Oto jak pożegnasz się ze swoją wieczną osobą - Wrzesień 2022

Oto jak pożegnasz się ze swoją wieczną osobą

Wieczność nigdy nie powinna się skończyć. To nie powinno się dziać. Twoje serce nie powinno tak krwawić. To jedno pożegnanie, którego nigdy nie wyobrażałeś sobie.

Więc kiedy dzieje się niewyobrażalne, jesteś w szoku. Cierpisz tak bardzo, że trudno sobie z tym poradzić.Próbujesz wszystko zrozumieć, ale jest to trudne, ponieważ nie masz pewności, czy całość ma jakiś sens.

Poczułeś, jak jego serce bije tak głośno jak twoje, kiedy pierwszy raz się pocałowałeś. Czułeś się bezpieczny w jego objęciach.

Czułeś się, jakbyś był tam, gdzie miałeś być przez cały czas. Kochałeś i byłeś kochany z powrotem. Ale smutna prawda jest taka, że ​​sama miłość nie zawsze wystarcza, aby wszystko trwało.Czasami spotykasz właściwą osobę w niewłaściwym czasie. Czasami bieg życia staje na przeszkodzie. Czasami niektóre głupie decyzje cię oddalają.

Czasami miłość jest ogromna, ale każdy inny aspekt twojego związku nie działa.

cosas sexuales para hacer en la cama

Czasami przeznaczenie staje na przeszkodzie i okazuje się, że musisz się pożegnać i nie masz pojęcia, jak to zrobić.Kiedy żegnasz się ze swoją wieczną osobą, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zaakceptować, że czasami rzeczy po prostu się dzieją, życie się dzieje, kochankowie się rozstają i nikt z nas nic nie może na to poradzić.

To jest poza naszą kontrolą. I bez względu na to, co robisz, jak bardzo się modlisz i jak mocno się trzymasz, będziesz musiał odpuścić wszystko w jednym momencie.

Najgorszą rzeczą, jaką możesz sobie zrobić, to spróbować zapomnieć, że twój związek kiedykolwiek się wydarzył i że dana osoba była dla ciebie całym światem.

smutna kobieta siedząca na zewnątrz na schodach

Będzie to twój początkowy instynkt, rodzaj mechanizmu obronnego. Ale im bardziej będziesz próbował je wyrzucić z systemu, tym mocniej będą się trzymać.

Nie próbuj wymazywać wszystkich wspomnień, które w pewnym momencie uwielbiałeś tworzyć. To są twoje chwile czystego szczęścia.

To jest moment w twoim życiu, w którym czułeś, że „wszystko pochłania, nie możesz żyć bez siebie” miłości.

A to jest coś bezcennego. Miłuj to.

¿Puedes quedar embarazada mientras tienes relaciones sexuales en tu período?

Niektórzy ludzie czekają całe życie, aby poczuć to, co ty masz zaszczyt czuć, a oni nigdy tego nie robią.

Spędzają całe życie szukając swojej wiecznej osoby, swojego bliźniaczego płomienia, swojej bratniej duszy, swojej jedynej, ale nigdy jej nie znajdują.

Mogli kochać, mogli nawet być małżeństwem z dziećmi, ale nigdy nie udało im się być z nimi na zawsze.

Zawsze mają poczucie, że zostali pozbawieni czegoś wielkiego i żałują, że tego nie doświadczyli.

Żałują, że nie zakochali się tak mocno w kimś, że wydaje się to jak sen, a nie prawdziwe życie.

Nie masz czego żałować. Bądź wdzięczny, bo tak się stało. Bądź wdzięczny, że miałeś czas.

Bądź wdzięczny, ponieważ masz szansę doświadczyć miłości w jej najprawdziwszej formie, nawet jeśli nigdy nie miała ona trwać długo.

piękna kobieta myśli

Zrozum, że nawet jeśli się skończyło, nie było mniej realne. Prawdopodobnie wynajmą pokój w twoim sercu.

Będzie to miejsce, które z każdym dniem będziesz odwiedzać coraz rzadziej (nawet jeśli teraz się tak nie wydaje), ale zawsze będziesz wiedział, że tam jest i chociaż nie mogli zostać przy Tobie, miłość pozostała i taka mała część was zawsze będzie ich.

Nie traktuj tej części jako ciężaru lub przekleństwa, które musisz nosić ze sobą przez całą wieczność. Spójrz na to jak na prezent. Dar miłości.

Posiadaj fakt, że kochałeś i byłeś kochany z powrotem. To coś znaczyło. Oznaczało wszystko w pewnym momencie twojego życia.

Będzie bolało jak diabli. Poczujesz, że ból nigdy nie zniknie. Ale uleczysz, kiedy pozwolisz im pozostać w swoim sercu.

Uzdrowisz się, gdy zaakceptujesz, że to musiało się skończyć. Że niektórzy ludzie są po to, by pozostać w naszym życiu przez pewien czas i ani minuty dłużej.

Jedyną osobą, z którą mamy gwarancję na zawsze, jesteśmy my sami.

Oprzyj się na sobie. Bądź własnym bohaterem. Inwestuj i próbuj dla najważniejszej osoby, jaką kiedykolwiek będziesz miał, a to jest ty.

Przeżyjesz to. Puścisz na zawsze kogoś, o kim myślałeś, że jest twój.

Zachowasz pamięć i będziesz wiecznie wdzięczny, że pokazali ci, co oznacza miłość.

Dzięki temu będziesz mógł znów kochać, nawet jeśli na zawsze będą mieli część twojego serca.

Oto jak pożegnasz się ze swoją wieczną osobą

películas para niños que saldrán en el verano de 2018