robisz to raz, a potem wsuwasz ten przyssawkę przez głowę i wsuwasz na miejsce.

Widzisz, to nie jest taki łatwy wybór. Ale teraz, gdy poświęciłeś trochę czasu na wymyślenie preferowanej metody, mamy dla Ciebie wiadomość - sposób, w jaki zakładasz stanik, mówi wiele o Twojej osobowości.Patti Wood, ekspert od mowy ciała i ludzkich zachowań oraz autorka Snap: jak najlepiej wykorzystać pierwsze wrażenia, język ciała i charyzmę . „Istnieją cztery odrębne typy osobowości - kierowcy, osoby wpływowe, osoby wspierające i uważne korektory - które zazwyczaj mają bardzo unikalne sposoby wykonywania różnych zadań, nawet małych zadań” - mówi. „Wszystko, co robisz - i sposób, w jaki to robisz - składa się na opowieść o tobie i nie ma powodu, dla którego twoja bielizna nie powinna być tego częścią”.Tak, sposób w jaki zakładasz stanikmógłbypo prostu bądź nawykiem, którego nauczyłeś się od swojej mamy, gdy byłeś nastolatkiem, więc robisz to samo przez ostatnie 20 lat. Może też dostarczyć ważnych informacji na temat tego, jak lubisz sobie radzić.Więc czytajcie dalej, moi przyjaciele, i dowiedzcie się, co naprawdę ujawnia Wasza bielizna.

Używasz biustonosza zapinanego z tyłu i zapinasz go z tyłu

Palec, skóra, nadgarstek, łokieć, paznokieć, kciuk, ciało, pielęgnacja paznokci, pasek, Getty / Katja Cho

Jesteś zwolennikiem, co oznacza, że ​​lubisz trzymać się tradycji i postępować zgodnie z tym, czego zawsze cię uczono (hej, jeśli to nie jest zepsute ...). Dlatego celowanie w zapięcie z tyłu ma sens, ponieważ w ten sposób mama - lub twoje dziewczyny w szatni na siłowni - nauczyła cię, jak to robić. Uwielbiasz też przebywać z ludźmi i dogadywać się z nimi, więc kupowanie staników to kolejna wymówka, aby zebrać dziewczyny na zabawny dzień na mieście. A jeśli ktoś kiedykolwiek będzie potrzebował pomocy w wyborze seksownego kompletu bielizny lub w znalezieniu idealnego stanika sportowego - jesteś jego dziewczyną. Nie wspominając o tym, że zawsze masz pod ręką agrafkę, na wypadek gdyby ktoś wyskoczył z paska. #NeverTooPreparedZapinasz biustonosz z przodu, a następnie obracasz go do tyłu

Palec, brązowy, skóra, staw, talia, brzuch, interakcja, mięśnie, nadgarstek, żołądek, Getty / Katja Cho

Cześć, wpływowy. Jesteś kobietą, która lubi czuć się doceniana, wspierana i wyglądać tak, jak się prezentujesz (bizneswoman, mama, seksowna żona, cokolwiek), a Twoja bielizna pasuje do tego. Skłaniasz się ku ładnym, wyróżniającym się stanikom (dziewczynie, która nie boi się koloru ani nie wypowiada się) i prawdopodobnie masz całą szufladę poświęconą różnym rodzajom biustonoszy, ponieważ hej, nigdy nie wiesz, dokąd idziesz ani co robisz. Będę nosić, więc Twój strój musi się dopasowywać tak dobrze, jak Ty. Jeśli chodzi o faktyczne zapięcie stanika, to po prostu kolejny sposób, aby upewnić się, że wyglądasz jak najlepiej - do diabła nie ma mowy, żebyś przegapił zapięcie lub nie poświęcił czasu na prawidłowe dopasowanie tych ramiączek. A kiedy już znajdziesz gotowy zestaw, możesz założyć się, że na Twoim Instagramie pojawi się recenzja lub okrzyk, aby wszyscy mogli cieszyć się damską miłością.

Używasz biustonosza z zapięciem z przoduPalec, Stanik, Dłoń, Paznokcie, Bielizna, Bielizna, Piękno, Moda, Czarny, Góra bielizny, iStock / Katja Cho

Jako kierowca traktujesz życie jako okazję, której nie można zmarnować, więc nikt nie zauważy, że będziesz grzebać w zatrzaskach, których nawet nie widzisz. Dlatego zdecydowałeś się na zapięcie z przodu - abyś mógł efektywnie to zrobić i ruszyć dalej w ciągu dnia. A ponieważ nie lubisz tracić czasu, dbasz również o to, aby ubrania, w które inwestujesz, były wysokiej jakości (ponieważ jeśli musisz iść na zakupy jeszcze raz, nie będziesz szczęśliwym kamperem). Kiedy przychodzi czas na zakupy biustonoszy, nie ma czasu na lolly kneblowanie - to zdecydowanie nie jest całodniowa impreza z twoimi kumplami. Podejmujesz mądre, dobrze przemyślane decyzje (na Facebooku nie pojawia się lista 10 najlepszych zakupów) i nie zastanawiaj się nad sobą. Innymi słowy, uważaj się za #bossa, ponieważ lubisz kopać ** i przyjmować nazwiska na co dzień.

Jeden raz zapinasz stanik, a następnie każdego dnia wsuwasz go na głowę

Skóra, ramię, staw, talia, klatka piersiowa, tułów, bielizna, brzuch, narząd, żołądek, Getty / Katja Cho

Uważaj się za uważnego korektora, co oznacza, że ​​lubisz mieć pewność, że wszystko jest zrobione dobrze.Dlatego masz tendencję do zapinania biustonosza raz we właściwym miejscu, a następnie zakładania go na zewnątrz - wiesz, że jest ustawiony tam, gdzie powinien, i nie musisz już martwić się o poprawienie go za każdym razem (to też dlaczego prawdopodobnie najlepiej czujesz się w staniku sportowym).Ty dNie lubisz uwagi, więc kiedy przychodzi czas na ubranie, udajesz się do najbliższego prywatnego miejsca na przymiarkę. Oznacza to również, że robisz zakupy samemu - prawdopodobnie masz w kalendarzu powiadomienie, kiedy nadejdzie czas na zakup nowych biustonoszy (oczywiście zgodnie z zaleceniami ekspertów), upewnij się, że masz najdokładniejsze pomiary, po cichu wybieraj subtelne zakupy, i dyskretnie je zapakuj. Pod koniec dnia lubisz mieć to, co działa, bez dzwonków i gwizdków.