Oto wszystkie najładniejsze różowe drinki, które pojawią się tej wiosny - Sierpień 2022

Różowy, Zastawa, Lawenda, Magenta, Fiolet, Brzoskwinia, Naczynia, Kieliszek Martini, Kolaż,

Twój Instagram nigdy nie wyglądał tak dobrze.

Zobacz galerię 8Zdjęcia 1z 8Starbucks Pink Drink

Słynny „różowy napój” Starbucks jest sekretnym ulubionym menu, odkąd w zeszłym roku wynalazł go fan. Teraz Starbucks oficjalnie ogłosił, że dołączy do ich całorocznego menu. Przepis ten zastępuje wodę mlekiem kokosowym w napoju Strawberry Acai Starbucks Refreshers i uzupełnia wszystko gałką truskawek. Oczywiście możesz spersonalizować swój napój, dodając dowolne mleko, syropy lub dodatki, chociaż mogą one kosztować więcej.dwaz 8Pływak McDonald's Cherry Blossom

Ten limitowany czasowo gazowany kubek marzeń z McDonald's zawiera sok Satonishiki (wiśniowy) i jest polany lodami waniliowymi. Jeśli nie lubisz miękkich serwów, możesz dostać różowy napój gazowany bez polewy. Smutną wiadomością jest to, że napój jest dostępny w Japonii tylko do kwietnia, ale dobra wiadomość jest taka, że ​​teraz masz powód, aby pojechać do Japonii ... lub po prostu odtworzyć ten napój samodzielnie.

nombres de bebé para niño con significado
3z 8Starbucks Matcha Pink Drink

Co jest lepsze niż różowy napój? Napój, który jest różowy i zawiera jeszcze jeden sprężysty pastel. Matcha Pink Drink to dwukolorowy napój ombré wykonany z Pink Drink (Strawberry Acai Refresher z mlekiem kokosowym) i polany na matchę z mlekiem kokosowym. Choć brzmi to prosto, bariści mogą mieć z tym trochę trudności, co skutkuje dość zabawnymi porażkami.

cómo deshacerse de la hinchazón rápidamente de forma natural
4z 8Starbucks Pink Purple Drink

Jeśli myślałeś, że dwukolorowy różowy napój matcha był najlepszym, co Starbucks mógł zrobić, pomyliłeś się. Pink Purple Drink to kolejna dwukolorowa piękność - w rzeczywistości jest to po prostu mieszanka Pink Drink i Purple Drink. Uczciwe ostrzeżenie: Twój barista może cię nienawidzić, jeśli to zamówisz, ponieważ może to trochę skomplikować. „Musisz poprosić ich, aby najpierw wymieszali matchę i mleko kokosowe, dodali lód i powoli dodawali tradycyjny różowy napój, aby ten fajny ombré miał efekt” - mówi food account @nonstopeats.5z 8Starbucks Unicorn Frappuccino

Ale czekaj, jest więcej! W tym, co może być Matką wszystkich Różowych Napojów Starbucks, podobno jednorożec Frappuccino jest różowy, fioletowy,iniebieski. Tablice Reddit, na których zbierają się wszyscy oddani fani Starbucks, wyjaśniają, że napój powinien zadebiutować w kwietniu. @Super_hiro_pope pisze w komentarzach na swoim Instagramie: „To kremowe frappuchino z syropem z mango, białą mokką i różowo-niebieską posypką, to jest liliowo-pikantne”.

6z 8Burger King Froot Loops Shake

Burger King to doskonały powrót do Twojego dzieciństwa dzięki koktajlu Froot Loops Shake, zainspirowanym słodkimi płatkami zbożowymi. Ten nie jestwłaśnieróżowy, zawiera w sobie całą tęczę. Wykonany z waniliowej miękkiej porcji, kawałków płatków zbożowych Froot Loops i specjalnego `` słodkiego sosu '', ten limitowany nowy koktajl mleczny z płatków zbożowych łączy klasyczne koktajle czekoladowe, waniliowe i truskawkowe, a także shake Oreo już w menu deserów BK.

7z 8McDonald's Minute Maid Slushie

Internet został niedawno podpalony wiadomością, że Dunkin 'Donuts usuwał Coffee Coolatta z menu, ponieważ nie była „wystarczająco dobra”. Cóż, nowe Slushies McDonald's Minute MaidWolawypełnij tę dziurę w swoim sercu w kształcie Coolatty. Podobno mrożony przysmak występuje w trzech smakach: Fruit Punch, Cherry Limeade i Orangeade. Niestety, slushies przechodzą próbę i będą dostępne tylko w Houston w Teksasie od 10 kwietnia - ale miejmy nadzieję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, reszta kraju też będzie mogła spróbować.alimentos que ayudan a quemar grasa rápidamente
8z 8Czterdzieści Uncji Wina Różowe

Slushies, shake'i i napoje gazowane są fajne, ale bądźmy szczerzy, najlepszą częścią różowego sezonu na drinki jest wino różowe. Możesz teraz pić to wino z 40-uncjowej butelki (która jest zwykle zdegradowana do taniego piwa i likieru słodowego, ale w rzeczywistości wydaje się całkiem praktyczna na elegancki piknik). Zawiera prawie dwa razy więcej niż przeciętna butelka od 15 do 20 dolarów, która zawiera 750 ml lub około 25 uncji wina. Niezła oferta!