Jak stwierdzić, czy mężczyzna jest naprawdę zainteresowany tobą (według mężczyzny) - Grudzień 2021

Hej piękna! Wiem, że mylić jak diabli. Lubimy cię Czy my nie?

Jest tak wiele nieporozumień i błędnych odczytów na temat tego, czy mężczyzna naprawdę cię lubi, czy nie. Kobiety mają tendencję do przeoczania niektórych rzeczy, które są dla nas naprawdę oczywiste, ale z jakiegoś powodu myślą, że je odrzucamy lub po prostu chcemy być przyjaciółmi.Cóż, aby uwolnić nas wszystkich od niechcianego bólu i straconego czasu, przejrzyjmy wszystkie te rzeczy, które robi mężczyzna, aby pokazać, że jest naprawdę, naprawdę zainteresowany tobą.

1. Postaramy się wywrzeć na tobie wrażenie

Kiedy tylko znajdę dziewczynę, którą naprawdę lubię, istnieje prawdopodobieństwo, że spróbuję zrobić na niej wrażenie i pokazać jej, że jestem prawdziwym mężczyzną. Każdy mężczyzna pochwali się tymi wszystkimi samymi sobą, z których jest dumny.

como darle un buen masaje a tu novio

Na przykład podniesie dla ciebie ciężkie rzeczy, popisuje się w czymś swoimi umiejętnościami lub po prostu będzie bardzo uprzejmy dla ciebie i ludzi wokół ciebie, tylko po to, aby wywrzeć na tobie wrażenie.2. Postaramy się kontynuować rozmowę

Uwielbiamy z tobą rozmawiać i słuchać, jak rozmawiasz. Z tego samego powodu mężczyzna zrobi wszystko, co konieczne, aby kontynuować rozmowę.

Przez większość czasu ludzie zadają najgłupsze pytania i opowiadają najgłupsze dowcipy tylko po to, żeby się śmiać i kontynuować rozmowę. To, co lubię, to zadawać sensowne pytanie, w którym ona jest osobą, która mówi cały czas, ponieważ jestem trochę nieśmiała (wierzcie lub nie).

3. KONTAKT Z OCZAMI!

Nie ma nic bardziej czystego i interesującego niż oczy kobiety. Uwielbiamy cudowne kolory i sposób, w jaki odbija się w nich nasza twarz. Postaramy się, abyś spojrzał nam w oczy, a jeśli spróbujesz uniknąć naszego wyglądu, na pewno znajdziemy drogę powrotną.Jeśli chcesz sprawdzić, czy mężczyzna naprawdę cię interesuje, spróbuj spojrzeć w dół i ukryć przed nami swoją twarz. Jeśli pierwszą rzeczą, którą zobaczysz, gdy spojrzymy w przeszłość, jest to, że nasze oczy przeszywają cię i ponownie badają, to wiesz, że tego właśnie chcemy.

4. Nachylamy się do ciebie

Ponieważ po prostu chcemy być jak najbliżej ciebie, możesz widzieć, jak pochylamy się do ciebie podczas rozmowy z tobą.

qué no hacer después de una ruptura

Nawet jeśli jest tam grupa ludzi, którzy obserwują, jesteś dla nas głównym priorytetem. Uważaj więc na faceta, który nadmiernie pochyla się do ciebie podczas rozmowy. Na pewno cię lubi.

5. Dokuczanie

Wszyscy wiemy, że mężczyźni nie czują się tak swobodnie z okazywaniem uczuć jak dziewczęta i z tego samego powodu robimy to w niewygodny, dokuczliwy sposób.

cómo ignorar a tu esposo para darle una lección

Oczywiście jest to bardzo delikatne i nie robimy tego nadmiernie, ale proszę, nie złość się na nas. W ten sposób radzimy sobie ze wszystkimi emocjami, które przytłaczają nasze ciała. Więc powiemy głupie rzeczy i może obrażymy cię, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

6. Kochamy kontakt fizyczny

Oczywiście, kiedy naprawdę lubimy kobietę i właśnie ją poznaliśmy, nie przesadzimy. Ale jeśli minie trochę czasu, od czasu do czasu nawiążemy fizyczny kontakt, który może obejmować: naszą rękę wokół twojej talii, trzymanie ręki podczas wyjaśniania czegoś, dotykanie twoich włosów lub ogólnie jakikolwiek kontakt fizyczny. Zawsze znajdujemy głupią wymówkę, aby cię dotknąć.

7. Będziemy traktować cię inaczej

Jeśli mężczyzna mówi, że cię lubi, ale nie traktuje cię inaczej niż inne kobiety, to jest po prostu kłamcą. Nie wierz człowiekowi, który nawet nie próbuje ci pokazać, że jesteś dla niego wyjątkowy. To nie tylko moja opinia, to fakt.

Jeśli naprawdę chcesz zobaczyć, czy mężczyzna cię lubi, poszukaj tych drobiazgów, które czynią cię bardziej wyjątkowym niż inne dziewczyny. Zawsze może poprosić o twoją opinię na dany temat, ale nigdy nie pyta innej kobiety w pobliżu.

autor: Owen