Świąteczny papier do pakowania, którego * nie * chcesz podrzeć - Grudzień 2021

Z takim pięknym opakowaniem na prezent, kogo obchodzi, co jest w środku?

Zobacz galerię dwadzieściaZdjęcia 1z 20Luksusowa tekstura

Gruby papier tłoczony sprawia, że ​​Twój prezent wygląda natychmiast dziesięciokrotnie drożej. Nie zdziw się więc, gdy ciocia mówi ci, że nie może z czystym sumieniem tego zaakceptować. (Opakowanie prezentowe z tłoczonym medalionem, 13 USD za rolkę; containerstore.com)
dwaz 20Konary Holly

Ta świąteczna roślina nie krzyczy „Boże Narodzenie!” wykonana w eleganckiej kremowo-złotej palecie kolorów. (Holly Bisque Letterpress Foil, 5,50 USD za arkusz;luxepaperie.com)

Papirus Drogi Mikołaju papier pakowy 3z 20drogi Mikołaju

Twoje dzieci prawdopodobnie wysyłają prośby do Świętego Mikołaja za pośrednictwem Snapchata, ale ten wydruk jest powrotem do najbardziej czarującego sposobu na przekazanie wiadomości biegunowi północnemu.(Drodzy Santa Maszyny do pisania w rolce, 9,95 USD za rolkę;papyrusonline.com)4z 20Przepis na Chanukę

Przyjaciele wszystkich wyznań z pewnością docenią przepis na pyszne ziemniaczane latke wydrukowane na tym papierze. (Pamiętaj, aby powiedzieć im, że jako podziękowanie przyjmiesz nową partię). (Czy to już gotowe? 8 USD za 3 arkusze;mrboddington.com)

5z 20Graficzne płatki śniegu

Ponieważ wszystkie specjalne płatki śniegu na twojej liście - a to byliby wszyscy, prawda? - zasługują na tak fajne opakowanie na prezent jak to. (Papier do pakowania płatków śniegu z papieru ciętego, 8,95 USD za rolkę; crateandbarrel.com)
6z 20Spersonalizowane

Pomiń małe etykiety prezentowe i wybierz opakowanie na prezent, dzięki czemu będzie głośno i wyraźnie, który niesamowity członek rodziny (ahem) kupił ten prezent. W serwisie Minted możesz wybierać spośród setek projektów i dostosowywać za pomocą nazw, zdjęć i wiadomości. (Papier do pakowania Evergreen Forest, 15 USD za 5 arkuszy; minted.com)

7z 20Bah Humbug

Skurwysyny w twoim życiu mogą nienawidzić świąt, ale będąmiłośćten papier. (Jednostronna owijka Kraft Humbug, 7,50 USD za 2 arkusze;smockpaper.com)

8z 20Happy Llamakah

Co oprócz zabawnej gry słów mają wspólnego z Chanuką? Niewiele - ale kombinacja jest tak zachwycająca, że ​​nikt nie będzie jej długo kwestionował. (Papier do pakowania Llamakah, 7,95 USD za 2 arkusze; papersource.com)

9z 20Dziadki do orzechów

Ten uhonorujący klasyczną świąteczną zabawkę (i twój ulubiony balet) jest naprawdę warty tapety. (Dziadek do orzechów, 10 USD za 2 arkusze;midoriribbon.com)


10z 20Futrzaści przyjaciele

Nie ma nic ładniejszego niż psy w swetrach. No może poza opakowaniem na prezent z psami w swetrach. (Dogs in Winter Gift Wrap, 7 USD za 2 prześcieradła;smudgeink.com)

jedenaściez 20Ozdoby

Potraktuj tę grupę ręcznie ilustrowanych ozdób jako świąteczną wersję kropek. (Tiny Little Ornaments, 15 USD za 3 arkusze;mrboddington.com)

12z 20Ładne prezenty

Ten artykuł przedstawia Twoją ulubioną część okresu świątecznego. Hm, oczywiście po rodzinnym czasie ... (Prezenty, 8,50 $ za 3 arkusze; riflepaperco.com)

13z 20Świąteczne przeciążenie

Dostajesz każdy możliwy do wyobrażenia motyw świąteczny: rękawiczki, bałwanki, drzewa, laski cukierków, płatki śniegu i nie tylko. Dodatkowo emanuje brzydkimi świątecznymi wibracjami swetra - i to jestwspaniałyrzecz. (Madison Park Greetings Holiday Stripe Gift Wrap, 4,99 USD za 2 arkusze;parksidepapers.com)


14z 20Gałęzie drzew iglastych

Igły sosnowe: irytujące, gdy są po całej podłodze w salonie, ale urocze na papierze do pakowania. (Owijka z szyszek iglastych, 6,50 USD za 2 arkusze;snowandgraham.com)

piętnaściez 20Wszystkich celów

Nie ma potrzeby odkładania tego uroczego czerwono-złotego zestawu z powrotem do magazynu po 25 grudnia. Jest idealny na urodziny, rocznice, a także prezenty tylko dlatego, że. (Red & Gold Petite Sheet, 11 USD za 2 arkusze;sugarpaper.com)

Papier pakowy Hallmark Star Wars 16z 20Gwiezdne Wojny

Dla każdego, kto ma zbyt wielu facetów do kupienia, niech siła - i ten papier pakowy - będą z tobą. (Rolka papieru do pakowania Star Wars Supersize, 7,99 USD za rolkę;hallmark.com)

Papier pakowy wybity w niebieskie trójkąty 17z 20Nowoczesny niebieski i biały

Jeśli opakowanie na prezent ozdobione dreidłem i menorą wydaje Ci się nieco przesadzone, ten wzór stanowi bardziej subtelny ukłon w stronę Chanuki. (Papier pakowy Modern Triangles, 15 USD za 5 arkuszy; minted.com)


cuando es el momento de dejar una relación
18z 20Złote pociągnięcia pędzlem

Po części glam, po części artystyczne i wszelkiego rodzaju wspaniałe. (Zawijanie pociągnięciami pędzla, 12 USD za 3 arkusze;fig2design.com)

Papier pakowy Wrapeez Chevron 19z 20Łatwe i wielokrotnego użytku

Niechlujne opakowania, raduj się! Ten „papier” jest w rzeczywistości wykonany z rozciągliwej tkaniny; po prostu załóż go na prezent i gotowe w kilka sekund. (Występuje w różnych rozmiarach i kolorach.) (Wrapeez Gift Wrap, 18,95 $ za pakiet;amazon.com)

dwadzieściaz 20Pled

Wydruki na koce, piżamy i koszule w tym sezonie mają sens tylko na papierze do pakowania. (Opakowanie prezentowe w kratę, 7,95 USD za rolkę; pier1.com)