Oto, co się dzieje, gdy powraca ten, który uciekł - Grudzień 2021

Patrząc na swoje życie miłosne z tego punktu widzenia, możesz powiedzieć, że miałeś bogate doświadczenie randkowe.

Było wielu chłopców, którzy przeszli przez twoje życie. Niektóre podobały Ci się mniej, a niektóre bardziej i możesz powiedzieć, że niektóre kochałeś. Niektórzy też cię kochali.Ale jest jeden facet, który zawsze się wyróżniał, jedyny facet, który był wyjątkowy i różny od wszystkich innych.

Kiedy przychodzi ci się zastanowić, nie wiesz, co uczyniło go wyjątkowym. To nie był jego wygląd, prawdopodobnie też nie był to jego mózg. Kiedy patrzysz na rzeczy realistycznie, to nie jego osobowość wyróżniała go spośród wszystkich innych mężczyzn w twoim życiu.

Tym, co wyróżnia tego faceta, jest to, jak się czuł.I to jest fakt, że czujesz, że on od ciebie uciekł. Czujesz, jakby prześlizgnął się ci przez ręce, jakby zawsze był dla ciebie nieosiągalny i nieosiągalny, nawet jeśli go miałeś.

Więc ciągle zastanawiasz się nad wszystkimi rzeczami, które mogły się wydarzyć między wami dwojgiem, i tym, jak mogło wyglądać twoje życie.

peinados que te hacen lucir más joven y delgada

Tak, miałeś po nim innych facetów. I kochałeś go.Nie możesz nawet powiedzieć, że cały czas za nim tęsknisz i że aktywnie o nim myślisz.

Ale prawda jest taka, że ​​bez względu na to, co dzieje się w twoim życiu, istnieje on gdzieś głęboko w twoim umyśle. Bez względu na typ faceta, którego widzisz, zawsze porównujesz go do tego faceta.

Bez względu na to, przez co przechodzisz, zawsze zastanawiasz się, jak by to było, gdyby ten facet do ciebie wrócił.

Zakładasz, że oboje w końcu byliby szczęśliwi, gdybyś miał drugą szansę. Zakładasz, że wszystko zadziała za drugim razem. Że tym razem zrobisz wszystko dobrze, jeśli tylko będziesz miał szansę.

Cóż, powiem ci, że się mylisz.

Nienawidzę być tym, który rozerwał twoją bańkę, ale prawda jest taka, że ​​nie kochasz tego faceta-po prostu kochasz jego ideę, kochasz tylko pamięć o nim i tobie tęsknię za uczuciem zakochania z nim.

Myślicie o tym człowieku, ponieważ nikt po nim nie wywoływał w was takiej samej intensywności emocji. Ale to nie znaczy, że tak się nie stanie.

I zdecydowanie nie oznacza to, że ten facet jest twoją bratnią duszą i osobą, z którą masz być.

Zobaczyłbyś to sam, gdyby wrócił do ciebie.

Trzymasz się go i myślisz, że twój związek z nim by się sprawdził, gdyby nie uciekł, i idealizujesz wszystko, co działo się między wami.

preguntas que los chicos tienen miedo de hacer

Pamiętasz tylko dobre rzeczy i piękne wspomnienia i całkowicie ignorujesz wszystko, co się stało.

Myślisz, że twoje życie wyglądałoby inaczej, gdyby cię nie opuścił lub wrócił. Myślisz, że byłbyś szczęśliwszy i że wszystko byłoby lepsze.

Ale prawda jest taka, że ​​prawdopodobnie nie.

cómo deshacerse de la hinchazón al instante

Prawda jest taka, że ​​prawdopodobnie nie wiedziałbyś, co zrobić z tym facetem, gdyby do ciebie wrócił, ponieważ nie byłby tym samym mężczyzną, którego sobie wyobraziłeś.

Ponieważ jest powód, dla którego was nie ćwiczyliście.

I nawet gdyby wrócił czołgał się, wy dwoje nadal mielibyście te same problemy, co mieliście. Wy dwaj nadal mielibyście różnice i nie bylibyście kompletni.

Ponieważ nie jest doskonały i nie dałby ci idealnego życia, na jakie masz ochotę. On jest cielesnym człowiekiem i ma swoje wady.

Prawda jest taka, że ​​ten facet istnieje tylko w twojej wyobraźni. Nie jest już mężczyzną, którego znałeś, a na pewno nie jesteś dziewczyną, która go kochała.

Kiedy się nad tym zastanowicie, nie znacie się już, bo nie jesteście ludźmi, którymi byliście. Masz różne opinie, postawy i nawyki.

Więc proszę, przestańcie fantazjować o tym facecie i o tym, jak mogło być między wami dwoje, ponieważ to nic innego niż rzeczywistość.

Zamiast tego skup się na swojej teraźniejszości i przyszłości, ponieważ nigdzie cię to nie zaprowadzi.

Zostaw tego faceta w przeszłości, do którego należy. Pielęgnuj go jako odległe i miłe wspomnienie, ponieważ jest niczym więcej.