Oto wszystko, co musisz wiedzieć o plotkach o rozwodzie z Drew Barrymore

Warga, Oko, Fryzura, Ramię, Brwi, Rzęsy, Styl, Marynarka, Moda uliczna, Moda,

W tym tygodniu Drew Barrymore odważnie ujawniła, że ​​po urodzeniu drugiej córki, Frankie, cierpiała na depresję poporodową.`` Za pierwszym razem nie miałam połogu, więc go nie rozumiałam, bo byłam jakCzuję się świetnie!'ona powiedziałaLudzie . `` Za drugim razemOh, whoa, rozumiem, o czym teraz mówią ludzie. Rozumiem.To inny rodzaj przytłaczania z drugą. Naprawdę znalazłem się pod chmurą.Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

A teraz, po jej odważnym potwierdzeniu, tabloidy postanowiły przenieść uwagę z ważnej rozmowy na pozornie tandetne doniesienia, że ​​ona i Will Kopelman się rozwiedli.Odzież, nos, płaszcz, koszula, oko, kołnierz, koszula, odzież wierzchnia, garnitur, wyraz twarzy,

Według Gwiazda Drew, 40 lat i jej 38-letni mężulek konsultant ds. Sztuki kończą swój trzyletni związek.

W porządku. Tabloidy zasadniczo zmieniły się wMad Libsz inną gwiazdą umieszczaną w pustym polu rozwodowym co tydzień, więc nie jesteśmy do końca zaskoczeni, że Drew jest ostatnim celem - teraz, gdy Jen, Ben, Gwen i Kaley mieliobecnyrozszczepia się, praktycznie brakuje im ludzi do zerwania, więc Drew to tylko kwestia czasu.como besar a tu novio en la cama

Ale to, co naprawdę robi naszą kozę, to te cytatyGwiazdy„źródła”, które w zasadzie zawstydzają Drew za posiadanie emocji.Twierdzą, że „dawne dzikie dziecko” potrzebuje „zbyt wielu dramatów” dla Willa. „Kiedy robi się zbyt spokojnie, ona wariuje - a jej nieprzewidywalna natura przejmuje kontrolę” - mówi źródło.

- Drew potrafi być kochającą, opiekuńczą osobą w jednej minucie, a przez następną histerycznie płakać bez powodu. Nigdy nie będzie wiedział, czego się po niej spodziewać - mówi kumpel. Tak, jakiś przyjaciel. Czy może to mieć coś wspólnego z faktem, że jest zapracowaną mamą dwojga młodych maluchów, prowadzącą firmę produkcyjną, linię kosmetyków i karierę filmową? Ma prawo do emotki. Heck, wszyscy jesteśmy.Drew, który był wcześniej zaręczony z aktorem / muzykiem Jamiem Waltersem i był żonaty z właścicielem baru w Los Angeles Jeremy'm Thomasem przez 19 dni, był również poślubiony przez pięć miesięcy z szalonym zabawnikiem Tomem Greenem. Ale te przeszłe romanse nie oznaczają, że jej obecny związek jest skazany na niepowodzenie jakoGwiazdabezczelnie insynuuje.Magazyn mówi, że Will i Drew „nie przestali się kłócić od miesięcy”.

„Od jakiegoś czasu mają kłopoty” - mówi osoba wtajemniczona. „Próbowali żyć osobno, ale to nie pomogło… a teraz zdecydowali się rozstać”.

Artykuł dodał kilka lubieżnych szczegółów na temat ich rzekomych problemów z intymnością, których nie zrobimypowtórz tutaj, ale nie trzeba dodawać, że jest to natrętne i niczyje.

cómo encender a cualquier chico

Źródło mówi dalej, że „tylko cud uratuje ich małżeństwo”. Naprawdę dramatyczny, insider. Ile zapłacili ci za wymyślenie tego klejnotu?

A teraz, czy każdy może zwolnić naszą dziewczynę, Drew? Chociaż w mojej głowie zawsze będzie panią Robbie Hart, mam nadzieję, że Will i Drew zestarzeją się razem ... jeśli zechcą. [Podpowiedz piosenkę Adama Sandlera]

Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.