Uczciwa prawda jest taka, że ​​skończyłem z tobą próbować

Uczciwa prawda jest taka, że ​​skończyłem z tobą próbować

To jest to… moje ostatnie pożegnanie . Od tej chwili skończyłem. Nienawidzę być tym, który to mówi, ale skończyłem z tobą.Nigdy nie poddawałem się, a wiesz, że poddawanie się jest czymś, czego najbardziej nienawidzę, ale tym razem nie mam innego wyjścia. Właściwie nie zostawiłeś mi innej opcji.

Nienawidzę zrywania wszelkich więzi od kiedy byłem szczęśliwy (ja BYŁ SZCZĘŚLIWY będąc słowa kluczowe tutaj).Ale minęło trochę czasu, odkąd ostatnio czułemprawdziwe szczęście, albo odkąd poczułem, że moja miłość jest odwzajemniona.Doszedłem do punktu, w którym zdałem sobie sprawę, że przyłapałem się na tym, że trzymam się czegoś, czego być może nigdy tam nie było.

Nienawidzę tego uczucia i tej potrzeby, by dać mu jeszcze jeden strzał.Coś (to chyba moje naiwne i słabe serce) podpowiada mi, że może gdybym dał jeszcze jedną szansę, udałoby się to.

Może jeśli tym razem będę się bardziej starał, sprawy potoczą się inaczej.Jedynym problemem jest to, że to nigdy nie ja musiałam dać nam kolejną szansę. To nigdy nie ja musiałam się bardziej starać i wkładać w to wszystko więcej wysiłku.

Powtarzam sobie, że to nie ja zostawiam ten związek w długach. I upewnię się, że będę sobie o tym przypominać. To naprawdę pomaga mi złagodzić ból.

Oficjalnie skończyłem próbować pozostać w twoim życiu

para stojąca nad jezioremZawsze mi powtarzałeś, że jestem najtwardszą, najodważniejszą i najsilniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek spotkałeś w swoim życiu. Nie wiem, czy to prawda, czy nie, ale prawda jest taka, że ​​czuję się teraz do szpiku kości zmęczony.

Jestem zmęczony ciągłym myśleniem. Jestem zmęczony tym, że od tak dawna boli mnie serce. Moja dusza jest niezmęczona drugie szanse . Jestem zmęczony próbowaniem.

Skończyłem wkładać wszystkie moje wysiłki w kogoś, kto od dawna żyje w chwale dawnej sławy.

como poner duro a tu hombre

Skończyłem kwestionować, czy jestem wystarczająco wart tylko dlatego, że ktoś, z kim jestem, nie chce się starać.

Nienawidzę być tym, który zawsze dociera do Ciebie w mediach społecznościowych i dzwoni do Ciebie jako pierwszy. Nienawidzę być tym, który zawsze musi nalegać na spędzanie z tobą czasu – czy ja też nie zasługuję na uwagę?

Byłeś wobec mnie uprzejmy, ale nie tego potrzebowałem. Prawda jest taka, że ​​potrzebowałam tylko miłości, szczerych wysiłków i abyś poczuł się jak w moim domu.

Powiedziałeś, że sprawiłem, że poczułeś się, jakbym był twoją bezpieczną przystanią. Byłem twoim spokojem w twoim własnym chaosie, podczas gdy ty byłeś moim… Cóż, byłeś chaosem w moim spokoju.

Musiałam wiedzieć, że mogę na ciebie liczyć tak samo, jak ty możesz liczyć na siebie.

Brzydka prawda jest taka, że ​​nigdy nie byłeś niepewny mnie; byłeś niepewny siebie. Jedynym problemem jest to, że przeniosłeś to na nasz związek.

Zrobiłem wszystko, aby udowodnić ci, że mnie masz, a ty nie zrobiłeś nic, tylko zawiodłeś mnie w kółko.

Zaakceptowałem i zakochałem się w tobie takim, jakim byłeś i wytrzymałbym tak jeszcze przez tysiąc lat, ale to uczucie nie było wzajemne.

Zmusiłeś mnie do kwestionowania wszystkiego, czym jestem, i zawsze zastanawiałem się, co muszę zmienić, abyś mnie zauważył.

Prawda jest taka, że ​​moje własne oczekiwania mnie ranią

Staram się sprostać Twoim oczekiwaniom; Starałem się być lubiany przez ciebie tak, jak nigdy nie próbowałem z nikim innym w moim życiu.

Nie mam pojęcia, co jeszcze można zrobić. Więc skończyłem. Brakuje mi pomysłów, abyś znów mnie pokochała albo w ogóle mnie pokochała.

Teraz jestem niepewny wszystkiego, co mieliśmy wcześniej. Zmusiłeś mnie do kwestionowania wszystkiego, co razem żyliśmy i wszystkiego, co czułem.

Zastanawiam się, co do diabła sprawiło, że chciałeś być ze mną w pierwszej kolejności. Od samego początku wiedziałeś, że nie jestemodpowiednia osoba dla Ciebie, więc dlaczego zostałeś i nadal mnie prowadzisz?

Chciałem, żeby to było tego warte. Naprawdę. Ale nienawidziłem będąc jedynym, który próbuje i pragnąc tego.

Nie chciałbym patrzeć wstecz na kilka poprzednich miesięcy i postrzegać je jako kompletne marnotrawstwo, ale to uczucie powoli wchodzi mi pod skórę.

Nie chciałbym widzieć, że zmarnowałem swój czas i całą moją miłość na kogoś, kto uważał to za coś oczywistego.

Skończyłem próbować cię powiększyć w oczach moich przyjaciół. Nienawidziłam ich za mówienie, że marnuję z tobą czas.

Próbowałem udowodnić im, że się mylą, ale to ty udowodniłeś, że mieli rację.

Czuję, że nie ma dla nas przyszłości. Więc,Ja jestem Skończyłem z tobą próbować . Skończyłem szukać nowych sposobów, aby cię uszczęśliwić i uratować nasz (oczywiście błędny) związek.

skończyłem czekać abyś się obudził. Za długo spałeś. I odszedłem daleko, kiedy spałeś.

Skończyłem czynić z ciebie mój priorytet, podczas gdy w rzeczywistości byłem tylko dla ciebie opcją.

Smutne jest to, że Ostatnia rzecz Zawsze chciałem przestać w ciebie wierzyć. W nas.Nigdy nie dałem niczyjej negatywnej wypowiedzi na twój temat na korzyść wątpliwości, ponieważ byłem pewien, że urodziłeś się, aby robić niezwykłe rzeczy. Może byłeś, ale tylko beze mnie u twego boku.

Skończyłem ci kibicować. Nie chcę dalej lekceważyć mojego życia dla kogoś, kogo jestem całkowicie pewien, że nawet mnie to nie obchodzi.

Z poważaniem nie obwiniam tylko Ciebie

zamyślona kobieta kładzie głowę mężczyźnie z powrotem, stojąc na zewnątrz

Nie prosiłeś o nic z tego. Właśnie wtedy, gdy kocham, kocham całym sercem. Daję wszystko.

Daję z siebie wszystko, ponieważ oczekuję wszystkiego w zamian. i nie rób miłości do połowy . Albo robię to dobrze, albo wcale tego nie robię.

Myślę, że tak jest w związkach – nigdy nie wiadomo, czy ktoś jest godny, czy nie. Musisz pozwolić im to pokazać, dopóki nie wejdziesz w to zbyt głęboko.

cosas para poner duro a tu novio

Skończyłem próbować być blaskiem twojego życia. Skończyłem starać się, abyś był szczęśliwy i dumny ze mnie.

Ponieważ po prostu nie mogę spełnić Twoich oczekiwań. Po prostu nie mogę być tą dziewczyną, którą chcesz, żebym była.

Oczywiście nic, co zrobiłem, nigdy ci nie wystarczało i nigdy nie byłeś w pełni usatysfakcjonowany. Więc skończyłem.

Aby wypełnić pustkę, którą pozostawiłeś, musiałbym być kimś innym, a to by mnie zabiło. Nie chciałbym widzieć, jak zmieniam się dla ciebie tylko po to, abyś mógł ponownie ustanowić nowy kamień milowy.

Czy to się kiedyś skończy? Czy kiedykolwiek będziesz całkowicie zadowolony z tego, jaki jestem lub jaki byłbym? Wątpię.

Dałam z siebie wszystko, a najsmutniejsze z nich wszystkich jest to, że moje najlepsze nie wystarczyło.

Nigdy nie zauważyłem swoich wad, dopóki nie spotkałem ciebie. Potem, patrząc na siebie w lustrze, zastanawiałem się, czy coś zmieniłem, czy chciałbyś mnie bardziej?

Ale zawsze będzie coś, co chciałbyś we mnie zmienić, więc po co? Łatwiej jest pozwolić ci znaleźć kogoś innego niż całkowicie zmienić siebie.

Chciałbym tylko, żebyś wiedział, że nie jestem pierwszym, który z nas zrezygnował. Jesteś tym, który odszedł dawno temu; po prostu byłeś fizycznie obecny.

Po prostu robię to, co ty mi zrobiłeś dawno temu, ale mam jaja, żeby zrobić to dobrze.

Odchodzę

Odpuszczanie iodchodzićod czegoś, co mnie teraz boli, jest mniej bolesne niż pozostanie. Ponieważ dla mnie pozostanie oznaczałoby umrzeć. Zgiń w środku.

Odchodząc, nawet jeśli ten spacer jest bolesny, daję nam szansę na poznanie właściwa osoba który pokocha nas tak, jak na to zasługujemy. Przepraszam, że nie mogłem być dla ciebie tą osobą.

Wiem, że kilka pierwszych dni oficjalnie bez ciebie zabije mnie. Bo bez względu na to, co się stało, byłeś moją ulubioną częścią dnia.

Byłeś moim sanktuarium i uwielbiałem zwijać się obok ciebie. Pokochałem iluzję, że mam ciebie, chociaż przez chwilę.

W ciągu pierwszych kilku dni nawet nie zauważysz, że mnie tam nie ma. Nawet jeśli zauważysz moją nieobecność, podziękujesz Bogu za przestrzeń, którą masz.

Ale w końcu to wszystko cię uderzy. I obiecuję, że będziesz za mną tęsknić.

Będziesz tęsknił za osobą, która się tobą opiekowała. Będziesz tęsknił za osobą, która kochała Cię bezwarunkowo.

Będziesz tęsknił za osobą, która zrobiła wszystko, aby cię uszczęśliwić. I będziesz myślał o mnie jako o osobie, która już o ciebie nie dba.

Wiem, że nasze drogi znów się skrzyżują i spotkasz mnie trzymającego za rękę innego mężczyznę i witającego Cię z uśmiechem.

Zobaczysz, że jestem stabilny i mogę potajemnie chcieć, aby ten facet był tobą. Mogę znaleźć w tym facecie wszystko, na co od ciebie czekałem.

Kiedy cię spotkam, nigdy nie będę stabilna. Zawsze będziesz moim co jeśli ponieważ nienawidzę widzieć nas porażek.

Znajdę kogoś, kto zaopiekuje się mną tak, jak ja zależało mi na Tobie. Znajdę kogoś, kto będzie mnie szanował tak, jak ja szanowałem ciebie.

Znajdę kogoś, kto wie, że jestem godzien, tak jak kiedyś cię takiego widziałem. Znajdę kogoś, dla kogo będę miał na myśli cały świat, tak jak kiedyś mi to zrobiłeś.

I wtedy to cię uderzy. Wtedy zdasz sobie sprawę z tego, co wiedziałem od początku.

cortes de pelo para mujer de 25 años

Moglibyśmy mieć to wszystko, gdybyś tylko wystarczająco się troszczył.

Zobaczysz mnie z osobą, która nie musiała widzieć mnie z kimś innym, aby poznać moją wartość.

Skończyłem próbować Cytaty

zła kobieta zostawiająca zmartwionego mężczyznę na zewnątrz

​​​​Czy wiesz, co pomogło mi w podjęciu ostatecznej decyzji o odejściu od Ciebie? Te cytaty poniżej. Wczuwam się w każdy z poniższych cytatów „Skończyłem próbować”.

Zostawiłem je tutaj, abyście zrozumieli wszystko, przez co byłem i przez co przechodzę, a także dla wszystkich ludzi, którzy są w tym samym miejscu, w którym byłem jakiś czas temu.

Mam nadzieję, że te cytaty zrobią dla ciebie swoją magię, tak jak zrobiły dla mnie. Mam również nadzieję, że pomogą Ci uporządkować myśli i uczucia, abyś mógł podjąć najlepszą możliwą decyzję. Oczywiście najlepszy dla ciebie.

1. Jestem trochę zmęczony ludźmi, którzy mówią mi, co mogło być. Myślę, że zrobiłem dobrze. Nie zastanawiam się, co mogło być. – Ken Griffey Jr.

2. Za każdym razem, gdy mówię, że skończyłem, próbuję ponownie. – Kaye Gurrea

3. Czasami to się po prostu robi… Po prostu odchodzić i ruszaj dalej… Żadnych brzydkich słów… Żadnych formalnych pożegnań… Po prostu nigdy więcej. - Nieznany

4. Dla mnie perfekcja polega na tym, że odchodzę od sytuacji i mówię: „Zrobiłem wszystko, co mogłem zrobić właśnie tam. Nic więcej nie mogłem zrobić”. Byłem na sto procent, jakby licznik był na górze. Nie mogłem zrobić nic więcej. Wiesz, że? Na przykład, pracowałem tak ciężko, jak tylko mogłem. To jest perfekcja. – Drake

como enciendo a un chico

5. Kiedy coś jest zrobione, to jest zrobione. Nie oglądaj się za siebie. Nie możesz się doczekać następnego celu. – George C. Marshall

6. Skończyłem z tymi; żale są usprawiedliwieniem dla ludzi, którzy ponieśli porażkę. – Ned Vizzini

7. Skończyłem z próbami zatrzymania ludzi w moim życiu. – Jeetu Pal

8. Czasami trzeba zrezygnować z ludzi. Nie dlatego, że cię to nie obchodzi, ale dlatego, że oni nie. - Nieznany

9. Zawsze wydaje się to niemożliwe, dopóki się nie skończy. - Nelson Mandela

10. Skończyłem z tobą próbować. Jeśli naprawdę chcesz, żebym została w twoim życiu, zrób coś, żebym została. - Nieznany

młoda smutna para nastolatków w zielonym parku.

11. Oficjalnie skończyłem próbować. Jeśli chcesz mnie w swoim życiu, możesz mnie znaleźć. Do tego czasu traktuj mnie tak, jakbym nie istniała. – Quinton Riley

12. Jestem winny dawania ludziom więcej szans, niż na to zasługują, ale kiedy skończę, skończę. – Turkus Ominek

13. Skończyłem z szukaniem aprobaty innych ludzi. Odtąd to tylko ja sam siebie aprobuję. Skończyłem. - Nieznany

14. Emocjonalnie skończyłem; psychicznie jestem wyczerpany; duchowo jestem martwy; fizycznie, uśmiecham się. - Nieznany

15. Miej fajne życie . Skończyłem próbować w tym być. - Nieznany

16. Patrzę wstecz na swoje życie jak na pracę w dobrym dniu, została wykonana i jestem z niej zadowolony. – Babcia Mojżesza

17. Kiedy już się poddasz, wiesz, że skończyłeś. – Gerald Zielony

18. To smutne, że skończyłem. Ale patrząc wstecz mam wiele wspaniałych wspomnień. – Bonnie Blair

19. Skończyłem gonić ludzi. Jeśli chcą być w moim życiu, będą – jeśli nie, to ich strata. - Nieznany

20. Nie będę już płakać, skończyłem z złamanym sercem i wszystkimi łzami, które się z nim wiążą. - Nieznany

Abyś nie stracił wiary w prawdziwą miłość, przypomnij sobie o prawdziwej mocy miłości z nimiwzruszające cytaty miłosne.

Ponadto, jeśli potrzebujesz zachęty, aby iść naprzód w życiu, zwłaszcza gdy zdecydujesz się iść dalej, kontynuuj te inspirującecytaty z życiai napełnij się dodatkową energią, aby iść do przodu.

W sumie pozwalam ci odejść…

widok z tyłu mężczyzny siedzącego na szczycie góry

Odpuszczenie jest bolesne, ale czasami to nasza jedyna opcja.Moją jedyną opcją w tej chwili jest odchodzić od ciebie, nawet nie oglądając się za siebie.

Wszystkie te walki i makijaże wyczerpała mnie emocjonalnie. czuję się jak zgubiłem się ponieważ w ogóle się nie rozpoznaję.

Skończyłem próbować pozostać w twoim życiu, kiedy jest oczywiste, że nie jestem już tam mile widziany. A może nigdy nie byłem. Może przez cały ten czas żyłem złudzeniem, że jedyna osoba, którą kocham, odwzajemnia moje uczucia.

W tej chwili to wszystko nie ma znaczenia, ponieważ po raz pierwszy wybieram siebie zamiast ciebie i o dziwo, czuję się całkiem nieźle.Tym razem będę tym, który jest odejść od ciebie , od nas… na zawsze.

Szczerze mówiąc, skończyłem z tobą próbować