Helen Mirren ujawnia swój sekret zachowania formy - ten 12-minutowy trening z lat 50-tych! - Wrzesień 2022

Odzież, biustonosz, zabawa, skóra, dół od kostiumu kąpielowego, strój kąpielowy, góra kostiumu kąpielowego, bikini, fotografia, staw, youtube
To ziarniste zdjęcie jest jedynym obrazem, ale musieliśmy go użyć jako dowodu.

Nie mogliśmy powstrzymać się od gapienia się, kiedy pierwszy raz zobaczyliśmyten niesławny strzałHelen Mirren na plaży wyglądająca oszałamiająco w bikini w 2008 roku - w wieku 63 lat. Teraz dowiadujemy się, że jej przeciwstawiająca się starzeniu sylwetka nie wymaga godzin spędzonych na siłowni! (Nie żebyśmy wyobrażali sobie kobietę, która grała królową Elżbietę, kiedykolwiek wypociła się w stylu P90X, ale nadal.)

como es tener novia

Aktorka, obecnie 68-letnia, niedawno powiedziała reporterom, że „właściwie nie jest zbyt wysportowana”, ale ma bardzo skuteczny plan powrotu do rytmu siłowni.„Robię rzecz, która prowadzi mnie do ćwiczeń” - powiedziała People StyleWatch . - To plan ćwiczeń Królewskich Kanadyjskich Sił Powietrznych - trwa 12 minut i mają wykresy, które śledzisz. Jest to ćwiczenie, które wykonywałem przez całe życie. Po prostu bardzo delikatnie dopasowuje się do ciała. Robię to dwa tygodnie i myślisz: `` Tak, mógłbym teraz iść na siłownię ''.

Wypróbowany i prawdziwy plan ćwiczeń powstał w latach pięćdziesiątych XX wieku i obejmuje klasyczne ruchy, takie jak deski, podnoszenie nóg, dotykanie palców u nóg i unoszenie kolan.

W czasie, gdy opublikowano zdjęcie bikini, powiedziała Mirren Ludzie że omija nadmiar. „Nigdy nie piłam ani nie zjadłam za dużo” - powiedziała. „To pomaga zachować równowagę”.Jeśli chcesz pójść za przykładem Mirren, oto plan ćwiczeń Królewskich Kanadyjskich Sił Powietrznych. Przepraszam, kiedy ćwiczymy dotykanie palców u stóp, stat.