Jak Leo Man testuje kobietę? 20 wyraźnych znaków

Jak Leo Man testuje kobietę? 20 wyraźnych znaków

Jak mężczyzna Leo testuje kobietę? Dlaczego w ogóle miałby cię testować?Cóż, nie martw się, nie jest tak źle, jak się wydaje. Chce tylko sprawdzić twojepoziom zgodności… dlategoOn cię lubi.

Ale czasami może być trudno wiedzieć, czy Leo cię testuje, czy tylko się z tobą bawi. Jeśli chcesz poznać różnicę, aby nigdy więcej nie dać się oszukać, czytaj dalej i dowiedz się!Jak Leo Man testuje kobietę?

para pijąca wino

Cóż, to zależy od tego, czego szuka.

Oczywiście mężczyźni Leo należą do tego samego znaku zodiaku, więc mają wiele podobieństw. Niemniej jednak różnią się w niektórych obszarach.Być może twój mężczyzna chce lojalnej kobiety, której może ufać bez względu na wszystko, lub entuzjastycznej kobiety, która nigdy nie mówi „nie” niczemu, co proponuje.

Gdy dowie się, jakie są jego życzenia, odpowiednio cię przetestuje.

20 znaków, że człowiek z Lwa cię testuje

Jak więc mężczyzna Leo testuje kobietę? Do jakiego stopnia posuwa się, aby sprawdzić, czy jesteś tą, z którą chce nawiązać romantyczny związek?Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, spójrz na następujące 20 znaków:

cómo criar a una niña

1. Czy jesteś pasjonatem?

Lew jestznak ognia, więc nic dziwnego, że są tak entuzjastycznie nastawieni do wszystkiego, co robią. Partner, który nie ma tej cechy osobowości, nigdy nie mógłby ich przyciągnąć.

Chcą zobaczyć blask w twoich oczach, gdy mówisz lub robisz coś, co kochasz.

W jaki sposób mężczyzna Leo testuje kobietę, aby sprawdzić, czy ma tę szczególną cechę?

Cóż, po prostu obserwuje ich zachowanie.

Jeśli wydajesz się zbyt zimny i znudzony ekscytującymi zajęciami, zobaczą to jako główną czerwoną flagę.

Tak więc, jeśli chcesz zdobyć serce swojego mężczyzny z Leo, po prostu dowiedz się, co kochasz i bądź w tym pasjonatem.

Co więcej, pokaż tę pasję również między prześcieradłami!Zaspokój go w łóżkujak prawdziwa lwica, a on będzie twój na zawsze!

2. Czy nie myślisz o nim dużo?

para pijąca kawę w kawiarni?

Jak mężczyzna Leo testuje kobietę?Cóż, może porzucić swoją nieustanną samouwielbienie i zamiast tego zamienić się w autoironiczne żarty.

Oczywiście nie myśli o sobie nisko,ale jego celem jest sprawdzenie, czy się z nim zgadzasz, czy nie. Jeśli okaże się, że masz o nim złą opinię, nie będzie zadowolony.

Mężczyźni Leo nie chcą być z kimś, kto nie rozpoznaje ich wartości. Jeśli więc nie robisz nic poza krytykowaniem go, wiedz, że nie zniesie tego.

3. Czy jesteś gotowy na zabawę?

DOkluczowa cecha Lwajest ich chęć do zabawy. Oni sąjeden z najbardziej szalonych znaków zodiakuktórzy nie chcą brać życia zbyt poważnie, ale wolą korzystać z każdej nadarzającej się przed nimi okazji. Dlatego chcą partnera, który czuje to samo.

Czy życie cię przeraża? Czy wahasz się, czy wyjść ze swojej strefy komfortu?

To są wszystkie rzeczy, na których człowiek Leo cię przetestuje. Może nagle zabrać cię na przygodę, której nigdy się nie spodziewałeś, tylko po to, aby sprawdzić, czy sobie z tym poradzisz.

A jeśli nie możesz, to może potrzebujesz związku z bardziej introwertycznym znakiem. Idź i ścigaj człowieka z rakiem.

Ale jeśli nie jesteś jeszcze gotowy, aby się poddać, zachęcam Cię do przyjęcia zmian. W porządku jest się bać, o ile nie pozwolisz, aby strach cię powstrzymał.

Może ten typ mężczyzny jest właśnie tym, którego potrzebujesz. Może jego odwaga doda odwagi także Tobie.

4. Jak bardzo wspierasz?

para siedzi na kanapie śmiejąc się

Mężczyzna Leo lubi być trochę za bardzo chwalony, więc będzie szukał kobiety, która jest w stanie uspokoić jego ego.

Chce być w centrum uwagi, więc jeśli pokażesz mu, że naprawdę lubisz jego towarzystwo, z przyjemnością będzie Twoim partnerem.

Co więcej, jeśli popierasz jego decyzje, zamiast je krytykować, będzie on wiecznie wdzięczny Wszechświatowi za skierowanie cię na jego ścieżkę.

Ale skąd on będzie wiedział, że jesteś tym jedynym?

Cóż, to bardzo proste. Po prostu spojrzy na to, jak reagujesz na jego historie. Jeśli sprawdzisz powyższe kryteria, będzie to jego znak.

5. Czy zagrażają Ci sukcesy innych ludzi?

Czy potrafisz być naprawdę szczęśliwy, gdy komuś się udaje? A może wolisz być zazdrosny, bo to nie ty?

Jeśli tak, twój człowiek z Leo może tego nie lubić.

Mężczyźni Leo są zawsze pewni siebie i swoich umiejętności, dlatego nigdy nie martwią się, że ktoś inny jest od nich lepszy.

Zdają sobie sprawę, że ludzie mają różne umiejętności, a czyjś sukces nie umniejsza ich w żaden sposób.

Dlatego pochwali się swoimi osiągnięciami, a może wspomni o cudzych tylko po to, by zobaczyć, jak zareagujesz.

Tak więc, jeśli jesteś kobietą, która nie jest dumna z tego, co robi dobrze, ale zamiast tego jest niepewna do tego stopnia, że ​​nie może być szczęśliwa dla nikogo innego, nie możesz zdobyć jego serca.

6. Czy widzisz go jako swoją zabawkę?

kobieta siedząca na kanapie myśląca, jak mężczyzna-lew testuje kobietę

Jeśli mężczyzna z Leo nie odpowiada na twoje wiadomości od wielu godzin, może to być spowodowane tym, że jest zajęty… lub po prostu cię testuje.

Jeśli jesteś tak czepliwy, że nie możesz pozwolić mu żyć własnym życiem, to mu się to nie spodoba. Nie chce kobiety, która oczekuje, że będzie przy niej 24 godziny na dobę.

Co więcej, jest typem człowieka, który chce podejmować własne decyzje.

Twoja rada jest zawsze mile widziana, ale jeśli posuwasz się za daleko, do punktu, w którym próbujesz kontrolować każdy aspekt jego życia, po prostu wiedz, że tego nie zniesie.

Mężczyzna Leo szuka kobiety, która pozwoli mu działać zgodnie z własnym osądem, więc jeśli jesteś z nim tylko po to, aby go zmienić zamiast go kochać, najlepiej od razu się poddać.

7. Jak silny jesteś?

Jak ustaliliśmy, faceci z Leo są niezwykle pewni siebie, więc chcą kobiety, która czuje do siebie to samo.

To dla niego bardzo ważne, abyś był w stanie stanąć w obronie tego, w co wierzysz, zamiast byćludzie zadowalającyi zgadzanie się z czymś tylko ze względu na innych.

Może więc wystawić cię na próbę, mówiąc coś tak przerażającego, że nawet najgorszy rodzaj osoby nie zawaha się zareagować.

Jeśli powiesz mu, że jego sposób myślenia jest zły i że mógłby być trochę milszy, doceni cię za to.

Z drugiej strony, jeśli się z nim zgodzisz, będzie to znak, że musi trzymać się od ciebie z daleka.

8. Jak bardzo jesteś lojalny?

młoda para opowiada o tym, jak mężczyzna-lew testuje kobietę

To niezwykle zaborczy znak horoskopu. Nie chce dzielić się tobą z nikim innym w ŻADNY sposób.

Chce, aby cała twoja uwaga była skierowana na niego, a twoje myśli były tylko dla jego uszu.

Będzie więc bardzo uważny, gdy będziesz wchodzić w interakcje z innymi mężczyznami. Wysłucha tego, o czym mówisz i jak to robisz.

Jeśli zauważy choćby najmniejszy znak, że możesz być zainteresowany kimś innym niż on,prawdopodobnie w końcu zacznie szukać nowego związku.

W końcu musisz być lojalny. Jeśli tak, nie masz się czego bać.

9. Jak zaborczy jesteś?

Czy w twojej obecności rozmawia o innych kobietach? Czy wspomina, jakie są ładne?

Jeśli tak, może sprawdzać, jak bardzo jesteś zazdrosny.

Tak, naprawdę chce, abyś był o nich zazdrosny, więc jeśli zauważy, że jesteś, będzie ZACHWYCONY.

Jeśli jesteś kobietą, która troszczy się o niego tak bardzo, że nienawidzisz możliwości posiadania go przez kogoś innego, on doceni cię tym bardziej.

Więc jeśli kiedykolwiek usłyszysz, jak mówi w ten sposób, nie złość się. Robi to tylko dlatego, że cię kocha i chce być kochany w zamian.

10. Jaką osobą jesteś?

szczęśliwa kobieta wyprowadza psa na zewnątrz

Oczywiście chce zobaczyć, z jaką osobą ma do czynienia. To może nie jest dokładny test, ale nadal jest dla niego sposobem na sprawdzenie, jak naprawdę jesteś kompatybilny.

Zada ci więc wiele osobistych pytań.

Będzie chciał wiedzieć wszystko o twojej przeszłości io tym, jak radzisz sobie z teraźniejszością. Będzie chciał zobaczyć, co robisz dla zabawy i co cię denerwuje.

Podsumowując, jego celem jest dotarcie do sedna tego, kim naprawdę jesteś. A jeśli w końcu cię nie lubi, cóż, nie martw się, ponieważ ktoś, kto cię nie chce, nie powinien być w twoich myślach.

11. Jak dobry jesteś z dziećmi?

Mężczyzna Leo chce kobiety, która wie, jak obchodzić się z dziećmi i być dla nich delikatna. Chce zobaczyć, jaką będziesz matką.

Tak więc, jeśli nagle zabierze Cię na imprezę charytatywną z udziałem dzieci lub poprosi Cię o opiekę nad jego małym kuzynem przez kilka godzin, może nie tylko szukać przysługi…

Chce zobaczyć, jak radzisz sobie w takich sytuacjach, dlatego zwróci baczną uwagę na reakcje dzieci.

que aceite es mejor para tu piel

Jeśli zauważy, że są szczęśliwi, będzie wiedział, że jesteś dla niego odpowiednią kobietą.

12. Jak bardzo jesteś dojrzały?

uśmiechnięty mężczyzna siedzący i patrzący na swój telefon

Czy kiedykolwiek nagle zostawił cię samą na randce, ponieważ miał nagły wypadek? A może spóźnił się kiedykolwiek z tego samego powodu?

Tak, to mogą być również jego sposoby na przetestowanie twojegopoziom dojrzałości.

Jeśli masz skłonność do gniewania się na każdy drobiazg, prawdopodobnie będzie z tego powodu zirytowany.Chce kobiety, która potrafi zrozumieć, że świat nie kręci się wokół niej.Możecie być partnerami, ale nadal prowadzicie inne życie.

Jeśli więc chcesz zatrzymać swojego Leo Mana, najlepiej naucz się reagować na sytuacje w bardziej dojrzały sposób, w przeciwnym razie go stracisz.

13. Czy jesteś materialistą?

Jak więc mężczyzna Leo testuje kobietę? Cóż, może ci również powiedzieć, że jego stan finansowy jest obecnie zły, więc nie będzie mógł zabierać cię na wiele randek.

Mówiąc to, chce zobaczyć, czynaprawdę go kochaszlub jeśli jesteś w tym tylko dla pieniędzy.

Jeśli to pierwsze, pozostaniesz w związku bez względu na jego okoliczności. Poradzisz sobie również z płaceniem za napoje.

Z drugiej strony, jeśli nigdy tak naprawdę nie zależało ci na nim, odejdziesz, a dzięki temu będzie wiedział, gdzie stoi, zanim będzie za późno.

14. Czy dogadujesz się z jego rodziną?

rodzina jedząca obiad na zewnątrz?

Ten test odbędzie się kilka miesięcy po rozpoczęciu związku. Kiedy stwierdzi, że naprawdę cię lubi, będzie chciał przenieść to na wyższy poziom i przedstawić cię swojej rodzinie.

I jak każda inna osoba będzie szukał aprobaty swojej rodziny.Zwróci uwagę na to, jak dobrze się z nimi dogadujesz.

Jeśli będziesz zbyt cichy lub arogancki w ich obecności, wiele mu to powie. Co więcej, jeśli zauważy, że jego rodzina czuje się wokół ciebie nieswojo, nie będzie zadowolony.

Oczywiście spotkanie z rodziną swojego chłopaka to wielka sprawa, ale pamiętaj, że są dla niego niezwykle ważni, więc postaraj się nawiązać z nimi dobre relacje.

15. Czy jesteś ambitny?

To, co kocha mężczyzna Leo, to kobieta, która z całych sił jest gotowa walczyć o to, czego chce.

Tak więc, jeśli jesteś osobą, która nigdy się nie poddaje i masz ambicję, która, szczerze mówiąc, trochę onieśmielająca, nie masz się czego obawiać.

Ale twój mężczyzna będzie chciał się upewnić, że tak jest. Prawdopodobnie będzie bardzo ciekawy każdego projektu, który wykonujesz, jak dobrze radzisz sobie w szkole lub jak poważnie traktujesz swoją pracę.

Jeśli zauważy niedojrzały brak motywacji, natychmiast go odstraszy.

Aby temu zapobiec, możesz chciećzdyscyplinuj siętrochę. W ten sposób Twój partner będzie zadowolony ze swoich wyborów, a Ty też poprowadziszszczęśliwsze i łatwiejsze życie.

5 znaków, że Leo Man gra w Ciebie

szczęśliwy mężczyzna leżący w łóżku, odpowiadając na SMS-a tęsknię za tobą

Skąd wiesz, że mężczyzna z Leo nie traktuje cię poważnie? Cóż, po prostu zwróć uwagę na te 5 znaków:

1. Granie na gorąco i na zimno

Leo jest bardzo sympatycznym znakiem zodiaku, więc nic dziwnego, że nie możesz trzymać się z daleka.Zawsze znajduje sposób, by zwabić cię z powrotem, kiedy myślałeś, że w końcu go pokonałeś.

Przekonujesz się, że to dlatego, że jesteś dla niego jedyną i nie może pozbyć się swoich uczuć do ciebie, ale w rzeczywistości robi to tylko dlatego, że się nudzi.

Gdyby naprawdę cię kochał, nigdy by cię nie zostawił.Za każdym razem, gdy wraca, nie oczekuje niczego więcej niż nakarmienia jego ego.

Zaakceptuj sytuację taką, jaka jest i sprawiedliwapójść dalej.

2. Nagłe zmiany w zachowaniu

Każdy facet jest Panem Idealnym, kiedy jego celem jest zdobycie ciebie. Samiec Leo nie jest inny. Wymówi najsłodsze słowa i potraktuje cię jak najbardziej wyjątkową kobietę na świecie.

Jednak, gdy jest pewien, że przyciąga twoją uwagę, jego osobowość może nagle się zmienić…

Może zacząć cię traktować chłodno, a nawet zacząć flirtować z innymi kobietami tuż przed tobą.

Tak czy inaczej, to, co mówi, a co właściwie robi, to dwie różne rzeczy. Jeśli tak się stanie, to twoja wskazówka.

3. Trzymanie cię na dystans

smutna dziewczyna patrząca przez lustro

Czy irytuje cię to, jak niewiele z siebie dzieli z tobą? Ile właściwie o nim wiesz?

Facet z Leo nie jest na to przygotowanyemocjonalnie wrażliwyz każdym, ale jest to zrozumiałe i można to naprawić.

Jeśli jednak naprawdę nie powie ci nic o swoim życiu, ale oczekuje, że ujawnisz rdzeń tego, kim jesteś,on tylko z tobą gra. Nie daj się nabrać.

Gdyby naprawdę mu na tobie zależało, chciałby, żebyś go poznał. Pamiętaj, że mężczyzna z Lwa rozwija się dzięki uwadze i pochwałom, zwłaszcza gdy jest w tobie zakochany.

Tak więc, jeśli tak bardzo nie zależy mu na twojej opinii, jest to bardzo wyraźny znak, że powinieneś trzymać się z daleka.

4. Różne zasady dla każdego z Was

Jeśli człowiek Leo naprawdę nie dba o ciebie, będzie oczekiwał, że będziesz grał zgodnie z jego zasadami, ale nigdy nie pozwoli ci kontrolować tego, jak się zachowuje.

Na przykład wpadnie w złość, jeśli nie odpowiesz natychmiast na jego wiadomości, ale będzie cię krytykować, jeśli zrobisz to samo.

Albo musisz umawiać się z nim, kiedy tylko tego chce, podczas gdy on może cię odrzucić pod każdą wymówką.

Nigdy mu na to nie pozwalaj.Miej świadomość, że on tylko cię bawi i opuść związek.

5. Sprawiając, że wątpisz w siebie

Tak, jak tylko zdasz sobie sprawę, że on gra tobą i zawołasz go, zagra swoją ostatnią kartę –gry umysłowe.

On użyjefrazy gaslightingby przekonać cię, że to on jest ofiarą, a ty jesteś złym facetem za oskarżanie go o nic.

I zwykle udaje mu się sprawić, że druga osoba zwątpi we własne myśli. Nie pozwól, by to był ty.

Jeśli nie jesteś pewien siebie, porozmawiaj z kimś, komu ufasz. Ale szczerze, jeśli tak czujeszon cię nie kocha, to zwykle dlatego, że to prawda.

Kto jest najlepszym partnerem dla człowieka z Lwa?

para obejmująca się

Cóż, w rzeczywistości są najbardziej kompatybilne z Bliźniętami, Strzelcem, Wagą i Baranem.

Poziom kompatybilności powoli spada z Wodnikiem, Rakiem, Bykiem i Panną. Nawet kobieta Leo nie jest idealnym partnerem dla mężczyzny Leo.

Jednak znakami zodiaku, które najmniej tworzą z nimi kochający i trwały związek, są zdecydowanie Koziorożec, Ryby i Skorpion.

Oczywiście nie oznacza to, że nie jesteś w stanie być razem, jeśli masz niski poziom zgodności.Jeśli chcesz, możesz pokonać każdą przeszkodę, która stanie na twojej drodze.

Końcowe przemyślenia

młoda para patrząca na siebie na zewnątrz

Proszę bardzo! Mam nadzieję, że nie musisz się zastanawiać, jak mężczyzna Leo testuje kobietę? nie więcej. Mam nadzieję, że zdałaś sobie sprawę z różnicy między tym, jak testuje cię grając z tobą.

Uważnie przestudiuj znaki.Jeśli chce tylko zobaczyć, czy jesteś typem kobiety, z którą chce być, kiedy to zrozumie, przestanie robić wszystko, co musiał zrobić, aby się tego dowiedzieć.

Z drugiej strony, jeśli nie traktuje cię poważnie, nie trzymaj się fałszywej nadziei. Zasługujesz na miłość kogoś, kto będzie Cię lepiej traktował.