Jak rozpoznać Fuckboya (i jak sobie z nim poradzić) - Grudzień 2021

Nowoczesne randki przyniosły wiele zmian w dziedzinie relacji. Tak, prawda jest taka, że ​​w dzisiejszych czasach masz o wiele więcej opcji i możliwości i rzadko ktokolwiek ocenia cię na podstawie dokonanych wyborów. Na pierwszy rzut oka gra randkowa stała się znacznie łatwiejsza i znalezienie kogoś odpowiedniego dla Ciebie powinno być teraz bułką z masłem.

W końcu masz setki nowych szans na spotkanie z bratnią duszą, oprócz tego, że robisz to osobiście. Masz Facebooka, Instagrama, Tindera oraz wszystkie inne aplikacje randkowe i media społecznościowe, które pomagają ci poznać drugą osobę przed faktycznym zaangażowaniem się w nią.Jednak współczesne randki nie są tak doskonałe, jak się wydaje, i na pewno mają swoje wady. Jak na ironię, wszystkie dzisiejsze reguły utrudniają nikomu spotkanie z kimś, z kim chcą się zaangażować. Tak, znalezienie połączenia lub związku bez zobowiązań jest najłatwiejszą rzeczą na świecie, ale jeśli chcesz czegoś więcej, musisz być bardzo ostrożny i pracować nad tym.

Znalezienie do tej pory kogoś, kto traktuje cię dobrze, szanuje i cieszy się Twoim towarzystwem, tak samo jak Ty, może być naprawdę ciężką pracą, zwłaszcza dzięki nowej erze chłopców na scenie randkowej - fuckboys.

Ale co to jest, kurwa, naprawdę? Czy on jest seryjnym oszustem? Gracz? Rodzaj faceta, który po prostu chce dostać się do twoich spodni? Niedojrzały młody człowiek, który złamie ci serce, by wzmocnić swoje ego?Cóż, powiem ci, że ten pieprzony to wszystko powyżej. Fuckboys są znane z zabawy sercami dziewcząt, złego traktowania ich i generalnie siejąc spustoszenie na scenie randkowej, podczas gdy Tinder i inne aplikacje randkowe są ich placami zabaw.

Słowo „fuckboy” zostało umieszczone w słowniku miejskim w 2004 roku, gdzie stwierdzono, że „fuckboy” to „słaba cipka”. Jednak pierwszym, który użył tego terminu, był artysta hip-hopu Cam’ron w swoim hicie z 2002 roku Chłopcze chłopcze.

Po piosence Cam’rona Chłopcze chłopcze, wielu innych artystów hip-hopowych zajmowało się tym terminem, w tym inny artysta hip-hopowy Killer Mike. Killer Mike wyjaśnił, że najłatwiejszym sposobem na rozpoznanie fuckboyów jest fakt, że zawsze „pieprzą gówno”.Podczas Chłopcze chłopcze a inne piosenki wprowadziły to słowo do słownika Urban, Tumblr to sieć, która spopularyzowała ten termin, zmieniając jego pierwotne znaczenie. Na Tumblr ludzie podawali różne definicje fuckboya, poczynając od „faceta, który polega na swojej matce, ale nie szanuje kobiet”, po „gracza, który interesuje się tylko związkami seksualnymi”, a kończąc na „facecie, który wysyła swoje dupki na około.'

Oczywiście, nie wszyscy faceci są pieprzonymi facetami, a ci drudzy tak naprawdę nadają dobrym ludziom złe imię.

Powiedziawszy to, nauczenie się, jak rozpoznać fuckboya i, co ważniejsze, umiejętność radzenia sobie z nim, może pomóc ci uchronić się przed niepotrzebnym bólem serca i pracować na scenie randkowej jak profesjonalista. Oczywiście pierwszym krokiem jest nauczenie się rozpoznawania wzorców behawioralnych prawie każdego wyświetlanego fuckboya, ponieważ w gruncie rzeczy wszystkie działają w podobny sposób. Właśnie dlatego tu jesteśmy: po pierwsze, aby zaoferować ci kilka wskazówek, jak znaleźć fuckboya, a także pewne znaki ostrzegawcze, z którymi masz do czynienia.

Torby zaufania

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz wokół każdego pieprzonego chłopaka, jest jego pewność siebie. Zaufaj mi w tym: fuckboy nie musi dobrze wyglądać, nie musi być mądry, zabawny ani interesujący. Ale musi być pewnym siebie alfa-mężczyzną, nawet jeśli to zaufanie nie ma żadnego wsparcia.

Niestety, to właśnie najbardziej przyciąga cię w tym typie faceta. Wierzy w siebie do tego stopnia, że ​​udaje mu się nawet przekonać każdą kobietę w swoim otoczeniu, w tym ciebie, że naprawdę jest najlepszy i że zasługuje na jej uwagę i czas.

Przede wszystkim musisz zawsze pamiętać, że fuckboyowie są profesjonalistami w tej grze randkowej, którzy od wieków prowadzą to życie fuckboyów i bardziej niż prawdopodobne są na uczciwej randce. Nie jesteś pierwszą ofiarą tego faceta - on wie, jak przejść się i porozmawiać, co daje mu dużą pewność siebie w świecie randek. Spodziewaj się, że zachwycą cię swoją pewnością siebie, zdmuchną cię rozmową i przejmie kontrolę nad całą sytuacją, ale pamiętaj, że istnieje pewna granica między pewnością siebie a zarozumiałością i jest to coś, o czym większość kurwa nie wie.

Wiedząc o tym, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak ktoś może zakochać się w zarozumiałym facecie, który jest zbyt pewny siebie i zachowuje się tak, jakby był ponad wszystkimi innymi? Cóż, prawda jest taka, że ​​każdy jebak nosi swoją pewność siebie w dość uroczy sposób, któremu prawie nikt nie może się oprzeć.

Ten typ faceta sprawia, że ​​zastanawiasz się, jaki jest powód tego ogromnego ego i jakie cechy kryją się za jego pewnością siebie. Niestety, z czasem odkrywasz, że wszystko to było niczym więcej niż aktem i że nie ma on podstaw, by być tak pewnym siebie - ale kiedy to się zdarza, zwykle już jesteś o krok od tego faceta i jest już za późno abyś uciekł bez szwanku.

Początkowo obecność ta może być bardzo atrakcyjną cechą podczas randek. Ten facet wie, kiedy powiedzieć właściwe rzeczy, więc łatwo jest być ślepym i omdleć, kiedy powinieneś skręcać. Mimo że wysoki poziom samooceny nie jest jedyną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, gdy próbujesz dostrzec fuckboya, ktoś zbyt pewny siebie i pewny siebie może być po prostu fuckboyem. Pamiętaj więc o tym, że czerwona flaga jest numerem jeden, jeśli coś nie jest w porządku.

Brak uwagi

¿Estoy lista para ser mamá?

Kiedy zaczynasz umawiać się z kimś nowym, powinieneś być w ekscytującej fazie miesiąca miodowego, w której nie możesz mieć dość siebie nawzajem. W końcu jest to etap, w którym oboje oszaleliście na punkcie siebie, okres, w którym wszystko wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdą, czas, w którym jeszcze nie odkryliście swoich wad. Faza, w której żadne z was nie znudzi się nawiązywaniem związku lub znudzeniem się nawzajem, i kiedy nadal nie masz wystarczająco dużo czasu, aby poznać irytujące strony.

Jednak nie dotyczy to twojego związku. Mimo że właśnie zaczęliście się spotykać, ten facet nigdy nie pokazał wam, że jest z tobą oczarowany i nigdy nie sprawiał, że czułeś się wyjątkowo.

Cóż, ktoś pokazuje ci wyraźny brak uwagi na początku związku, a potem nie chcemy ci tego przerywać, ale może to być po prostu pieprzony facet. W końcu jest to część twojego związku, w której nie powinno być dla niego nic bardziej interesującego niż ty i nie powinieneś błagać go o uwagę.

Niemniej wydaje się, że uwaga tego faceta jest gdzie indziej. Na początku twoim pierwszym impulsem może być ściganie go lub błaganie o jego miłość, ale z czasem prawda staje się jasna: nie są to nic innego jak jego gry i nie jest to coś, czego potrzebujesz w życiu.

Ktoś, kto nie może dać ci wystarczająco dużo czasu i energii, na które zasługujesz, nie jest godny twojego czasu. Ktoś, kto nie zwraca ci wystarczającej uwagi na żadnym etapie twojego związku, jest pieprzonym facetem - możesz zrobić lepiej.

Standardowy czat Fuckboy

Kolejną rzeczą, która może pomóc ci dostrzec pieprzonego chłopaka, jest sposób, w jaki ten facet mówi i zwraca się do swoich ofiar. Na początku myślisz, że odszyfrowanie znaków werbalnych kurwa jest niemożliwe, ale później rozumiesz, że wszystkie z nich rzeczywiście mówią i zachowują się w ten sam sposób. Fuckboys mają swój własny język, a właściwie jest to dość łatwe do wykrycia!

Pierwszą cechą tego języka jest ciągłe przepraszanie. Kurwa nie przestanie mówić o tym, jak bardzo mu przykro z powodu tego, że cię wstał, że nie odbierał twoich telefonów lub po prostu był palantem.

Oczywiście, gdy stanie się to po raz pierwszy, będziesz bardziej niż szczęśliwy, że ten facet wziął na siebie odpowiedzialność za swoje działania i przeprosisz go za znak, że jest gotowy zmienić swoje postępowanie. Jednak później, kiedy stanie się to rutyną w twoim związku, zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę płaci za wargi i że jego przeprosiny są fałszywe. Przekonasz się, że jego puste usprawiedliwienia i fałszywe obietnice nic nie znaczą, ponieważ zawsze zachowuje się jak cholera, bez względu na to, co stara się w to uwierzyć.

Inną cechą języka fuckboy są ciągłe komplementy. Spójrzmy prawdzie w oczy, wszystkie kobiety lubią wiedzieć, że nasz chłopak uważa nas za pięknych, inteligentnych lub atrakcyjnych. Wszyscy lubimy słyszeć, że wyglądamy niesamowicie w tej nowej sukience lub że jesteśmy bestiami w sypialni.

Jednak szczere komplementy to jedno, ale wygodne mówienie właściwych rzeczy we właściwym czasie i całowanie tyłka tylko po to, aby poczuć się lepiej po zranieniu, jest czymś zupełnie innym. I to jest dokładnie to, co robi każdy jebak - obsypuje cię komplementami, aby odwrócić oczy od wszystkiego, co robi za twoimi plecami.

Więc jeśli ten młody człowiek spędza więcej czasu, przepraszając cię i komplementując, niż pyta o twój dzień, to natychmiast pozbądź się tego pieprzonego chłopaka. Ponadto, jeśli jego słowa nie są w żaden sposób zsynchronizowane z jego czynami, wszystko jest więcej niż jasne.

Brak zaangażowania

Chociaż każda relacja porusza się we własnym tempie, przychodzi czas, kiedy widoczny jest brak zaangażowania. W tym momencie musisz zadać sobie pytanie, czy ty i twój chłopak pragniecie tych samych rzeczy i czy ten związek ma przyszłość.

Wyjaśnijmy jedno: pieprzony facet nigdy cię nie zobowiązuje! Bez względu na to, jak bardzo się starasz i jak długo czekasz na zmianę, gracz zawsze pozostaje graczem i nic nie możesz na to poradzić.

Ale najgorsze jest to, że nigdy się o tym nie wyjaśni. Nigdy nie przyzna, że ​​jest lojalnym oddawcą, który nigdy nie weźmie cię na poważnie.

Zamiast tego fuckboy nadal będzie cię przekonywał, że cię kocha i że poważnie podchodzi do twojego związku. Jeśli jednak facet, z którym się spotykasz, wciąż odwołuje plany, zmienia twoje ustalenia i porzuca cię, jest oczywiste, że musisz jak najszybciej rzucić jego żałosną dupę.

Odmawia oznaczania rzeczy

Inną rzeczą, która zwykle idzie w parze z brakiem zaangażowania, jest inne klasyczne zachowanie fuckboya: naleganie, by związek pozostawał nieoznaczony. Kurwa rzadko nazywa cię swoją oficjalną dziewczyną. Zamiast tego skupi się na dobrych chwilach, jakie wspólnie spędzacie, i spróbuje przekonać was, że nazywanie i definiowanie rzeczy jest przestarzałe i staromodne.

Faktem jest, że jest to jego sposób na uniknięcie zachowań związanych z dupkami. W ten sposób ma wszystkie zalety związku bez żadnych wad, co jest typowym kurwa gównem.

W tobie ma regularny seks, kogoś, z kim można się przytulić, kogoś, kto go wysłucha, i kogoś, kto będzie jego plusem. Jednocześnie, gdy wzywasz go do swoich działań, zawsze ma uzasadnioną wymówkę, że nie jest twoim chłopakiem i że nie jest ci nic winien. Zasadniczo nie masz żadnych praw w tym związku.

Wszystko dzieje się na jego warunkach

Jeśli chodzi o relacje z tym typem faceta, możesz od razu zapomnieć o tym, gdzie stoisz, a nawet o kompromisie. Nie, wasza dwójka nie jest równymi partnerami i chociaż możecie tego nie zobaczyć, cały wasz związek zachodzi w jego warunkach.

Spotkajcie się, rozmawiajcie i piszcie, jak, kiedy i gdzie chce. Kiedy ma coś lepszego do roboty, spadasz na dół listy priorytetów i nagle jest dla ciebie zbyt zajęty. Z drugiej strony, gdy tylko wszyscy inni zaczną za niego płacić, jesteś pierwszym, do którego dzwoni.

Nie ma nic niezwykłego w tym pieprzonym chłopaku, który ignoruje cię przez cały dzień, tylko po to, aby wysłać ci wiadomość o północy z pytaniem, czy może przyjść do „przytulenia się”. Jest więcej niż oczywiste, po co ten facet i że chce ci się zobowiązać na swój własny sposób i na własnych warunkach. Każdy brak zaangażowania jest brakiem wiary w twój związek i, szczerze mówiąc, klasyczny ruch fuckboya.

Trzyma cię w tajemnicy

Każda inna relacja rozwija się według własnego czasu, a jeśli nie spotkałeś jeszcze przyjaciół lub rodziny faceta, z którym się umawiasz, i chcesz spowolnić, to w porządku. Nie oznacza to jednak, że twój chłopak może utrzymywać swój związek w tajemnicy.

Jeśli tak jest w przypadku twojego faceta - jeśli aktywnie utrzymuje cię w tajemnicy przed rodziną i przyjaciółmi, unikając wspominania o tobie i wykorzystując cię do przekradania się - to całkiem prawdopodobne, że nie chce, aby twój związek był publiczny, ponieważ zakłóciłoby to życie kurwa, w którym żył. Jest całkiem możliwe, że nie planuje mieć przyszłości z tobą i że nie chce, abyś stał się częścią jego życia, ponieważ teraz nie będziesz miał z tego powodu.

Brak gotowości do poważnego zaangażowania to jedno, ale udawanie, że nie istniejesz, kiedy nie jesteście sami? To nie jest wystarczająco dobre.

cuánta cafeína hay en la leche con chocolate

Oboje jesteście dorosłymi i nie musicie być wszędzie wokół siebie, ale nie ma nic złego w niektórych publicznych przejawach uczuć. Pamiętaj, że potrzebujesz kogoś, kto jest dumny z tego, że jest z tobą i chce się pochwalić światem.

Poza tym istnieje również możliwość, że ten mężczyzna cię ukrywa, ponieważ jest w długotrwałym związku lub nawet jest żonaty i nie chce zostać złapany. Możesz być drugą kobietą, nawet o tym nie wiedząc tylko dlatego, że jest słabą cipką, która nie ma odwagi powiedzieć ci prawdy.

Inne dziewczyny na scenie

Kiedy umawiasz się z kimś, powinien on inwestować swój czas w ciebie i tylko ciebie. Oczywiście na początku, gdy jesteś na scenie randkowej, możesz zarówno bawić się z innymi opcjami, jak i pod żadnym pozorem nie być wyłącznym.

Jednak gdy spędzasz z kimś trochę więcej czasu i zaczynasz regularnie spotykać się, na ogół zakłada się, że stajesz się wyjątkowy, kiedy dajesz szansę. Wierność jest czymś, czego należy się spodziewać i sugerować, a wszystko inne nie jest nawet opcją.

Niemniej jednak, jeśli twój facet ma inne opcje lub jeśli nadal widuje się z innymi dziewczynami, jest bez wątpienia żywym przykładem fuckboya. Nie jesteś jedyną dziewczyną w życiu tego faceta i nie jest to coś, co powinieneś zaakceptować, szczególnie jeśli jesteś ekskluzywny. Powinieneś znać swoją wartość i wiedzieć, ile możesz wnieść w czyjeś życie, więc nigdy nie zadowalaj się byciem tylko częścią, kiedy powinieneś być całością.

Niemożność słuchania

Fuckboys są mistrzami małej rozmowy. Zaangażowanie w rozmowę z nimi, aby zebrać tyle informacji, ile potrzebują, aby cię postawić po swojej stronie, jest tym, co robią najlepiej.

Zadają wiele głębokich pytań, aby Cię lepiej poznać, ale nic poza tym ich nie interesuje. Na początku będziesz zachwycony faktem, że ten facet chce dotrzeć do dna twojej osobowości, ale z czasem zobaczysz, że wcale nie dba o twoje życie. To pozostawi emocjonalną pustkę, której nie będziesz w stanie wypełnić.

Najłatwiejszym sposobem stwierdzenia, czy naprawdę biorą udział w rozmowie w celu ich zdobycia, jest zwrócenie uwagi na to, czy naprawdę są zaangażowani w rozmowę, czy też odpowiadają na pytania oświadczeniami o sobie.

Jeśli czujesz, że rozmowa ma w tym trochę głębi i znaczenia, to naprawdę cię interesują. Niemniej jednak, jeśli masz wrażenie, że rozmowa jest ulicą jednokierunkową, masz do czynienia z pieprzonym facetem, który zebrał wszystkie potrzebne informacje i nie zawracał sobie głowy głębszym.

„Nice Guy Charade

Uwierz mi, gdy ktoś jest miłym człowiekiem, zupełnie go nie zna. Robią dobre rzeczy, ponieważ ich sumienie im to każe i ponieważ wierzą, że jest to właściwy sposób na życie. Naprawdę mili ludzie nie muszą chodzić i opowiadać wszystkim o swoich zaletach i chwalić się dobrymi uczynkami.

Jeśli spotkasz faceta, który nie miał historii oszukiwania lub znęcania się nad partnerami, nie będzie o tym ciągle rozmawiać. Ten mężczyzna uważa to za właściwy sposób bycia w związku i nie oczekuje medalu za to, że jest normalnym facetem, który traktował swoje dziewczyny tak, jak na to zasługują.

Z drugiej strony, gdy masz do czynienia z mężczyzną, który ciągle zwraca uwagę na to, że jest miłym facetem, to zdecydowanie masz do czynienia z facetem. Muszą cię przekonać, że cię nie skrzywdzą, bo nie będą chcieli skrzywdzić muchy, tylko po to, abyś mógł się przed nimi otworzyć i zaufać im, ale w końcu doznałby ogromnej krzywdy.

Jego media społecznościowe

Niezależnie od tego, czy chcemy to przyznać, czy nie, nasze sieci społecznościowe ujawniają wiele o nas i jest to jeden ze sposobów, w jaki możesz pomóc ujawnić, czy ktoś jest pieprzonym facetem, czy nie. Kurwa polubią dosłownie zdjęcia profilowe każdej kobiety, aktualizacje statusu i posty. Poza tym będzie znany z wysyłania swoich kutasowych zdjęć, ilekroć będzie miał na to szansę.

Będziesz śledzić wiele dziewcząt lubiących i komentujących jego posty i zdjęcia profilowe w sposób, który ujawnia coś więcej między nimi. Kiedy konfrontujesz go z tymi kobietami, mówi ci, że nie ma się czym martwić. Chociaż twierdzi, że te dziewczyny są niczym więcej niż jego przyjaciółmi, prawda jest taka, że ​​nawet nie zna wielu z nich, w przeszłości spał z niektórymi z nich i nadal ma związki seksualne z wieloma z nich.

Teraz, gdy nauczyłeś się, co to jest fuckboy i jak go odkryć, czas dowiedzieć się więcej o tym, jak skutecznie radzić sobie z tym typem faceta. Oczywiście, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest uciec do życia, gdy tylko zauważysz oznaki pieprzonego chłopaka, ale czasami jesteś zbyt głęboko wciągnięty w związek z tym facetem i musisz znaleźć sposób, aby sobie z tym poradzić mu. To jest dokładnie to, co ci dajemy: odpowiedź na pytanie, które prawie każda kobieta zadała sobie w pewnym momencie swojego życia: „Jak radzić sobie z pieprzonym chłopakiem?”

Jak sobie z nim radzić?

¿Qué les sucede a los pezones después de amamantar?

Jeśli twój mężczyzna wyświetla niektóre z czerwonych flag wymienionych powyżej, z przykrością informujemy, że to prawdopodobnie pieprzony facet, a ty zasługujesz na coś lepszego. Wiem, że masz nadzieję, że on się zmieni w czasie i że powinieneś być wystarczająco cierpliwy, aż to się stanie.

Prawda jest jednak taka, że ​​na zawsze pozostanie tym samym dupkiem, którym zawsze był i nigdy nie stanie się mężczyzną, jakim go potrzebujesz. Dlatego właściwym sposobem na pokonanie tego rodzaju faceta we własnej grze jest w ogóle nie granie.

Tak, dobrze słyszałeś. Powinieneś zrobić to całkowicie go zignorować i wyrzucić z życia na dobre.

Bez taktyki, bez kłótni, bez zemsty - po prostu odejdź i idź dalej swoim życiem, o ile boli. Zaufaj mi, to ostatnia rzecz, jakiej się spodziewa.

Na pierwszy rzut oka ten facet zachowuje się jak licealista. Szczerze mówiąc, prawdopodobnie stara się nadrobić wszystko, czego brakowało w szkole średniej i uważa, że ​​jest to właściwy sposób.

Każdy fuckboy jest w rzeczywistości niepewnym, niedojrzałym chłopcem, który musi karmić swoje ego, łamiąc serca innych ludzi. Zrozumiałam, wiem, ale to jego sposób na sprawienie, by poczuł się ważny.

Tak długo, jak pozwalasz temu facetowi ciągnąć cię z powrotem w jego niekończącym się kręgu manipulacji, gier umysłowych, mieszanych sygnałów i innych pieprzonych gówna, jest zwycięzcą, ponieważ tego właśnie chce. Nie próbuj go przechytrzyć, bo ci się nie uda. Po pierwsze, ma on duże doświadczenie w tym zakresie. Po drugie, twoje sumienie nigdy nie pozwoli ci być takim jak on.

Podsumowując, jeśli chodzi o kontakt z pieprzonym chłopakiem, odpowiedź jest prosta - nie zajmuj się nim. Nigdy nie powinieneś poświęcać swojego czasu komuś, kto nie ma czasu, energii i przywiązania, których potrzebujesz, aby cię uszczęśliwić.

W skomplikowanym świecie randek twoje szczęście powinno być na pierwszym miejscu na liście priorytetów. Kiedy ktoś cię sprowadza lub nie czyni cię całkowicie szczęśliwym, porzuć go i idź dalej.

Zawsze powinieneś być numerem jeden w swoim życiu, a kiedy znasz swoją wartość, kurwa po prostu nie da rady. Tego rodzaju mężczyźni nie są zainteresowani kobietami, na które nie mogą mieć wpływu, więc gdy tylko zobaczy, że jesteś niezależną kobietą, która ceni siebie, przejdzie na inną ofiarę.

Kobieta alfa potrzebuje mężczyzny, który doda jej życie, a nie odbierze. Jeśli uważasz, że umawiasz się z pieprzonym chłopakiem, pokaż mu drzwi i pozwól mu zrobić miejsce dla kogoś, kto cię uszczęśliwi.

Jeśli poczekasz i zadbasz o siebie, obiecujemy, że prawdziwy mężczyzna zajmie jego miejsce. Pamiętaj, że pozostawanie singlem, dopóki nie pojawi się odpowiedni facet, nie jest niczym więcej niż czyjąś opcją, bez użycia rąk.