Jak zranić emocjonalnie narcystycznego mężczyznę: 6 skutecznych sposobów na zrobienie tego

Chociaż zemsta rzadko jest zdrowa, jesteś tylko człowiekiem i jest to całkowicie naturalne, jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie, jak zranić narcystycznego mężczyznę. Jeśli kiedykolwiek byłeś w związku z narcyzem lub kiedykolwiek zakochałeś się w narcyzie, prawdopodobnie zastanawiałeś się, co możesz zrobić, aby zmusić go do zapłacenia za cały ból, jaki ci wyrządził, i za wszystko, co ci zrobił .Wiele osób powie ci, że najlepszym sposobem na pokonanie narcysty jest odejście od niego i nigdy nie oglądanie się za siebie (i nie byliby w błędzie), ale masz tę niekontrolowaną potrzebę sprawienia, by trochę cierpiał. Chociaż każda osoba jest inna, wszyscy narcyści mają pewne typowe słabości i oto 6 sposobów na znalezienie ich słabych punktów.

1. Rozgryź goJeśli naprawdę chcesz zemścić się na swoim narcystycznym chłopaku, najpierw musisz dostać się do jego głowy. Wiem, że to facet, z którym planujesz swoją przyszłość i że nie chcesz, żeby był inny, ale jeśli chcesz go skutecznie skrzywdzić, musisz zaakceptować pewne rzeczy.

Po pierwsze, musisz przestać go idealizować i zobaczyć, kim naprawdę jest. Musisz zaakceptować fakt, że jego osobowość jest narcystyczna i że jest dla ciebie toksyczny i że zawsze taki będzie. Jeśli chcesz szukać zemsty, ponieważ potajemnie masz nadzieję, że dzięki temu zrozumie, co przegrywa, i zrozumie, że cię kocha, muszę powiedzieć, żebyś od razu powiedział, że to kończy się, ponieważ może to być bardzo niebezpieczne dla Was. Ale jeśli naprawdę chcesz go skrzywdzić, musisz dostać się do jego głowy.

Musisz pomyśleć o jego słabościach i słabościach, o rzeczach, które go wznoszą i o tych, które go sprowadzają. Oczywiście musisz to wszystko wykorzystać przeciwko niemu i na swoją korzyść. Chociaż jest to jedna z najtrudniejszych rzeczy do zrobienia, musisz znaleźć sposób, aby zamknąć wszystkie emocje, które do niego masz, i musisz pozwolić, aby twój powód był twoim jedynym przewodnikiem. Jeśli naprawdę chcesz go skrzywdzić, nie ma tu miejsca na twoje sumienie i poczucie winy. Musisz być pewien, że to jest dokładnie to, co chcesz zrobić, a jeśli tak, musisz zakończyć wszelkie wyrzuty sumienia, jakie możesz mieć z powodu tej zemsty. Pamiętaj tylko, że ten człowiek wiele razy cię skrzywdził i wszelkie oznaki żalu natychmiast znikną.Musisz także wyjaśnić, że twój narcystyczny mężczyzna nigdy cię nie pokocha i że jest tylko przebrany za nieodparty i że musisz wyciągnąć miłość z tego równania. Ponadto nigdy nie oczekuj, że zmieni się w stosunku do ciebie lub innej kobiety w jego przyszłości. Nie nauczysz go lekcji, krzywdząc go, ponieważ zrobi wszystko, co ci zrobił, każdej kobiecie, która stanie mu na drodze. Ale to, co osiągniesz, to zdobycie własnej satysfakcji i taki powinien być twój cel.

2. Mów o jego niedoskonałościach

Chociaż wiele osób zakłada, że ​​narcysta ma kontrolę nad związkiem, wydaje się to tylko w ten sposób. W rzeczywistości każdy poważny narcyz jest w rzeczywistości bardzo wrażliwy i udaje, że jest twardy i pewny siebie, podczas gdy rzeczywistość jest zupełnie inna. Kiedy zrozumiesz, że zdecydował się być z tobą, ponieważ potrzebuje ciebie, aby wzmocnić jego ego, zrozumiesz również, że w rzeczywistości masz pełną kontrolę nad sytuacją i zrozumiesz, jak łatwo wstrząsnąć jego światem.Chociaż nie wydaje się to w ten sposób, wszyscy narcyzi mają bardzo kruche ego, a ich niska pewność siebie jest ich najsłabszym punktem. Zachowują się, jakby kochali siebie i myślą, że są idealni, ale w rzeczywistości nie może to być dalsze od prawdy.

Narcyz ma tylko jeden cel we wszystkich relacjach, które buduje, a zwłaszcza w relacjach romantycznych: chce aprobaty. Kiedy ten facet po raz pierwszy cię spotkał, wiedział, że możesz być dobrą ofiarą jego manipulacji, ponieważ zobaczył, że jesteś nim oczarowany. Zobaczył, że udało ci się wywrzeć na tobie wrażenie i właśnie tego szukał przez całe życie. Więc jeśli chcesz go naprawdę zranić, musisz zmienić sposób radzenia sobie z nim.

lo que las mujeres quieren de un hombre

Zamiast nieustannie go chwalić i chwalić, musisz skupić się na jego wadach i niedoskonałościach. Ale aby to zrobić, musisz zdjąć okulary w kolorze różowym i zobaczyć tego faceta, kim naprawdę jest, a to pomoże ci zobaczyć, że jest daleki od doskonałości. Gdy to osiągniesz, musisz stale sugerować mu swoje wady.

Nie musisz obrażać go bezpośrednio. Zamiast tego daj mu wątpliwości co do jego wyglądu fizycznego lub mózgu. To największa kara dla narcyza. Nigdy nie przestanie czuć się niepewnie, tak jak chciał, abyś poczuł się tak, i zacznie kwestionować każdy swój ruch, ponieważ ma niekontrolowaną potrzebę doskonałości w oczach wszystkich, a zwłaszcza w oczach swojej obecnej ofiary. Dlatego ten facet zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uzyskać twoją aprobatę i odzyskać podziw, ponieważ to karmi go duchowo.

3. Daj mu posmakować własnego leku

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak skrzywdzić narcystę, który jest zainteresowany grami, najlepszym sposobem jest posmakowanie własnego leku. Oznacza to, że powinieneś zacząć traktować go tak, jak on zawsze cię traktował - jakby nie miał dla ciebie znaczenia. Nie oznacza to, że powinieneś złożyć duże oświadczenie lub zagrozić mu, że zaczniesz traktować go tak, jak na to zasługuje, ponieważ to tylko da mu heads-up i będzie wiedział, że robisz to wszystko po prostu żeby na niego wrócić. Zamiast tego powinieneś zacząć ignorować narcyza, postępując tak, jak na to zasługuje, krok po kroku.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przestać nadawać priorytet temu facetowi. Choć stawiasz go na pierwszym miejscu od momentu, w którym się poznali, zawsze traktował cię jako jedną ze swoich opcji i zawsze umieszczał cię na dole swojej listy priorytetów. Zamiast więc czekać, aż zacznie cię traktować tak, jak go traktujesz i na jaki zasługujesz, zacznij zachowywać się tak, jakby nie był dla ciebie bardzo ważny.

como darle a un chico un buen masaje en la espalda

Kiedy do ciebie zadzwoni, nie krępuj się, udziel mu cichego traktowania, powiedz mu, że jesteś zajęty i masz inne, ważniejsze plany, których po prostu nie możesz przełożyć lub po prostu zignorować jego telefony. Uważaj jednak, aby nie przesadzić, ponieważ może całkowicie stracić zainteresowanie, gdy zobaczy, że nie otrzyma od ciebie żadnych informacji zwrotnych. Po prostu graj z nim w gry umysłowe, tak samo jak on z tobą. Jednego dnia zachowuj się, jakby był dla ciebie najważniejszą osobą na świecie, a następnego traktuj go jak gówno, którym jest.

Spraw, by błagał o twoją uwagę i miłość, tak jak robiłeś to przez cały czas. Upewnij się, że dajesz mu wystarczająco dużo z siebie, aby był uzależniony, ale zawsze pozostawiając mu pragnienie więcej. Ale bądź ostrożny i nie spodziewaj się, że zmienisz jego sposób postępowania. Nie oczekuj, że zrozumie, że jego zachowanie jest złe, gdy poczuje to na własnej skórze. Pamiętaj, że narcyz zawsze myśli, że ma rację i że nie ma nic złego w traktowaniu ciebie lub kogokolwiek w jego otoczeniu tak, jak on.

4. Krytykuj go przed innymi

Powiedzieliśmy już, że nie możesz uczyć narcystów lekcji i że nie możesz nauczyć go dbania. Ale co możesz zrobić, to zawstydzić go i upokorzyć.

Wspomniano już, że jedynym celem każdego narcyza jest uzyskanie aprobaty i zwiększenie własnego ego. Dlatego tak naprawdę nigdy nie dbał o swoje własne cechy i cechy osobowości. W rzeczywistości nie przejmuje się tym, jak pojawia się w twoich oczach, gdy zobaczy, że się w nim zakochałeś. Ale zależy mu na opinii opinii publicznej i otaczających go ludzi. Pamiętajcie - na początku byliście jedną z tych osób, a on zrobił wszystko, co mógł, aby zrobić na was wrażenie.

Przez całe życie żyje w ten sam sposób - próbuje zaimponować wszystkim wokół i próbuje ukryć swoją prawdziwą osobowość. Robi to wszystko, ponieważ okłamuje siebie i ponieważ nie chce zaakceptować swojego prawdziwego ja. Właśnie dlatego większość narcystów jest tak naprawdę cenionymi ludźmi w rodzinie lub w biznesie. I dlatego ludzie ci mają trudności z uwierzeniem w swoje ofiary i dlatego ich ofiary mają trudności z wiarą w siebie, myśląc, że przesadzają.

Każdy narcystyczny człowiek ciężko pracował, aby zbudować swój wymyślony świat, w którym jest kochaną i szanowaną osobą. Więc jeśli chcesz go zranić za cały ból, przez który cię przeszedł, musisz rozerwać jego bańkę. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby to zrobić, jest zawstydzenie go i upokorzenie przed innymi. Nie twierdzę, że powinieneś to robić bezpośrednio, ani że obrażaj go przed innymi. Ale kiedy o tym pomyślisz, znasz tego faceta najlepiej. Znasz jego słabości i wszystkie jego wady, bez względu na to, jak bardzo próbował je ukryć. Dlatego zamiast wychwalać go przed wszystkimi, skup się na jego wadach. Ale musisz być subtelny, aby uniemożliwić mu realizację twoich prawdziwych intencji.

Jeśli chcesz go upokorzyć, pomniejsz jego wartość wobec wszystkich i po prostu postępuj tak, jakbyś był nad nim - w taki sam sposób, w jaki zawsze postępował wobec ciebie. To nigdy nie będzie miało takiego samego efektu, chyba że zrobisz to publicznie. Żaden narcyz nie może znieść ludzi, którzy patrzą na niego z góry lub wyśmiewają go i to jest dokładnie to, co powinieneś osiągnąć, jeśli naprawdę chcesz go odłożyć.

To sprawi, że będzie bardziej niepewny niż w rzeczywistości i sprawi, że będzie kwestionował każdy swój ruch i decyzję. Jeszcze bardziej obniży jego samoocenę i sprawi, że stanie się paranoikiem. Oczywiście, za każdym razem, gdy oskarża cię o próbę zrobienia tego, upewnij się, że przekonasz go, że wyobraża sobie różne rzeczy i że próbujesz mu tylko dać radę dla jego własnego dobra.

cómo deshacerse de la hinchazón dolorosa

5. Spraw, by zakwestionował twoją miłość do niego

Narcystyczny manipulator musi być pewien twojej miłości do niego. Od momentu, w którym spojrzał na ciebie, jego jedynym celem było doprowadzenie cię do szaleństwa i szaleństwa w nim.

Pamiętasz, jak na początku udawał idealnego faceta? Jak traktował cię jak królową i jak zawsze stawiał twoje potrzeby przed innymi? Pamiętasz, jak zachowywał się, jakbyś był kobietą swoich marzeń i najważniejszą osobą w jego życiu, mówiąc ci, że naprawdę cię kochał? Jak byłeś szczęśliwy, że w końcu spotkałeś miłość swojego życia i kogoś, kto może cię uszczęśliwić i który sprawi, że poczujesz się kochany i pożądany, bez względu na wszystko?

Jestem pewien, że teraz wiesz, że to wszystko była maska. Każdy narcyz zachowuje się tak, dopóki nie dostanie tego, czego chce. Trzeba pamiętać, że narcystyczni mężczyźni różnią się od większości mężczyzn. A kiedy mówię, że traktuje cię dobrze, dopóki nie dostanie tego, czego chce, nie mówię tu tylko o seksie. Oczywiście seks jest dla niego ważny, ale to nie jest jego ostateczny cel.

Spanie z nim to za mało. Zamiast tego chce mieć pewność, że ma cię całkowicie, a to oznacza, że ​​chce się upewnić, że jest w twoim sercu, duszy i głowie. A jeśli naprawdę chcesz go skrzywdzić, nigdy nie możesz dać mu tego zrozumienia. Narcyz nigdy nie może być pewien twojej miłości do niego do tego stopnia, że ​​zaczyna traktować cię jako coś oczywistego. Na początku będzie robił duże, romantyczne gesty i nie będzie miał żadnego problemu z wyrażeniem wobec ciebie swoich emocji. Robi to tylko po to, aby cię poprowadzić i abyś pomyślał, jak wyjątkowy jest. Chce się upewnić, że pozostawił trwały ślad w twoim życiu i nigdy nie możesz pozwolić mu myśleć. Zamiast tego spraw, by zakwestionował twoje emocje i twoje intencje.

Nie bądźcie zbyt zimni, bo to sprawi, że odejdzie, zanim zemści się. Ale spraw, by zastanawiał się, czy kiedykolwiek go kochałeś, czy też cały twój związek był aktem. Spraw, by zastanawiał się, czy jest ktoś inny w twoim życiu i czy grał z tobą, czy też to on grał.

6. Kochaj siebie

Wiem, że prawdopodobnie myślisz, że to, co zamierzam ci powiedzieć, to po prostu frazes i że słyszałeś to milion razy. Wiem, że myślisz, że to, co zaraz usłyszysz, jest pustą frazą i że nie przychodzi ci to do głowy, gdy myślisz o tym, jak zranić narcystycznego mężczyznę. Ale powiem wam, że najlepszą zemstą narcysty jest kochanie siebie i szanowanie siebie.

Wszyscy narcyści czują się niepewnie i mają głębokie problemy emocjonalne i problemy z samooceną. Ale niestety nie zdaje sobie sprawy ze swojego narcystycznego zaburzenia osobowości i nie chce przyznać samemu sobie ani innym, że tak naprawdę potrzebuje profesjonalnej pomocy. Próbuje się wyleczyć przez swoje ofiary, a jedną z nich jest ty.

Nie może znieść przebywania w otoczeniu kogoś, kto ma wysoką samoocenę i który nie ma problemów z ego, szczególnie jeśli ta kobieta jest kobietą. Dlatego zamiast pracować nad własnymi problemami i problemami, próbuje sprowadzić swoje ofiary na swój poziom i zniszczyć ich zaufanie, ponieważ jest to jedyny sposób, aby poczuł się cenny i godny.

W głębi duszy zdaje sobie sprawę ze swoich niepewności i próbuje je zamaskować, zmniejszając cię i zmuszając do kwestionowania swojej wartości, ponieważ jest to jedyny sposób, aby poczuł się ponad tobą i aby poczuł się lepiej. Gdy to osiągnie, jego misja zakończy się sukcesem. Więc jeśli naprawdę chcesz skrzywdzić narcyza, musisz mu udowodnić, że nie sprawił, że jesteś nieszczęśliwy.

Musisz mu udowodnić, że dobrze się czujesz i że widzisz swoją wartość, nawet jeśli on nigdy jej nie widział. Musisz mu pokazać, że szanujesz siebie, mimo że nigdy tego nie zrobił. Musisz mu udowodnić, że naprawdę kochasz siebie i stawiasz na pierwszym miejscu, nawet jeśli nigdy tego nie zrobił, ponieważ to naprawdę najlepsza zemsta.