Jak idealnie zastosować eyeliner do kształtu oczu - Wrzesień 2022

Zrób małe EYwydaje siębjagger

Brwi, Twarz, Rzęsy, Oko, Skóra, Czoło, Narząd, Nos, Głowa, Piękno, Carole Wilmet

Ironia polega na tym, że małe oczy najlepiej będą się wyróżniać, gdy będzie wyglądać, jakbyś ich nie nosiłliniowiecw ogóle, podczas gdy gruba czarna obwódka dookoła może je zagłuszyć. Na początek narysuj kremowy czarny ołówek wzdłuż górnych powiek, trzymając go jak najbliżej rzęs. - Linia powinna być prawie niewykrywalna, więc jest po prostudefiniuje linie rzęs, dzięki czemu rzęsy wyglądają naturalnie pełniej ”- mówi charakteryzator Jessiki Alba, Daniel Martin. Następnie zamień czarny ołówek na cielisty i użyj go, aby wyrównać wewnętrzne brzegi dolnych powiek. „Ten neutralny odcień tonuje wszelkie zaczerwienienia i przyciąga światło do obszaru, dzięki czemu oczy wydają się jasne i otwarte” - wyjaśnia Martin.

¿Quién es el ganador de American Idol más exitoso?

Utwórz DefjanjatjajestfalatLjads

Brwi, Twarz, Rzęsy, Oko, Czoło, Policzek, Nos, Okulary, Głowa, Okulary, Carole Wilmet

Jeśli twoje powieki są bardziej płaskie niż zakrzywione, co jest powszechne u kobiet pochodzenia azjatyckiego, „wybierz kredkę do oczu ze skośną końcówką” - sugeruje Martin. Użyj punktu, aby narysować cienką linię wzdłuż górnych rzęs, zaczynając od wewnętrznego kącika. Następnie, gdy dojdziesz do zewnętrznej trzeciej części wieczka, użyj skośnej krawędzi, aby pogrubić linię do rogu. „Na koniec lekko pociągnij pędzelkiem lub smugą ołówka po zewnętrznej jednej trzeciej części wieczka, aby uzyskać miękki, przydymiony efekt” - mówi. „To dodaje głębi i konturów, które sprawią, że powieka będzie wyglądać na bardziej zakrzywioną, co z kolei jeszcze bardziej odświeża oczy”.soljaiTjaRed Eyes a Youtgodzful Ljaft

Brwi, twarz, oko, rzęsy, czoło, narząd, szkic, głowa, nos, skóra, Carole Wilmet

Odrobina magii makijażu może natychmiast odchylić się od kurzych łapek lub lekko opadających powiek - ale zamiast machać różdżką, wystarczy przesunąć eyeliner w górę. Najpierw nałóż tusz do rzęs. Następnie delikatnie pociągnij skórę w zewnętrznym rogu powieki, aby wewnętrzna krawędź była lepiej widoczna, i wyrównaj ją wodoodpornym czarnym ołówkiem lub wkładką do długopisu. `` Następnie zdejmij palec i nałóż konturówkę wzdłuż górnej linii rzęs, rysując niewielki uniesienie w zewnętrznym kąciku rzęs, które naśladuje krzywiznę najbardziej zewnętrznej rzęsy, tak jakbyś ją nieco wydłużał '' - mówi Martin. `` Dzięki temu powieka wygląda na uniesioną, więc ogólnie wydajesz się bardziej rozbudzona, ale bez wyglądania jak oczywisty skrzydlaty eyeliner ''.

PodążaćRedbook na Facebooku.