Jak stwierdzić, czy zdradza cię na podstawie swoich codziennych zachowań - Grudzień 2021

Jak rozpoznać, czy twój facet nagle się zmienił? Jak rozpoznać, czy on cię zdradza na podstawie jego codziennych zachowań?

Jeśli coś nie jest w porządku, to prawdopodobnie dlatego, że jest nie tak. Nie ma znaczenia, czy wszystko wygląda idealnie - wibracje nie kłamią. Zawsze powinieneś słuchać swoich emocji, ale powinieneś również pamiętać, aby nie polegać wyłącznie na nich.Ustalenie, że w twoim związku coś jest nie tak, jest pierwszym i najważniejszym krokiem. Nigdy nie powinieneś atakować swojego faceta bez ważnego powodu, ponieważ jest to jeden z najgorszych scenariuszy, którego nie chcesz doświadczyć.

Drugą rzeczą, którą musisz ustalić, jest dokładnie to, co jest nie tak? Czy to możliwe, że on cię zdradza? Cóż, jeśli tak podejrzewasz, są szanse, że naprawdę mógłby zrobić coś za twoimi plecami, ALE nie wyciągaj pochopnych wniosków.

Myśl, że może cię zdradzić, nie jest tym samym, co pewność!como salir de un mal matrimonio

A teraz pewnie zastanawiasz się, jak powiedzieć na pewno, czy on cię zdradza. Pytanie go nie doprowadzi cię nigdzie. W ten sposób dasz mu tylko szansę kłamać. Podążanie za nim również nie jest dobrym pomysłem, ponieważ nie chcesz zmienić się w maniaka kontrolnego i zniszczyć swoje dobre samopoczucie.

Ale jest jedna rzecz, którą możesz zrobić, a mianowicie obserwować jego codzienne zachowanie. Jeśli zwrócisz uwagę na jego działania, z łatwością zauważysz wszelkie zmiany dotyczące jego zachowania, a te zmiany są silnymi wskaźnikami jego potencjalnego oszustwa.

Niektóre z nich są bardzo oczywiste i rozwiązanie zagadki nie zajmie Ci dużo czasu. Oto lista rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, aby odkryć lub odrzucić jego potencjalną zdradę. A jeśli zauważysz któreś z nich, czas na poważną rozmowę ze swoim chłopakiem!1. Częściej pisze SMS-y

Jeśli ciągle wysyła SMS-y, nawet gdy jest z tobą, to wyraźnie ma coś ważnego do powiedzenia komuś. A jeśli uśmiecha się do telefonu podczas czytania tekstu, to prawdopodobnie ma kogoś z boku. Kiedy czujesz się rozbawiony, uśmiech przychodzi ci naturalnie i po prostu nie możesz ukryć radości. Tego rodzaju wskaźniki mowy ciała prawie nigdy nie zawodzą.

Ale nadal chcesz być ostrożny z tym. Być może pisze tylko do swojego przyjaciela. Ale jeśli zauważysz, że stale trzyma telefon blisko siebie i nie pozwala ci pożyczyć go na minutę, kiedy go o to poprosisz, to na pewno ma coś (lub kogoś) do ukrycia przed tobą. I masz pełne prawo zapytać go o to.

2. Nie będzie miał żadnych rozmów telefonicznych przed tobą

Gdy tylko zadzwoni telefon, wstaje, idzie do innego pokoju i wraca dopiero po zakończeniu rozmowy. Jasne, może być tak, że dzwoni do niego szef i nie trzeba go rozpraszać, gdy dyskutują o ogromnym problemie, który pojawił się w pracy.

cómo dar una buena cabeza

Ale jakie są na to szanse? Na pewno jego szef nie będzie do niego dzwonił. Jeśli więc ciągle prowadzi rozmowy dosłownie za twoimi plecami, dzieje się coś całkowicie podejrzanego. W końcu nie zrobiłby czegoś takiego, gdyby w ogóle nie miał przed tobą nic do ukrycia.

Aby mieć pewność co do tego, możesz spróbować zapytać go, dlaczego zawsze idzie do innego pokoju, gdy ktoś do niego dzwoni. Jeśli zacznie mruczeć lub wykazywać oznaki zagubienia, to na pewno coś ukrywa, a ty masz pełne prawo do dalszego przesłuchiwania go w tej sprawie.

3. Wychodzi znacznie bardziej niż wcześniej

Nagle jest imprezowym zwierzęciem, którego nie można oswoić. Zawsze jest coś, czego nie może przegapić. Kiedy pytasz go, z kim on wychodzi, zawsze otrzymujesz tę samą odpowiedź: „Och, tylko kilku przyjaciół. ” W większości przypadków „tylko niektórzy znajomi” to kryptonim tej dziewczyny, którą widział za twoimi plecami.

Wychodzenie staje się dla niego kiepską wymówką, by dalej robić rzeczy w tajemnicy, mając nadzieję, że nigdy się o tym nie dowiesz. Ale podejrzewając, że cię okłamuje, jesteś już dwa kroki przed nim.

Aby być w stu procentach pewnym co do tego, możesz zapytać go, czy możesz do niego dołączyć, aby zobaczyć wyraz jego twarzy. Jeśli coś ukrywa, dosłownie nie będzie w stanie właściwie odpowiedzieć na twoje pytanie.

4. Zbyt dba o swój wygląd

Zanim wychodzi z „przyjaciółmi”, spędza dużo czasu przed lustrem. Bierze prysznic, wybiera najlepszy strój, jaki ma, i dba o swoje włosy. Jeśli to jego nowy rytuał przed wyjściem, zdecydowanie powinieneś się martwić.

Na kogo się przygotowuje? Jesteś jedyną kobietą, dla której powinien tak bardzo się starać. Jeśli przypomina ci mężczyznę, którym był na początku twojego związku, być może zaczyna nowy. I nie jest nawet mężczyzną na tyle, by ci to przyznać.

Wkładanie zbyt wiele wysiłku w jego wygląd tylko wtedy, gdy wychodzi z „niektórymi przyjaciółmi”, jest pewnym znakiem, że wychodzi z jakąś laską, którą chce zaimponować. Mężczyźni są naprawdę przewidywalni, jeśli chodzi o ten, ponieważ tylko wtedy, gdy naprawdę kogoś polubią, będą starali się wyglądać dla nich jak najlepiej.

5. Jest bardziej aktywny w mediach społecznościowych

Nie tylko cały czas pisze SMS-y, ale publikuje wiele nowych rzeczy na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jest wiele nowych jego zdjęć bez ciebie, które musiał opublikować. Stale aktualizuje swój status, aby ludzie myśleli, że jego życie jest o wiele ciekawsze.

¿Por qué mi marido ve porno?

Wszyscy wiemy, jak leniwi są faceci, jeśli chodzi o SMS-y i sieci społecznościowe. Nie zawracaliby sobie głowy opublikowaniem choćby jednej rzeczy, gdyby nie byli zainteresowani zdobyciem czyjejś uwagi. A jeśli ciągle próbuje robić najlepsze selfie i sprawdzać, czy ktoś polubił jego zdjęcie, masz problem.

Jeśli to zrobi, najwyraźniej czeka na określone upodobanie i aprobatę od konkretnej osoby, a kiedy ją otrzyma, natychmiast staje się szczęśliwy, jak dziecko. Nie może ukryć szczęścia, bo w końcu dostał to, na co czekał.

6. On cię unika

Nie ma dla ciebie czasu. To najbardziej oczywisty znak, że próbuje cię odepchnąć. Ilekroć chcesz spędzić z nim czas, pamięta, że ​​ma coś do zrobienia. Wymyśli jakąkolwiek wymówkę, by uciec od ciebie.

Nie tylko przestał chodzić z tobą na randki, ale także przestał się z tobą uprawiać seks. To zdecydowanie znak, że ma kogoś po stronie, który idzie z nim na randkę. Widzisz, jeśli mężczyzna unika seksu z tobą, to coś jest oczywiście nie tak.

Jeśli unika intymności i kontaktu fizycznego, prawdopodobnie oznacza to, że ma to wszystko z kimś innym i jest tchórzem, aby ci to przyznać. Zamiast tego unika cię, ponieważ w głębi duszy wie, że jest dupkiem i nie może przestać nim być.

7. Kłóci się z tobą bardziej niż kiedykolwiek

Oczywiście wpadasz w paranoję i próbujesz znaleźć porządny dowód, że jest oszustem. To normalne. Ale sposób, w jaki działa, gdy dotykasz telefonu lub laptopa, nie jest normalny. Zaczyna na ciebie krzyczeć, jakbyś zrobił najbardziej okropną rzecz we wszechświecie.

I kiedy krzyczy, wymyśla powody, dla których nie możesz dotknąć jego rzeczy. Mówi, że nie jesteś dobry w technologii i możesz zepsuć jakiś ważny projekt, nad którym pracuje. Oczywiste jest, że ukrywa przed tobą sekrety.

Kłótnia do pewnego stopnia jest normalna, ale jeśli zmienia się w bestię za każdym razem, gdy dotykasz niektórych jego rzeczy lub zadajesz mu pytania, to jest to ogromna czerwona flaga, że ​​jest oszustem w przebraniu. Reaguje wybuchowo, bo boi się, że odkryjesz wszystko, co dotychczas robił za twoimi plecami.

8. On gra ofiarę

Kiedy zadajesz mu pytania dotyczące jego miejsca pobytu lub czegoś podejrzanego, co on zrobił, nie tylko ma na ciebie wybuch, ale także zaczyna grać ofiarę. Obwinia cię za zbytnią kontrolę, nawet jeśli wie, że to wcale nie jest prawda, a to jest największy znak i odpowiedź na twoje pytanie: skąd mam wiedzieć, czy on oszukuje?

Grając ofiarą, podświadomie próbuje zwrócić uwagę na inny problem, a mianowicie „jesteś maniakiem kontroli”. Unika rozmowy o czymkolwiek z nim związanym, ponieważ wie, że jego czyny mogą zostać odkryte.

Jest to najbardziej popularny i naturalny mechanizm obronny, jeśli chodzi o oszukiwanie, kłamstwo i podobne. Jeśli gra z ofiarą, możesz mieć pewność, że coś przed tobą ukrywa i źle to ukrywa.

W takich sytuacjach jedyne, co możesz zrobić, to uspokoić się, poprosić go, aby porozmawiał z tobą później, kiedy dojdzie do zmysłów i przygotuje się na odejście. Gry z ofiarami zmarnują twój czas i życie są zbyt krótkie, aby spędzić je na człowieku, który nie jest wart twojej sekundy.

Co z tym zrobić?

Jeśli wszystkie oznaki krzyczą, że cię zdradza, nawet nie próbuj zrozumieć, dlaczego. Zbyt wiele, co jeśli tylko wprowadzi cię w błąd i spowoduje spustoszenie w twoim umyśle. Jedyne, o czym powinieneś pamiętać, to to, że nie jesteś winien.

Cokolwiek by nie robił, to nie z twojego powodu. Robi to, ponieważ jest zbyt słaby, aby być prawdziwym mężczyzną i pozwala ci odejść zamiast celowo cię zranić. Nigdy nie powinieneś się obwiniać, ponieważ nie możesz nic z tym zrobić.

To, co powinieneś zrobić, to spróbować się uratować. Nie pozwól, żeby cię to aż tyle docierało. To jego wina, że ​​nie wie, jak być uczciwym. Powinien był z tobą zerwać, gdyby chciał zacząć coś nowego. To takie proste.

alimentos para ayudar a reducir la grasa del vientre

Jedyne, co możesz teraz zrobić, to porozmawiać z nim. Powiedz mu, że wiesz, na co zasłużyłeś. Nie potrzebujesz kogoś, kto cię okłamie lub nie będzie cię szanował. Jeśli cię zdradza, czas go zostawić. Spakuj swoje rzeczy i nie oglądaj się za siebie.

W końcu, gdyby naprawdę cię kochał, nigdy by ci tego nie zrobił. Nie krzywdzisz tych, których kochasz. Walczysz za nich.