Jak wybrać między dwoma mężczyznami? Z pomocą tych 13 pytań - Grudzień 2022

Zgaduję, że w tej chwili jesteś w bardzo trudnej sytuacji. Otworzyłeś swoje serce i postanowiłeś w końcu kogoś wpuścić.

Ale co ty nie spodziewam się, że dwóch facetów wejdzie do twojego świata i wywróci go do góry nogami.Jakoś w pewnym momencie spotkałeś nowy chłopak który czuł się jak wszelkiego rodzaju prawo, dopóki nie spotkałeś drugi facet, który sprawił, że pomyślałeś, że zrobiłeś zła decyzja wcześniej… ale czy naprawdę?

Masz świetnego faceta, którego nie możesz oderwać od głowy, ale facet numer dwa naprawdę okazuje się być odpowiednim mężczyzną.

I szczerze mówiąc, jak dla dziewczyny, która była singlem przez tak długi czas, jak mógłbyś być teraz w trójkącie miłosnym, który powstrzymuje cię przed podejmowaniem dobrych decyzji?Zawsze byłeś w monogamii. Szanujesz wybory innych ludzi, ale jesteś kobietą jednego mężczyzny, a kołysanie się z tego nigdy nie przyszło ci do głowy, dopóki nie spotkałeś dwóch mężczyzn, którzy cię przekonali i zrzucili z nóg.

Teraz jesteś że dziewczyna. Dziewczyna, którą obiecałeś, że nigdy nie będziesz. Ten, który pozornie bawi się sercem dwóch mężczyzn, próbując jak najlepiej wykorzystać tę sytuację.Tylko nie jesteś. Nie podoba ci się to. Nie chcesz bawić się niczyimi uczuciami.

Nie planowałeś tego. Po prostu chciałeś się spotkać Mr.Right który okazałby się naprawdę dobry facet i zostań twoim najlepszy przyjaciel!

Mam nadzieję, że spędzanie z nim czasu doprowadziłoby do długotrwałych relacji i wiedziałbyś, że kochanie go byłoby właściwą decyzją.

Ale znalezienie DWÓCH z tych facetów, w których ostatecznie się zakochasz, wykraczało poza twoje najśmielsze marzenia…

Jak to się stało?

Dużo czasu zajęło ci ponowne spotkanie się po ostatnim poważnym związku.

Stawiasz się tam. Znów wszedłeś na randkę i wreszcie zawaliłeś ściany.

como saber si no esta embarazada

I było dobrze. Zaczynałeś znów czuć się jak dawniej, a to dało ci impuls, którego naprawdę potrzebowałeś, aby naprawdę wyruszyć z misją.

I ty to zrobiłeś. Wyglądało na to, że w końcu się znalazłeś do dobry człowiek. Był miły, wydawał się szczery i nie od razu próbował dostać się do twoich spodni.

A w dzisiejszym świecie to ogromny plus.

Łatwo z nim rozmawiał i wydawało się, że naprawdę cię lubi. Wydawało się, że nie było żadnych oczywistych przełomów, a Ty ustaliłeś termin wizyty i naprawdę się na to liczyłeś!

Potem przyszedł drugi człowiek.

Znikąd ten inny facet podszedł do ciebie i odezwał się. Ten człowiek miał grę. Chemia seksualna nie wchodziła w rachubę i łatwo było z nim rozmawiać.

Czy to się naprawdę działo? Czy naprawdę poznałeś innego legalnego kandydata, który podbije twoje serce?

To było jak sen. Tak długo nie było tam nikogo. Zakres męskiej obecności w twoim życiu był dobrym przyjacielem.

A teraz właściwie zadajesz sobie pytanie jak wybrać między dwoma mężczyznami! Życie to naprawdę kolejka górska.

Ale na szczęście jesteś we właściwym miejscu. Mam doświadczenie na tym froncie (a potem kilku!), Więc wiem, jak pomóc ci wybrać między dwoma mężczyznami.

13 pytań, które pomogą Ci wybrać

Bycie w tej zagadce jest do bani, ale jest wyjście. Jedyne, że musisz poświęcić poważny czas i energię na rozwiązanie tego problemu, a to nie będzie łatwe.

Jeśli czujesz, że jeden z tych dwóch mężczyzn może sprawić, że staniesz się lepszą osobą, pod koniec dnia to wszystko, co naprawdę ma znaczenie.

To wielka sprawa i zasługujesz na znalezienie swojej jedynej prawdziwej miłości z tego trójkąta miłosnego.

Pokażę ci kilka pytań, które pomogą ci znaleźć to, czego szukasz, i wyeliminować tego, który jest tylko pozornie właśnie dla ciebie.

Wiem, że teraz wydaje się, że to oboje, ale zaufaj mi, z tych dwóch facetów jest prawdziwy zwycięzca i pomogę ci go znaleźć. Wasze przeczucie również odegra istotną rolę.

Twoje serce wpędziło cię w ten bałagan, ale twoja głowa cię wyciągnie.

Wybór między dwoma mężczyznami jest ogromnym zadaniem, ale gdy już to zrobisz, wszystko będzie tego warte. W tej chwili jest dwóch facetów, jedna dziewczyna i ogromna decyzja do podjęcia.

Taki, który wkrótce zmieni trzy życia miłosne. Czy jesteś gotowy podjąć właściwą decyzję i znaleźć najlepszego mężczyznę z grona? Mam nadzieję, że tak to jak to zrobisz!

1. Co cię pociągnęło do tych dwóch mężczyzn?

Co sprawiło, że poczułeś się tak pociągnięty do pierwszego faceta i czemu nie mogłeś się oprzeć drugiemu facetowi?

Ponieważ znajdujesz się w tej trudnej sytuacji, musisz naprawdę polubić obu tych mężczyzn, a atrakcja przewyższa siłę fizyczną. Pomyśl o tym w ten sposób: co przyciągnęło cię do pierwszego faceta?

Na początku jestem pewien, że to był jego wygląd (jesteś tylko człowiekiem), ale kiedy zacząłeś rozmawiać, prawdopodobnie zdałeś sobie sprawę, że był kimś więcej niż tylko przystojniakiem.

Czy wciągało cię jego poczucie humoru? Czy to był jego mózg, czy sposób, w jaki świeciły jego ambicje, gdy opowiadał ci o swoich przedsięwzięciach biznesowych?

A teraz wróć do drugiego faceta. Jak udało mu się ukraść twoje serce po tym, jak przekonał go pierwszy przystojniak?

Musiał naprawdę mieć dla ciebie coś wyjątkowego, abyś mógł się w nim zakochać bez chęci.

Wróć do dnia, w którym go spotkałeś, zastanów się nad rzeczami, które cię wtedy pociągały i porównaj to z tym, gdzie jesteś teraz.

Który facet osłabił cię na kolanach? Czyja osobowość jaśniała jaśniej? Wyścig może być bliski, ale zbliży Cię o krok do znalezienia faceta.

2. Czy wydaje ci się, że zdradzasz jednego faceta?

Ten wiele ci powie. Przypomnij sobie, jak spędzasz czas z jednym facetem i przypomnij sobie, jak się poczułeś (poza tym, że chcesz skoczyć mu na kości).

Czy wydaje ci się, że zdradzasz drugą osobę?

Czy czujesz, że jeden facet byłby bardziej zdenerwowany tym, że dowiedziałby się o trójkącie miłosnym niż drugi?

Jeśli tak, to może być facet, z którym nawiązałeś silniejszą więź, facet, z którym czujesz się niewierny.

Podświadomie pewnie już wiesz, kim on jest, ale nie ma nic złego w ponownej ocenie tego.

Czasami twoje serce zna odpowiedź, której twój mózg nie chce zaakceptować. Najwyraźniej ci dwaj faceci są dobrymi mężczyznami. Ale który z nich jest dla Ciebie odpowiedni?

Posłuchaj swojego serca. Doprowadziło cię do tej sytuacji, ale może pomóc ci znaleźć drogę powrotną.

Który przyspiesza bicie twojego serca? To jest facet dla ciebie.

3. Który jest gotowy do zatwierdzenia?

Oczywiście, obaj ci mężczyźni są gotowi dać ci to, czego potrzebujesz w pewnym stopniu. Ale który z nich jest bardziej zsynchronizowany z Twoimi pomysłami i nadziejami na przyszłość?

Oczywiście chcesz zbudować tutaj coś trwałego, prawda? I jeden facet może być chętniejszy, aby ci go dać niż drugi, to tylko kwestia ustalenia, który z nich.

Czy byłeś w stanie otwarcie rozmawiać o przyszłości z tymi dwoma facetami? Czy oba są na tej samej stronie, jeśli chodzi o twój związek i dokąd zmierza?

Który naprawdę klikasz tam, gdzie ma to znaczenie?

Jest to naprawdę ważne, aby dowiedzieć się, ponieważ oba wydają się teraz idealne. Ale potrzebujesz kogoś, kto pozostanie w harmonii z twoją wizją w nadchodzących latach.

Nie daj się zwieść obecnemu zauroczeniu. Z czasem umrze. A potem zostaniesz z dwoma mężczyznami i będziesz mniej pewny niż kiedykolwiek wcześniej.

Teraz jest czas, aby ocenić, kto jest na twojej długości fali, a kto musi iść.

4. Który sprawia, że ​​chcesz być lepszą osobą?

Człowiek, z którym spędzasz życie, powinien sprawić, że chcesz być najlepszym sobą. Powinien być osobą, która popycha cię, abyś stał się kobietą, o której wie, że możesz, i zapewnił ci w międzyczasie miłość i wsparcie.

Nigdy nie zadowalaj się mężczyzną, który nie sprawia, że ​​się kochasz. Weź pod uwagę, że natychmiastowa czerwona flaga.

Teraz musisz naprawdę zastanowić się, który z tych dwóch facetów sprawia, że ​​chcesz sięgnąć po gwiazdy.

Który sprawia, że ​​chcesz osiągnąć to, co niemożliwe, i sprawia, że ​​czujesz się w stanie to zrobić?

Bądź z facetem, który wieje pod twoimi skrzydłami, a nie z facetem, który je odcina.

5. Jak porównują się ci dwaj mężczyźni, jeśli chodzi o twoje potrzeby?

Pomyśl o tym, czego potrzebujesz i co chcesz od faceta. Zadaj sobie pytanie, jakiego człowieka naprawdę potrzebujesz w swoim życiu i zacznij porównywać.

Zrób listę i idź punkt po punkcie i zaznacz wszystkie pola, w których stoi każdy człowiek. Jak się układają? Który sprawdza więcej pól?

Facet, który lepiej pasuje na papierze, to prawdopodobnie facet, z którym będziesz mieć bardziej obiecującą przyszłość.

W tym momencie wiesz dokładnie, czego potrzebujesz od mężczyzny i na co nie masz czasu. Pomóż sobie, usuwając faceta, który nie ma wystarczającej ilości czasu, aby pokonać dystans.

Jasne, teraz są już wszystkie tęcze i motyle, ale czy tak pozostanie w dającej się przewidzieć przyszłości? Ważne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem.

Który z nich ma więcej cech, których potrzebujesz u mężczyzny? Osiedliłeś się zbyt długo.

Teraz wybierz mężczyznę, który nigdy nie sprawi, że znów się osiedlisz.

6. Jak dobrze NAPRAWDĘ znasz tych gości?

Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać między dwoma mężczyznami, może to być przełom. Wiem, że to nie jest idealny do usłyszenia, ale zadaj sobie pytanie, jak dobrze je znasz.

Jakie informacje udostępnili ci do tej pory? Czy znasz je na głębszym poziomie, czy może bardziej powierzchowne?

¿Puede la víspera de verano ayudar a las infecciones por hongos?

Tak, chemia seksualna jest fantastyczna, ale długoterminowy związek to znacznie więcej niż tylko seks.

Czy jest jeden facet, którego znasz odrobinę lepiej od drugiego? Czy któryś z nich mówił o swojej rodzinie?

Są to wszystkie kluczowe pola do sprawdzenia przed podjęciem decyzji. Nie angażuj się w poważny związek z facetem, który nie chce podzielić się z Tobą swoją historią życiową.

7. Z jakimi wadami lepiej sobie poradzić?

Okej, więc oczywiste jest, że do tej pory musieliście napotykać pewne wady każdego mężczyzny.

Nikt nie jest pozbawiony swoich niedoskonałości i to tylko kwestia, czyje wady są mniej szkodliwe dla twojego stylu życia.

Co ci się nie podoba w człowieku A i co cię zniechęca w człowieku B?

Czy wydaje się możliwe zaakceptowanie niedociągnięć obu tych facetów i życie w ten sposób bez szaleństwa, czy też jest jeden z tych facetów, których wady są mniej denerwujące?

Nikt tu nie osądza. Wszyscy jesteśmy głęboko wadliwymi ludźmi. Ale o TWOIM życiu mówimy. To ty musisz żyć razem z jednym z tych mężczyzn.

Dlaczego więc nie ułatwić sobie i wybrać faceta, który nie sprawia, że ​​chcesz odrywać głowę co drugi dzień?

8. Co z chemią seksualną?

Teraz dochodzimy do soczystej części. Który sprawia, że ​​chcesz się po nim wspiąć, gdy tylko spojrzysz na niego? Kto rozumie wszystkie twoje potrzeby seksualne bez konieczności wypowiadania słowa?

Który sprawia, że ​​zapominasz o świecie zewnętrznym i sprawia ci przyjemność w sposób, którego nie doświadczyłeś od dawna?

Zgaduję, że obaj są dobrzy w worku, inaczej nie byłbyś w takim dylemacie, ale kiedy naprawdę o tym pomyślisz, MUSI być tutaj wyraźny zwycięzca.

Chemia seksualna jest ogromną częścią związku. Który zrzuca skały, gdy tylko je zobaczysz? Odpowiedz na to pytanie i jesteś o wiele bliżej właściwej decyzji.

9. Który byś wybrał, gdyby nie były atrakcyjne fizycznie?

Zabierz ich wygląd. Wyobraź sobie, że w ogóle nie widziałeś ich twarzy. Pomyśl teraz o tym w ten sposób: do którego faceta poszedłbyś, gdyby wszystko, co musiałeś zrobić, to to, co słyszysz i czujesz, gdy jesteś blisko nich?

Który bardziej pociąga, kiedy do ciebie mówią? Czyja obecność cię uspokaja?

Szukasz połączenia emocjonalnego i fizycznego. Teraz, kiedy wziąłeś fizyczność z równania, który facet podbije twoje serce?

Z którym facetem jesteś bardziej związany emocjonalnie? Kto sprawia, że ​​łatwo jest być wrażliwym i surowym w ich otoczeniu?

10. Co twój najlepszy przyjaciel myśli o każdym facecie?

Ten bardzo mi pomógł. Przyznaj się, twoja najlepsza przyjaciółka zna cię lepiej niż prawie ktokolwiek inny i umarłaby za ciebie.

WIESZ, że nigdy nie pozwoli ci być z facetem, który nie zasługuje na ciebie, więc jeśli ma mocne zdanie na temat każdego faceta, słuchałbym jej!

mejor batido en steak n shake

Widzi je wyraźniej niż ty, a ponieważ zna cię do głębi, będzie wiedziała, który z tych dwóch facetów wydobywa z ciebie to, co najlepsze.

Jeśli kiedykolwiek widziała cię z nimi lub słuchała, jak o nich rozmawiasz, może z łatwością pomóc ci wybrać faceta, który jest lepszym kandydatem na twoją miłość.

Zapytaj ją i wiedz, że prawdopodobnie ma rację, bez względu na jej zdanie.

11. Z którym facetem możesz być cicho, ale wygodnie?

Jeśli jestem z facetem, muszę być w stanie siedzieć z nim w ciszy i być całkowicie komfortowy, w przeciwnym razie o co chodzi?

Nie zawsze masz ochotę na bycie gadatliwym, więc musisz być z facetem, który może siedzieć cicho z tobą i dobrze się bawić i na odwrót.

Kiedy zabraknie Ci gadania o tym, który facet sprawia, że ​​chcesz odejść, a który sprawia, że ​​chcesz tam zostać i cieszyć się ciszą, jednocześnie wygodnie się przytulając?

Bądź z facetem, którym możesz być totalnym gadatnikiem jednego dnia i nie musisz ukrywać swojej niechęci do rozmowy o czymkolwiek następnym.

Bardzo ważne jest, aby móc dzielić się cichymi chwilami!

Facet, który rozumie twoje milczenie i pozostaje przy twoim boku, jest facetem, o który warto walczyć.

12. Czyja nazwa oświetlająca ekran sprawia, że ​​jesteś szczęśliwszy?

Znasz to uczucie, gdy piszesz SMS-a z facetem i po prostu nie możesz zetrzeć tego uśmiechu z twarzy? Cóż, to mówi wszystko o tym, jak on się czuje i więcej!

Który facet sprawia, że ​​chcesz skakać z radości, gdy zobaczysz jego imię w telefonie? Który sprawia, że ​​przez cały czas rozmawiasz z tym głupim uśmiechem?

W poważnym związku, tak ważne jest, aby mieć wokół siebie niemal dziecinną radość.

Czy to nie jest takie uspokajające uczucie, gdy wie się, że po upływie długiego czasu WCIĄŻ jesteś podekscytowany, gdy zobaczysz lub usłyszysz jego imię?

I po prostu nie możesz pozbyć się tego wewnętrznego szczęścia, ponieważ sprawia, że ​​świecisz! Który facet sprawia, że ​​tak się czujesz?

Z którym facetem możesz rozmawiać godzinami bez zmęczenia? To jest twój facet!

13. Jak każdy człowiek cię traktuje?

Zasługujesz na to, aby być traktowanym jak niesamowita, miła kobieta, którą jesteś. Spędziłeś dużo czasu, zastanawiając się nad ich zaletami, wyglądem i wadami. A co z tym, jak się z Tobą czują?

Który facet traktuje cię lepiej? Który z nich sprawia, że ​​czujesz się bezpieczny i zadbany (emocjonalnie)? Ważne jest, aby traktować Cię z szacunkiem i wysiłkiem, na jaki zasługujesz.

Pomyśl o tych małych dżentelmenach, które robią. Jak otwieranie drzwi i wyciąganie krzesła podczas kolacji.

Zdejmowanie płaszcza, kiedy przychodzisz i bycie tam dla ciebie emocjonalnie, gdy walczysz.

Są to wszystkie wyraźne oznaki życzliwego, stabilnego i dojrzałego mężczyzny, który wie, jak należy traktować kobietę.

Który facet wygrywa w tej (niezwykle ważnej) rundzie? Który sprawia, że ​​widzisz wspólną przyszłość w oparciu o jego zachowanie wobec ciebie?

Końcowe przemyślenia

Jak wybrać między dwoma mężczyznami? To jest pytanie, które musisz otoczyć, prawda? Utknięcie w dwóch facetach naprawdę sprawia, że ​​zastanawiasz się, jak, u diabła, powinieneś wybrać tylko jednego!

Ale w głębi duszy pewnie już wiesz, który facet to Mr.Right. Po prostu nie możesz zmusić się do podjęcia właściwej decyzji ze strachu przed podjęciem niewłaściwej.

Właśnie dlatego tu jestem. Aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru bez cienia wątpliwości! Te pytania mają pomóc ci znaleźć wyjście z trójkąta miłosnego.

Są tutaj, aby pomóc ci zobaczyć obu tych mężczyzn za to, kim są i jak dobrze ich osobowości pasują do twojej!

Na koniec dnia potrzebujesz faceta, który zapewni Ci stabilność i poważne zaangażowanie. Jasne, teraz oba wydają się świetne na papierze. Ale tylko jeden jest właściwy na dłuższą metę.

Odpowiadając na powyższe 13 ważnych pytań, uzyskasz odpowiedź, której szukasz. Dopóki jesteś ze sobą szczery, znajdziesz odpowiedniego faceta.

Zwolnienie jednego z nich jest teraz koszmarem. Ale gdy dokonasz tego trudnego wyboru, poczujesz, że z twoich ramion zdjęto tyle ciężaru.

Powodzenia i pamiętaj, aby zawsze ufać swoim jelitom!