Herbata z hibiskusa z wódką i cytrusami - Sierpień 2022

Ta napar z hibiskusa jest idealna na lato. Napełnij dzbanek i pozostaw go w lodówce do ostygnięcia przed podaniem.

Przepis dzięki uprzejmości Giada De Laurentiis

como darle una mamada a un chico
Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:4 - 6porcje Składniki4 c. woda 2 Cz. suszone, słodzone kwiaty hibiskusa, suszone płatki róż lub torebki herbaty z hibiskusa, dzikiej róży lub Red Zinger (patrz Wskazówki i techniki) do. cukier 2 łyżki stołowe. świeży sok z cytryny 1 łyżka. świeży sok z limonki 1 Cz. wódka 1 Cz. lódTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. W średnim rondlu połącz wodę, kwiaty hibiskusa i cukier na średnim ogniu. Doprowadzić do wrzenia, od czasu do czasu mieszać, aż cukier się rozpuści. Ostudź przez 25 minut, a następnie dodaj sok z cytryny, sok z limonki i wódkę.
  2. Umieść lód w wysokim dzbanku. Odcedź herbatę do dzbanka i wyrzuć kwiaty. Wstaw do lodówki przed podaniem.

Wskazówki i techniki

Herbata z hibiskusa dostosowana do receptury Giady. Suszone, słodkie kwiaty hibiskusa można znaleźć u Trader Joe's. Niesłodzone kwiaty hibiskusa lub suszone płatki róż można znaleźć na rynkach łacińskich. Jim francoTa napar z hibiskusa jest idealna na lato. Napełnij dzbanek i pozostaw go w lodówce do ostygnięcia przed podaniem.

Przepis dzięki uprzejmości Giada De LaurentiisWskazówki i techniki

Herbata z hibiskusa dostosowana do receptury Giady. Suszone, słodkie kwiaty hibiskusa można znaleźć u Trader Joe's. Niesłodzone kwiaty hibiskusa lub suszone płatki róż można znaleźć na rynkach łacińskich.