Oto, co Ryan Reynolds myśli o tym, żeby mieć więcej dzieci z Blake Lively - Wrzesień 2022

Blake Lively Ryan Reynolds Kids Matt WinkelmeyerGetty Images

Przez ponad pięć lat, kiedy byli razem, Blake Lively i Ryan Reynolds bardzo jasno przedstawili światu jedną rzecz: są za sobą absolutnie szaleni. I nie boją się tego pokazać. Pomiędzy mediami społecznościowymi, występami w talk-show i ceremoniami wręczania nagród, takimi jakZłote Globy, wygląda na to, że ci dwaj nieustannie wspierają się nawzajem i rozmawiają o swoim idealnym związku.

escenas de sexo de 50 tonos de gris

Po tym, jak ich dwie córki - James, 2 lata i nowe dziecko Ines - były w dużej mierze poza zasięgiem opinii publicznej i kontami w mediach społecznościowych, (dosłownie) złota para w końcu zadebiutowała Inez naNiedawna ceremonia wręczenia nagród Ryana w Hollywood Walk of Fame, czyli ich pierwszy publiczny występ w czteroosobowej rodzinie. Podczas tego wydarzenia inny fakt dotyczący duetu stał się wyraźnie jasny: Ryan i Blake tworzą absurdalnie piękne dzieci. Ale czy będą dodawać do swojego lnianego potomstwa?Ryan Reynolds Blake Żywe Złote Globy Steve Granitz / WireImageGetty Images

PlikDeadpoolgwiazda rozmawiała zEntertainment TonightNancy O'Dell na czerwonym dywanie Złotych Globów i otwarcie mówiła o możliwości posiadania większej liczby dzieci z żoną od ponad czterech lat. Chociaż nie wydaje się, że Reynolds i Lively aktywnie starają się o więcej - co jest całkowicie zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że obecnie mają dwoje dzieci poniżej trzech lat - aktor Marvela i nominowany do Złotego Globu nie wstydził się podzielić się kilkoma - osobistymi - szczegółami z O ' Dell.

„Nie wiem, zobaczymy” - podzielił się Reynolds zIgospodarz. „Na pewno będę uprawiał więcej seksu, ale zobaczymy, co się potem stanie”.

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Zawsze uwielbiam słyszeć, że para celebrytów nie boi się tryskać zdrowym życiem seksualnym - w końcu jest to ważny aspekt każdego zdrowego małżeństwa. A w tej notatce nie byłoby nieoczekiwanie usłyszeć ogłoszenie o dziecku od tych dwojga w najbliższej przyszłości. Osobiście wciąż mam nadzieję na niewieleExcalibur Anacdonda Reynolds.cómo mejorar su orgasmo

(h / t Rafineria 29 )

PodążaćRedbook na Facebooku.