Gorące i bachory - Sierpień 2022

Domowe dodatki, takie jak kapusta kiszona, chili, smakołyki i karmelizowana cebula sprawiają, że przeciętny grillowany hot dog i kiełbasa są pyszne i wyjątkowe. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:336Plony:24Czas przygotowania:0godziny5min Czas gotowania:0godziny5min Czas całkowity:0godziny10min Składniki24 różne hot dogi wołowe, hot dogi cheddar-jalapeño, hot dogi z kurczakiem i w pełni ugotowana kiełbasa 24 bułki do hot dogówPolewy:Kapusta kiszona maczana w piwie BBQ Chili Chrupiąca przyprawa kukurydziana Karmelizowana Cebula ChipotleTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Przygotuj grill. Grilluj hot dogi i bratwurst przez 5 minut, często obracając, aż będą chrupiące i zarumienione ze wszystkich stron. Umieść w bułkach. Uzupełnij ulubionymi dodatkami.
kiełbasa hot dogów Scott i ZoëDomowe dodatki, takie jak kapusta kiszona, chili, smakołyki i karmelizowana cebula sprawiają, że przeciętny grillowany hot dog i kiełbasa są pyszne i wyjątkowe.