Jak odzyskać zaufanie po oszustwie - Grudzień 2021

Bycie oszukanym może poważnie cię zepsuć. I nie jest zaskoczeniem, że nie tylko twoje serce rozpadło się na kawałki, ponieważ zostałeś zdradzony przez kogoś, kogo kochasz, ale nie możesz pozbyć się tego uczucia, że ​​ktoś, na kim tak Ci zależało, wybrał kogoś innego niż ciebie, i to tak bardzo boli.

Myślenie w ten sposób jest największym błędem, jaki popełniamy. Zaczynamy starać się o przyczynę oszustwa w sobie.Poważnie szkodzi naszej samoocenie, a nawet powoduje, że całkowicie ją tracimy.

Zaczynamy porównywać się do tej drugiej kobiety, widząc jej zalety i wady i porównując je z naszymi. Desperacko próbujemy zobaczyć, co ona ma, a czego nie.

W końcu w pewien sposób obwiniamy się. Zaczynamy pytać, czy jesteśmy wystarczający, czy kochamy wystarczająco głęboko, czy nasz wygląd i inteligencja są wystarczające, czy nasze zachowanie nie idzie mu w parze, czy jest coś, co moglibyśmy zrobić inaczej, aby zmienić wynik - i i tak dalej.nombres de niña en la biblia con significado

Jedyne, co osiągamy poprzez takie myślenie, to odsunięcie się na bok i utrata wiary w siebie.

Oczywiście, że nie chodzi o nas. Oczywiście jesteśmy wystarczająco dobrzy, jesteśmy piękni, mamy w sobie całą miłość, szacunek i zrozumienie, i daliśmy z siebie wszystko.

Oczywiście jesteśmy więcej niż wystarczający.¿Por qué el cuerpo femenino es tan atractivo?

Prawda jest taka, że ​​osoba, która oszukiwała, nie była dla nas wystarczająco dobra i tylko on jest winny w tej sytuacji.

Ten sposób myślenia musi się natychmiast skończyć. Jeśli pozwolimy temu trwać, zrujnuje to tylko nasze relacje społeczne, relacje zawodowe, przyszłe relacje miłosne i najważniejszy związek ze wszystkich - ten, który mamy ze sobą.

Dlatego musimy podjąć pewne kroki i odzyskać zaufanie:

1. Uświadom sobie, że jego złe zachowanie nie miało z tobą nic wspólnego.

Nie jesteś winien tej sytuacji. On jest jedynym powodem i jedyną przyczyną jego oszukiwania. I chociaż może podać ci wiele powodów i kiepskich wymówek, dlaczego zrobił to, co zrobił, że ma niską samoocenę.

Oszukiwał, aby czuć się dobrze ze sobą, aby mógł zwiększyć swoją pewność siebie, czarując inne kobiety do swojego łóżka. Czy to nie jest tak niskie, jak to możliwe?

2. Spróbuj spojrzeć na rzeczy z innej perspektywy.

Być może cały ten ból i ból serca się zdarzyły, ponieważ Bóg próbuje cię chronić przed wszystkim, co nie jest dla ciebie przeznaczone.

Może nie otworzyłbyś oczu na wszystko, co było złe w związku, gdyby nie oszustwo.

Wiem, że to boli teraz, ale pewnego dnia obudzisz się obok miłości swojego życia i podziękujesz byłemu za zdradzanie cię i bycie tak niskim życiem, jakby tego nie zrobił, nigdy nie spotkałbyś kogoś milion razy lepiej niż on.

Wszystko, co dzieje się w życiu, jest lekcją samą w sobie. Niektóre lekcje są bolesne, inne bezbolesne, ale wszystkie uczą nas czegoś cennego i prowadzą nas do miejsc, które są dla nas przeznaczone.

3. Otocz się pozytywnymi ludźmi.

Najgorsze, co możesz teraz zrobić, to być samemu i przemyśleć różne rzeczy.

Spędzaj czas z przyjaciółmi i rodziną, są zawsze do Twojej dyspozycji bez względu na wszystko i są twoimi największymi kibicami. Zawsze będą przy nas słuchać i pokazywać, jak bardzo cię kochają.

bebidas de café sin azúcar en starbucks

Nie powinieneś trzymać w sobie swoich uczuć.

Jeśli stracisz kontrolę nad sobą lub swoją wartością, przypomną ci, jak cenny jesteś. Wkrótce zbudują twoją samoocenę.

Pamiętaj, aby im za to podziękować. Są twoją grupą wsparcia i wnoszą wartość do twojego życia, tak jak ty do ich.

4. Zrób coś dla siebie.

Leżenie w łóżku i płacz mogą być korzystne przez krótki czas, ale nie możesz zmarnować zbyt wielu swoich łez na kogoś, kto jest niegodny ciebie. Dla mnie w takich sytuacjach, mimo wszystko załatwiło sprawę.

Wróciłem z tego tylko po to, aby udowodnić mu i sobie, że nie dał mi z siebie wszystkiego. Gdzieś we mnie znalazłem siłę; chociaż moje serce było złamane, nie miałem zamiaru się poddać.

Zacząłem robić rzeczy, które zawsze chciałem robić, ale odkładałem na później - zacząłem zajęcia na siłowni, miałem nowe hobby i próbowałem nowych zajęć. W ten sposób poznałem nowych ludzi.

Zawsze tam byłem, robiąc coś, rozwijając się, rozwijając i dzięki temu byłem bardziej energiczny.

Znajdź to, co Cię interesuje i realizuj go. Potrzebujesz teraz wyzwań i zabawy w swoim życiu i musisz być dumny.

Uspokój się. Leczenie nigdy nie jest łatwe i jest długim procesem, ale dotrzesz tam.

¿Es normal pensar en el divorcio?

Pracuj nad odzyskaniem pewności siebie - nie dawaj mu satysfakcji, że cię widzi. Kiedy zaczniesz bardziej dbać o siebie, będziesz coraz mniej o niego dbał.

Gdy całkowicie odzyskasz pewność siebie, będzie on niczym więcej jak odległym wspomnieniem.