Jak wyglądać, jakbyś faktycznie spał pełne 8 godzin - Wrzesień 2022

Czerwony, karminowy, kokosowy, materiał naturalny, kolekcja,

Może ścigałeś się, aby dotrzymać terminu, a może po prostu chciałeś drugiego kieliszka wina. Bez względu na powód braku snu, nie przejmuj się: nadal możesz wyglądać, jakbyś miał pełne osiem godzin. Wszystko, czego potrzebujesz, aby udawać, że się obudzisz, to kilka sztuczek makijażu i odpowiednie produkty, aby je usunąć. Aha, i kawa. Dużo kawy.

Pędzel, kosmetyki, narzędzie, pędzle do makijażu, właściwość materiału, metal, Getty Images

Najpierw nałóż podkład na czoło.Matowa, ziemista skóra w zasadzie ogłasza światu, że jesteś wyczerpany. W tym miejscu pojawia się podkład. Zacznij od nałożenia go na czoło i wokół brwi - mówi charakteryzatorKimara Ahnert. Ułożenie tej bazy sprawia, że ​​produkt do brwi - więcej o tym za chwilę - łatwiej się rozprowadzi, aby uzyskać realistyczny wygląd. Płaski pędzel do podkładu pomoże Ci ominąć oczy, nos i brwi z taką precyzją, że Twoje palce mogą nie mieć przedwczesnego światła. Taki, który jest pełny, jakPodkład L'Oréal Paris Cosmetics Infallible Total Covermaskuje wszelkie charakterystyczne zaczerwienienia i przebarwienia. Podkład nakładaj tylko na pozostałą część twarzypoTwój korektor, ponieważ będziesz w stanie uciec z mniejszym użyciem i zapobiec efektowi ciasta.

Wydobądź swoje brwi.

Radzić sobie z ciemnymi lub opuchniętymi kręgami pod oczami, tworząc urozmaicenie w postaci naprawdę świetnych brwi. „Wyraźne brwi nadają kształt i podnoszą Twoje oczy” - mówi Ahnert. Używając kredki do brwi - są łatwiejsze do nałożenia niż żelowe lub cienkie kredki - w kolorze o jeden odcień jaśniejszym niż twoje włosy, wykonuj małe pociągnięcia, które podążają za naturalnym kształtem brwi. PróbowaćL'Oréal Paris Cosmetics Brow Stylist Kabuki Blenderz pędzelkiem na jednym końcu, który rozczesuje brwi, nadając im bardziej naturalny wygląd.Zakryj okolice oczu.

nombres que son difíciles de pronunciar

Twoje oczy zawsze cię zdradzają, więc ukryj dowody. Nałóż korektor na wewnętrzny kącik każdego oka i rozprowadź go aż do początku brwi. Następnie rozprowadź go pod okiem, wzdłuż linii rzęs i poza zewnętrznym kącikiem oka. „Wydaje się, że to dużo, ale to robi ogromną różnicę” - mówi Ahnert. Poszukaj kremowej, łatwej do rozcierania formuły, takiej jak ta wL'Oréal Paris Cosmetics Niezawodny zestaw kryjąco-konturujący Total Cover.

Zakryj oczy białą lub cielistą wkładką.Ta sztuczka zajmuje tylko kilka sekund, co czasami jest wszystkim, co masz podczas pracowitego poranka. „Nakładaj kredkę do oczu w kolorze cielistym na linię wodną oka” - mówi Ahnert. - To da ci jaśniejsze, jaśniejsze oczy.

Kosmetyki, tusz do rzęs, pędzel, rzęsy, właściwości materiału, Getty Images

Puszyste rzęsy.

Plan de comidas de 1300 calorías para bajar de peso

Rzęsy powinny być ostatnie. W ten sposób „można uniknąć przylegania korektora do rzęs pokrytych tuszem” - mówi Ahnert. Uprość swoją poranną rutynę dzięki tuszowi do rzęs, który zrobi wszystko za jednym pociągnięciem, na przykładTusz do rzęs L'Oréal Paris Voluminous Lash Paradise. Już w jednej warstwie tworzy intensywną objętość i długość, aby uzyskać miękkie jak piórko, pełne rzęsy. Przekrwione oczy nie mają szans.

Nadaj swoim policzkom różowy rumieniec.

Nic tak nie budzi Twojej twarzy jak plama koloru. Rumieniec dodaje skórze zdrowego blasku, którego brakuje, gdy nie masz wystarczającej ilości Zzz. Nałóż kremowy rumieniec na jabłka na policzkach, aby uzyskać rumieniec rozświetlony od wewnątrz, lub nałóż jasny pudrowy róż miękkim pędzelkiem, wykonując okrężne ruchy. Niezależnie od preferowanej metody,mieszanka.

Więcej porad profesjonalistów na temat makijażu znajdziesz na stronieten film z Amazon Style Code Live.