Jak stwierdzić, czy twoja sympatia lubi cię z powrotem: 13 znaków, że są w tobie?

Jak stwierdzić, czy twoja sympatia lubi cię z powrotem: 13 znaków, że są w tobie?

Czy kiedykolwiek byłeś w sytuacji, w której próbujesz dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy twoja sympatia cię lubi? Nie możesz być pewien, czy wyobrażasz sobie rzeczy, czy ich emocje są prawdziwe.Analizujesz ich zachowanie, ale nie możesz określić, czy są po prostu przyjazne, czy chcą czegoś więcej. Czy widzisz coś, czego nie ma, czy ta osoba naprawdę jest w tobie?

Cóż, jeśli zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy twoja sympatia znów cię lubi, oto 13 pewnych znaków, że szaleją za tobą .1. Interesuje się Twoim życiem miłosnym

mężczyzna i kobieta siedzą na ławce, patrząc na telefon

Pierwszym pewnym sposobem, abyś wiedział, że twoja sympatia cię lubi, jest ich zainteresowanie statusem twojego związku.

Ta osoba wyraźnie ma zamiar zrobić dla ciebie krok, więc musi wiedzieć, czy jesteś singlem, czy zabranym.Prawdopodobnie od samego początku chcą zobaczyć, na czym stoją. Czy wycofają się od razu, jeśli jesteś w długotrwałym związku, czy też mogą mieć nadzieję, jeśli jesteś singlem?

Niekoniecznie zapytają Cię o to bezpośrednio. Jednak wykorzystają każdą okazję, aby dowiedzieć się więcej o tym, czy masz chłopaka czy dziewczynę.

Nie tylko to – będą również zainteresowani tym, czy jesteś emocjonalnie dostępny, czy nie.Czy jest ktoś, kogo lubisz, ale nie możesz z nim być? Umawiasz się z kimś, ale nadal nie jesteś ekskluzywny?

Czy nadal kochasz kogoś z twojej przeszłości? Czy masz jakieś nierozwiązane problemy z jednym ze swoich byłych?

Twoja sympatia chce poznać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących Twojej romantycznej przeszłości i nie przestaną, dopóki ich nie dostaną.

Inną rzeczą, którą będą szczególnie zainteresowani, jest historia twojego życia miłosnego i poprzedni status związku. Chcą dowiedzieć się więcej o osobach, z którymi się spotykałeś.

Przede wszystkim uważają, że wszyscy twoi byli byli ich konkurencją. Więc naturalnie chcą wiedzieć, z kim mają do czynienia.

Poza tym twoja sympatia chce wiedzieć więcej o ludziach, w których zwykle się zakochujesz. Czy są w twoim typie i czy mają u ciebie szansę, na podstawie twoich poprzednich relacji?

2. Zapamiętują małe rzeczy o Tobie

mężczyzna i kobieta siedzą na krzesłach przed biurkiem

Innym pewnym znakiem, że twoja sympatia jest w tobie, jest fakt, że pamiętają wszystko o tobie. To tak, jakby ta osoba znała cię przez całe życie.

To osoba, która nigdy nie zapomni Twoich urodzin lub innych ważnych dla Ciebie dat.

Znają imię twojego najlepszego przyjaciela z dzieciństwa lub jak wyglądał twój pierwszy zwierzak, nawet jeśli wspomniałeś o tym przypadkowo raz w zeszłym roku.

Nie tylko to – twoja sympatia jest w tobie, jeśli zauważą również twoje wahania nastroju. Prawda jest taka, że ​​pomimo tego, że ta osoba nie jest częścią twojego życia przez tak długi czas, wydaje się, że zna rdzeń twojej osobowości.

Jako pierwsi pytają, czy coś jest nie tak, gdy czujesz się przygnębiony. Nie musisz im nawet mówić, że jesteś w złym humorze, bo zauważą, że jesteś sam.

Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy próbujesz dowiedzieć się, czy facet cię lubi, czy nie. Wiadomo, że mężczyźni nie przepadają za detalami i drobiazgami.

Dlatego jeśli facet zauważy, że nosisz nową spódniczkę lub że zmieniłeś odcień szminki, nie ma wątpliwości, że jest dla ciebie bezbłędny.

3. Ich język ciała zmienia się

kobieta i mężczyzna patrzący na siebie w barze

W większości przypadków, gdy dziewczyna lub facet cię lubi, ale nie jest pewien twoich emocji, zrobią wszystko, co w ich mocy, aby ukryć swoje uczucia do ciebie. W końcu twoja sympatia prawdopodobnie nie ma pojęcia, że ​​je lubisz.

Zamiast tego zakładają, że to oni cię ścigają. W konsekwencji milczą o swoich uczuciach i intencjach.

Przede wszystkim możliwe jest, że nie chcą zrujnować waszej przyjaźni.

Może boją się, że uciekniesz, jeśli przyznają, jak się czują, więc wolą mieć cię w swoim życiu w ten sposób, niż wcale.

Istnieje również możliwość, że będzie osobą nieśmiałą. Boją się odrzucenia i boją się, że ich wyśmiejesz.

A może też uciekają od swoich uczuć. Być może nie chcą skończyć ze złamanym sercem, więc uważają, że lepiej zachować swoje uczucia dla siebie i cierpliwie czekać, aż odejdą.

W takim przypadku, gdy zastanawiasz się, jak stwierdzić, czy twoja sympatia cię lubi, nie powinieneś zwracać uwagi na to, co mówi ci ta osoba. Zamiast tego skup się na rzeczach, które starają się ukryć.

Kiedy to mówię, mam na myśli niewerbalne sygnały, które ci wysyłają, oraz sposób, w jaki zmienia się ich mowa ciała, gdy są wokół ciebie.

Widzisz, o ile twoja sympatia próbuje kontrolować swoje słowa i zachowanie, staje się to niemożliwe, jeśli chodzi o mowę ciała, która zawsze ujawnia prawdziwą prawdę.

Kontakt wzrokowy

mężczyzna i kobieta w czarnych bluzkach, patrząc na siebie

Mówią, że oczy są oknami duszy i to nie może być bardziej prawdziwe. Dlatego pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, są oczy twojego zauroczenia.

Kiedy ktoś cię lubi, nie może nie patrzeć na ciebie. Gdy tylko wchodzisz do pokoju, starają się utrzymać głęboki kontakt wzrokowy, czasami nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Nawet jeśli jesteście z grupą ludzi lub w zatłoczonym miejscu, podświadomie będą szukać twoich oczu, aby spotkać się z ich oczami.

W ten sposób twoja sympatia próbuje dotrzeć do twojej duszy i zobaczyć, czy ci się podobają, czy nie.

Nie powinieneś jednak zniechęcać się, jeśli ta osoba odwraca wzrok, gdy próbujesz utrzymać z nią głęboki kontakt wzrokowy. Jasne jest, że boją się, że je przejrzysz.

Odwracają wzrok, ponieważ są zdenerwowani. Niemniej jednak, jeśli naprawdę cię polubią, zmieni się to z biegiem czasu i postarają się jak najlepiej nie być tak nieśmiałą osobą.

Stają się nerwowi

Ilekroć twoja sympatia jest wokół ciebie, stają się bardzo nerwowi. Rumienią się, spocone dłonie, bawią się czymś, co trzymają w dłoniach, albo stają się niezdarne.

Niektórzy ludzie zaczynają mówić za dużo, próbując ukryć zdenerwowanie. Brzmią nawet głupio i widać, że opowiadają bzdury, aby uniknąć niezręcznej ciszy.

Z drugiej strony, inni tracą język, gdy znajdują się przed obiektem ich uczucia. Niepokój uderza ich tak mocno, że zapominają o wszystkim, co chcieli powiedzieć.

Tak czy inaczej, jeśli wystąpi którykolwiek z tych scenariuszy, upewnij się, że twoja sympatia szaleje za tobą. Zamiast się z nich śmiać, pokaż im, że uważasz ich zdenerwowanie za słodkie.

Kontakt fizyczny

mężczyzna i kobieta przytulają się siedząc na ławce

Innym znakiem mowy ciała, że ​​ktoś jest w tobie, jest fakt, że wykorzystuje każdą okazję, aby mieć z tobą jakiś fizyczny kontakt.

Oczywiście nie są przerażające, kiedy to robią i zawsze szanują twoje osobiste granice.

Zamiast tego próbują cię dotknąć w sposób zalotny. Dokuczają Ci i czekają na Twoją opinię.

Kiedy ta osoba do ciebie mówi, trzyma cię za rękę. Kiedy się śmieją lub robią coś, mogą położyć rękę na twoim kolanie lub talii.

Jako pierwsi usuwają kosmyk włosów z twojej twarzy lub żartobliwie chwytają cię za nos, gdy mówisz coś zabawnego.

Ich zachowanie początkowo wydaje się dziecinne, ale w rzeczywistości jest tylko oznaką ich głębokiego przywiązania do ciebie.

W większości przypadków twoja sympatia nie jest nawet świadoma tego, co robi. Jednak ich ciało odczuwa potrzebę kontaktu z twoim i nie może nic zrobić, aby to kontrolować.

Będąc blisko ciebie

Kiedy ktoś cię lubi, wykorzysta każdą szansę, aby być jak najbliżej Ciebie. Nie ma znaczenia, ile osób jest w pokoju, w jakiś sposób twoja sympatia zawsze będzie stać lub siedzieć obok ciebie.

Unoszą brwi

Ponadto zostało naukowo udowodnione, że osoba, która Cię lubi, w zalotny sposób unosi brwi, gdy z Tobą rozmawia lub gdy Cię widzi.

To tak, jakby chciały ci się przyjrzeć bliżej – kolejna rzecz, którą robią całkowicie podświadomie.

Uśmiechnięty

Chociaż próbują, twoja sympatia nie może powstrzymać się od uśmiechu, gdy tylko spoglądają na ciebie. Sam fakt, że jesteś blisko nich, rozjaśnia ich dzień i poprawia nastrój.

4. Opiekują się Tobą w trudnych czasach

mężczyzna i kobieta rozmawiają na balkonie

Kiedy ktoś cię polubi, twoje samopoczucie będzie dla niego kluczowe. Zrobią wszystko, co w ich mocy, abyś był bezpieczny i zdrowy.

Ta osoba nie może być szczęśliwa, chyba że czujesz to samo. Dlatego jeśli twoja sympatia polubi cię z powrotem, zaopiekują się tobą na więcej niż jeden sposób.

Ta osoba zrobi dla ciebie małe przysługi. Nie chodzi o to, że będą zachowywać się jak twój sługa, ale nie będą mieli nic przeciwko pomaganiu ci, kiedy tego potrzebujesz.

To pierwsza osoba, która pojawi się do Twojej dyspozycji, gdy przechodzisz przez trudne chwile . Załatwią dla ciebie małe sprawy i udzielą ci porady, gdy o to poprosisz.

Okażą ci niesamowitą empatię. Twoje problemy również stają się ich.

Co więcej, od czasu do czasu będą zachowywać się jak twoi rodzice, ale w uroczy sposób. To osoba, która będzie się martwić, czy odżywiasz się zdrowo, czy bezpiecznie wróciłeś do domu i czy masz wystarczająco dużo snu.

Będą twoją inspiracją i wiatrem do twoich skrzydeł. Zamiast Cię powstrzymywać, zawsze zrobią co w ich mocy, aby popchnąć Cię do przodu.

Kiedy ktoś cię lubi, komplementuje cię i wzmacnia twoje ego. Chcą, abyś czuł się dobrze ze sobą, ponieważ zależy im również na twoim samopoczuciu emocjonalnym i psychicznym.

5. Inicjują kontakt

kobieta w niebieskim swetrze patrząca na smartfona

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy twoja sympatia cię lubi , kolejną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest kontakt, który macie.

Jestem pewien, że byłeś już w sytuacji, w której musisz przeciągać słowa z osoby, z którą rozmawiasz, gdzie zawsze jesteś tym, który pisze do nich pierwszy, kiedy jesteś jedynym, który pyta je spędzać i tak dalej.

Cóż, kiedy ktoś cię lubi, to wszystko jest inne. Ta osoba cały czas pisze do Ciebie SMS-y i nigdy nie przestaje odpowiadać na Twoje wiadomości tekstowe tak szybko, jak to możliwe.

W rzeczywistości w większości sytuacji to oni nawiązują z tobą kontakt. Wykorzystują każdą okazję, aby skontaktować się z Tobą, zapytać, jak minął dzień, lub zaprosić Cię na spotkanie.

Nie musi to koniecznie oznaczać, że zapraszają Cię na pierwszą randkę. Zamiast tego chcą po prostu spędzić z tobą czas i wystarczy, że wy dwoje weźmiecie filiżankę kawy, wyjdziecie na spacer lub po prostu porozmawiacie przez telefon.

To osoba, która przełamuje barierę komunikacyjną. Inicjują rozmowy, a nawet używają kilku linii podrywu podczas rozmowy z tobą.

W większości przypadków nie możesz nie zauważyć, że w rzeczywistości używają różnych wymówek, aby się z tobą skontaktować.

Wymyślają powody, proszą Cię o pomoc lub radę, nawet jeśli jej nie potrzebują, lub po prostu pojawiają się w miejscach, w których spodziewają się na Ciebie wpaść.

To, na co powinieneś zwrócić uwagę, to czas i okoliczności, w których dzwoni do ciebie twoja sympatia.

Istnieje różnica między sms-ami późną nocą (które można zinterpretować jako nic innego jak łupem) a zaproszeniem na niedzielny brunch.

Osoba, która używa cię tylko po to, by dostać się do twoich spodni, zadzwoni do ciebie tylko w środku nocy. Poproszą cię, abyś wpadła lub zasugerują, że zobaczą cię u ciebie.

Jeśli jednak planują mieć z tobą coś poważniejszego, zadzwonią do ciebie w rozsądnej godzinie.

Będą bardziej niż szczęśliwi, gdy będą widziani z tobą publicznie, a cały twój kontakt nie będzie polegał na jeżdżeniu samochodem lub oglądaniu filmów w domu.

Poza tym jedno jest, jeśli dzwonią tylko wtedy, gdy nikogo nie ma w pobliżu. W takim przypadku jest bardziej niż oczywiste, że jesteś ich siatką bezpieczeństwa i ostatnią deską ratunku.

Jeśli jednak ta osoba jest gotowa anulować swoje plany (nawet jeśli nigdy nie powinieneś jej o to prosić) tylko po to, żeby cię zobaczyć, oznacza to, że to prawdziwa okazja.

Jesteś ich priorytetem i osobą, z którą chcą spędzać cały swój wolny czas.

6. Dzielą się z Tobą swoimi najciemniejszymi sekretami

kobieta i mężczyzna w dżinsowej koszuli siedzący przy drzewie

Kolejnym dobrym znakiem, że twoja sympatia cię lubi, jest zaufanie, jakim cię obdarzyli. Może nie jesteście dobrymi przyjaciółmi, ale mimo to jesteś tym, z którym dzielą wszystkie swoje najmroczniejsze sekrety.

Przede wszystkim ta osoba Cię docenia. Mają nadzieję, że pewnego dnia staniesz się ich romantycznym partnerem – kimś, z kim będą dzielić swoje życie – i aby to marzenie stało się rzeczywistością, wiedzą, że powinni zaufać Ci swoim życiem.

Nie mają problemu z ujawnieniem przed tobą swojej wrażliwej strony i to jest coś, co powinieneś docenić. Wkładają dla Ciebie serce w rękaw i to wystarczający znak, jak bardzo jesteś dla nich wyjątkowy.

Poza tym chcą, żebyś ich poznał. Chcą, abyś zobaczył, jaka jest niesamowita osoba i że nie ma nic do ukrycia.

Poza tym widzą w tym sposób, abyś się przed nimi otworzył. Myślą, że zdradzisz im więcej sekretów i szczegółów swojego życia, gdy zobaczysz, że istnieje między wami zaufanie.

7. Cenią twoją opinię

mężczyzna i kobieta siedzą na ziemi patrząc na morze

Jeśli zastanawiasz się, jak się dowiedzieć, czy twoja sympatia znów cię lubi, oznaką, że mogą być w tobie, jest fakt, że ciągle pytają o twoją opinię.

Nie chodzi o to, że ta osoba nie ma własnych: po prostu docenia twoją radę.

To pokazuje, że widzą cię jako coś więcej niż fizyczny obiekt.

Tak, bez wątpienia są do ciebie przyciągnięci i uważają cię za atrakcyjną. Bądźmy szczerzy: chętnie by się z tobą przespali.

Jednak nie to jest przedmiotem ich zainteresowania. Ta dziewczyna lub facet lubi cię jako osobę i chce całego pakietu.

Oznacza to, że cenią twoją opinię, postawy i światopogląd. Uważają cię za mądrego i mądrego, co jest świetnym komplementem, chociaż niekoniecznie mówią ci to wprost.

Proszą również o radę, ponieważ chcą dotrzeć do sedna twoich myśli o życiu. Chcą sprawdzić, czy wasza dwójka jest wystarczająco kompatybilna, aby być w związku.

Czy zgadzasz się w ważnych sprawach w przyszłości? A może masz zupełnie odmienne opinie w niektórych istotnych sprawach?

palabras sexys para decir durante el sexo

8. Są zazdrośni

kobieta stojąca obok mężczyzny w czarnym kapeluszu

Wyjaśnijmy jedną rzecz: chociaż ta osoba jest w tobie, nadal nie jesteście w związku. Możesz flirtować lub być gdzieś pomiędzy dobrymi przyjaciółmi a ważnymi osobami, ale nie jesteście parą.

Dlatego oboje możecie widywać się z innymi ludźmi, umawiać się na randki, spać z kimkolwiek chcecie, wysyłać SMS-y i flirtować z innymi.

Jeśli jednak twoja sympatia cię polubi, będzie im to bardzo przeszkadzać. To powiedziawszy, wiedzą, że nie mają określonego statusu w twoim życiu, więc nie mają prawa wzywać cię do twoich działań.

Z drugiej strony nie potrafią kontrolować swojej zazdrości, tak mocno, jak próbują.

Nie chodzi o to, że są niebezpiecznie zaborcze, ale jest bardziej niż jasne, że boli ich fakt, że masz kontakt z innymi osobami płci przeciwnej.

Oczywiście nigdy nie powiedzą ci tego wprost. Boją się, że możesz pomyśleć o nich jako o szalonych lub że ich zachowanie może cię jeszcze bardziej odstraszyć.

Dlatego musisz być mistrzem w czytaniu między wierszami i analizowaniu ukrytych znaków, które wysyła ci twoja sympatia.

Czy denerwują się, gdy mówisz o samej możliwości umawiania się z kimś innym? Czy przeszkadza im temat twoich potencjalnych romantycznych związków?

mężczyzna siedzący obok kobiety na trawie z widokiem na góry

Inną dobrą oznaką ich zazdrości jest to, że nie mają nic dobrego do powiedzenia o żadnym z Twoich potencjalnych partnerów.

Ilekroć mówisz o kimś, kogo lubisz, twoja sympatia wymienia dziesiątki ich wad i wskazuje powody, dla których nie powinieneś nawet dawać im szansy, nie mówiąc już o byciu z nimi.

To samo dotyczy historii twoich związków. Mają coś złego do powiedzenia na temat wszystkich twoich byłych i sposobu, w jaki zachowywali się wobec ciebie.

W ten sposób twoja sympatia faktycznie wysyła ci wiadomość. Pośrednio próbują Cię przekonać, że nigdy nie znajdziesz kogoś takiego jak oni.

Próbują Ci powiedzieć, że są dla Ciebie najlepszą opcją – że będą Cię traktować znacznie lepiej niż wszystkich Twoich byłych i potencjalnych partnerów razem wziętych.

Z drugiej strony zrobią wszystko, co w ich mocy, abyś był zazdrosny. Nie muszą koniecznie szukać chłopaka lub dziewczyny, ale rzucą ci wskazówki, abyś zobaczył kogoś w ich życiu.

W ten sposób starają się zaprezentować jako pożądane. Chcą, żebyś jak najszybciej wykonał na nich ruch dzięki tej wymyślonej konkurencji.

Poza tym musisz mieć świadomość, że ta osoba również stara się dotrzeć do sedna twoich uczuć. Chcą wiedzieć, czy ich lubisz i będą zazdrośni, jeśli spotkają się z kimś innym.

9. Odzwierciedlają Twoje zachowanie

mężczyzna i kobieta siedzą przy drzwiach i głaszczą psa

Jest jeszcze jeden naukowo udowodniony fakt: kiedy kogoś lubisz, podświadomie zaczynasz zachowywać się podobnie do niego, aby zrobić dobre wrażenie . Cóż, twoja sympatia nie jest wyjątkiem.

Kiedy zaczynają cię lubić, zaczynają również odzwierciedlać twoje zachowanie. Przyjmują twój sposób mówienia, mimikę, sposób komunikacji i tak dalej.

Poza tym prawdopodobnie zaczną udawać, że lubią to, co robisz. Nie martw się, to nie czyni ich psychopatą.

Oznacza to tylko, że starają się jak najbardziej Ci zaznajomić. Chcą, abyś myślał, że są twoją parą stworzoną w niebie i twoją bratnią duszą.

Twoja sympatia wie, że potrzeba czegoś więcej niż fizycznego pociągu między dwojgiem ludzi, aby romantyczny związek się ułożył.

Chcą więc, abyś zobaczył, że masz podobne zainteresowania i gusta w muzyce, filmach i sporcie.

10. Próbują cię rozśmieszyć

kobieta i mężczyzna siedzący na ziemi i śmiejący się

Jak już zostało powiedziane, jednym z najpewniejszych sposobów, aby powiedzieć, że dziewczyna lub facet cię lubi, jest fakt, że są gotowi zrobić wszystko, aby cię uszczęśliwić.

Oznacza to, że będą się starać wywołać uśmiech na Twojej twarzy i sprawić, że będziesz się śmiać.

Dla nich ważne jest, abyś myślał, że jest zabawny i cieszy się poczuciem humoru.

Czują się dumni, kiedy są tym, który może cię rozśmieszyć, a zwłaszcza tym, który może cię pocieszyć i otarć łzy z twojej twarzy.

Widać to szczególnie, gdy nie jesteście sami. Ilekroć was dwoje jest otoczonych przez grupę ludzi, twoja sympatia włoży dodatkowy wysiłek, aby stać się duszą imprezy.

Chcą być w centrum uwagi i zaimponować Ci swoimi umiejętnościami społecznymi. Jednak za każdym razem, gdy opowiadają dowcip, będą patrzeć tylko na ciebie.

Ta osoba nie dba o to, czy wszyscy inni śmieją się z tego, co powiedzieli. Zamiast tego martwią się tylko o to, czy udało im się cię rozśmieszyć.

11. Śledzą Twoją aktywność w mediach społecznościowych

mężczyzna w czarnej koszuli używający smartfona

We współczesnych randkach media społecznościowe są ogromną częścią każdego związku, w tym romantycznego. Dlatego twoja sympatia z pewnością będzie prześladować twoje profile w mediach społecznościowych, jeśli będą cię interesować.

Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy nie jesteście przyjaciółmi. Twoja aktywność w mediach społecznościowych jest dla nich jedynym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o Tobie.

Tylko w ten sposób mogą dowiedzieć się, gdzie zwykle spędzasz wolny czas, kim są Twoi znajomi, czy jesteś singlem, czy jesteś zabrany, jakie są Twoje hobby i zainteresowania oraz jaki jest Twój gust muzyczny i filmowy.

W rzeczywistości, jeśli będą kopać wystarczająco głęboko, mogą nawet dowiedzieć się więcej o twojej romantycznej historii.

Twoja sympatia jest zawsze pierwszą osobą, która ogląda Twoje historie na Instagramie i Snapchacie, tą, która nie przegapi okazji, by polubić którąkolwiek z Twoich aktualizacji statusu lub skomentować Twoje zdjęcia.

W rzeczywistości to tak, jakby czekali, aż coś opublikujesz, tylko po to, by użyć tego jako pretekstu do skontaktowania się z Tobą i kontynuowania rozmowy.

Poza tym ta osoba oczywiście wykorzystuje swoje profile w mediach społecznościowych, aby przekazać Ci niebezpośrednią wiadomość.

Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że wszystkie publikowane przez nich piosenki i cytaty są prawdopodobnie Tobie dedykowane, chociaż oczywiście nigdy Cię nie oznaczają.

12. Interesują się Twoim życiem

kobieta i mężczyzna siedzą w pobliżu słoneczników w ciągu dnia

Zakochana osoba jest zawsze dobrym słuchaczem.

Mogą być uważani za egocentrycznych i samolubnych przez innych wokół nich, ale jeśli chodzi o przedmiot ich uczucia, zawsze mają wystarczająco dużo czasu i energii, aby ich wysłuchać.

To samo dotyczy twojej sympatii. Ta osoba słucha wszystkiego, co masz do powiedzenia i okazuje niesamowite zainteresowanie Twoim życiem.

To nie tak, że cię prześladują lub węszą. Chcą tylko wiedzieć o tobie więcej.

Kiedy rozmawiacie, nigdy nie jest to tylko rozmowa towarzyska. W rzeczywistości chcą wiedzieć więcej o twojej istocie.

Ta osoba wkłada dodatkowy wysiłek w poznanie Cię na głębszym poziomie. Często zadają Ci mnóstwo pytań, które zdradzą im Twoje najgorsze lęki, najdziksze fantazje i największe ambicje.

Jednak najważniejszą częścią jest to, że robią wszystko, co w ich mocy, aby Cię zrozumieć. Nie będą Cię osądzać i zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zdobyć Twoje zaufanie.

Nie chcą zostać tylko twoim kochankiem; mają nadzieję, że wy też możecie zostać przyjaciółmi.

13. Przyjaciele twojej sympatii zachowują się, jakbyś była parą

pięć osób stojących przed ogrodzeniem z ogniw łańcucha

Wiesz, jak w gimnazjum bff twojej sympatii zaczynał chichotać za każdym razem, gdy przechodziłeś obok? Cóż, w dorosłym życiu niewiele się zmienia.

W rzeczywistości ludzie stają się po prostu bardziej subtelni. Jeśli jednak zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy twoja sympatia cię lubi, odpowiedzią jest obserwowanie zachowania najlepszych przyjaciół.

Ci ludzie prawdopodobnie wiedzą, że ta wyjątkowa osoba jest w tobie. W rzeczywistości twoja sympatia może nawet poprosić ich, aby służyli im jako skrzydłowi.

Dlatego jeśli najlepszy przyjaciel twojej sympatii próbuje was połączyć, wszystko jest oczywiste.

I nawet jeśli nie wyznali swoich uczuć swoim najlepszym chłopakom, ci przyjaciele dokładnie przejrzeli intencje twojej sympatii i zrozumieli wszystko.

Tak więc, jeśli przyjaciele twojej sympatii zachowują się tak, jakbyś była parą, nie ma wątpliwości, że ta osoba cię lubi.

Wykorzystują każdą okazję, aby zostawić was samych i żartują, jak wyglądalibyście razem.

Będą mówić tylko dobre rzeczy o swoim przyjacielu przy tobie, a nawet gdy nie ma twojej sympatii, będą cię szanować tak, jakbyś był chłopakiem lub dziewczyną tej osoby.

Jak stwierdzić, czy twoja sympatia cię lubi: 13 znaków, że oni