Glazurowany w miodzie łosoś z grillowaną salsą ananasową - Grudzień 2022

Grilluj filety z łososia w stylu tropikalnym - w tym czasie wypij trochę wina i ściągnij swój dzień. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:342Plony:4Składniki1/2 c. pokrojona w kostkę czerwona papryka 2 łyżki stołowe. świeży sok z limonki 1 łyżka. posiekana świeża mięta 2 Cz. Ananas 1 łyżka. sok odsączony z kawałków ananasa 3 łyżki. kochanie 4 filety z łososia bez skóry, grubości około 1 calaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W misce wymieszaj paprykę, sok z limonki i miętę.
  2. W innej misce połącz ananasa i 1 łyżkę miodu; W kolejnej małej miseczce połącz sok ananasowy i pozostałe 2 łyżki miodu.
  3. Przygotuj grill na świeżym powietrzu lub podgrzej patelnię grillową na średnim ogniu. Posmaruj łososia oliwą z oliwek i posyp solą koszerną i świeżo zmielonym pieprzem. Grillować łososia i ananasa przez 4 do 5 minut, często obracając tylko ananasa, aż się zarumieni. Usuń ananasa z grilla. Odwróć łososia, posmaruj mieszanką miodu i grilluj 4 do 5 minut dłużej.
  4. Grillowanego ananasa pokrój w kostkę 1-calową kostkę; dodaj do miski z mieszanką papryki, wymieszaj. Podawaj łososia z salsą.
łosoś w miodowej glazurze z grillowaną salsą ananasową Tina RuppGrilluj filety z łososia w stylu tropikalnym - w tym czasie wypij trochę wina i ściągnij swój dzień.