Był zmieszany, a ona zmęczyła się czekaniem - Grudzień 2021

Zmęczyło ją czekanie, aż dowie się, czego chce. Zbyt długo była u jego boku w pełnym cieniu. Czas wyjść.

Zasługuje na kogoś, kto będzie ją tak mocno trzymał i nigdy nie pozwoli jej odejść. Zasługuje na kogoś, kto odpowie na jej tekst za sekundę, ponieważ jest ważniejsza niż cokolwiek innego.Ktoś, kto chwali się swoimi przyjaciółmi o niej i nie ukryje jej z jakiegokolwiek powodu, z powodu swojej niezdecydowania.

formas divertidas para que las chicas se masturben

Zasługuje na kogoś, kto zdaje sobie sprawę, że jest jednorazowym haczykiem i nie ma dla niego nikogo lepszego niż ona. Człowiek, który wie, że będzie tego żałował pozwala jej odejść.

Nienawidzi przypadkowych związków, ponieważ najwyraźniej utknęła w jednym. Nienawidzi trzymania w ciemności, ponieważ mężczyzna, którego lubi, nie może się zdecydować, czy zostać jej chłopakiem, czy zostać z nią przyjacielem.Nie zasługuje na wykorzystanie tylko dlatego, że nie jest pewien, czego chce. Zasługuje na to, by traktować ją jak istotę ludzką, ponieważ bolą ją także jej uczucia. Zasługuje na kogoś, kto zdaje sobie sprawę, że ma serce i to też krwawi.

Ma wrażenie, że jest tylko „dziewczyną na wszelki wypadek”, plan awaryjny, który ma, jeśli wszystko inne zawiedzie. Nie chce być na drugim miejscu. Ona nie chce tam być na wszelki wypadek.

quiero divorciarme de mi esposo

Zasługuje na to, aby znaleźć się na szczycie listy, a on jej tam nie umieszcza.Albo jej chcesz, albo nie że „prawie” ciągniesz to tortury.

Zasługuje na kogoś, kto będzie jej chciał i kochał ją, nawet gdy jest w najgorszym położeniu. Kiedy jest zła i zła, kiedy jest w depresji i nie chce wstać z łóżka. Potrzebuje kogoś, kto będzie u jej boku, gdy będzie kompletnym wrakiem.

Łatwo jest kochać, gdy wszystko jest w porządku, ale jeśli kochasz, gdy wszystko się rozpada, to jest prawdziwe i trwa.

Zasługuje na kogoś, kto sprawi, że jej serce wyskoczy, a jej oczy rozświetlą się, gdy go zobaczy. Zasługuje na kogoś, kto sprawi, że poczuje w żołądku śmieszne uczucia, czego nigdy wcześniej nie odczuwała.

Nie powinna skończyć w związku bez miłości. Nie powinna żyć w bólu i krzyczeć. Miałeś swoje dobre dni, ale w swoje złe dni żałowała, że ​​nigdy się nie urodziła. Pragnęła, żeby to wszystko się skończyło jak najszybciej.

Powinna być kochana nawet ze swoimi małymi dziwactwami i dziwnymi rzeczami, które robi. W końcu każdy ma tę stronę siebie. Zasługiwała na to, by być kochanym tak samo jak ona.

Zasługuje na kogoś, kto nigdy nie odgadnie jego decyzji o randce z nią. Ktoś, kto nie obudzi się pewnego ranka, wypatrzył, bo popełnił błąd. Zasługuje na kogoś, kto jest jej pewien i będzie ją kochał tak długo, jak będzie oddychał.

Nie zasługuje na to, aby być z kimś, kto ją pocałuje i nie będzie obecny. Nie zasługuje na kogoś, kto będzie z nią, ale kiedy będzie go potrzebować, nigdzie go nie będzie. Nie zasługuje na poczucie bycia samemu, chociaż nie jest.

¿Cómo sabría que estoy embarazada?

Nie zasługuje na złamanie serca przez mężczyznę, który nie mógł zdecydować, czego chce.

Nie zasługuje na miłość, która prowadzi do ślepej uliczki. Zasługuje na kogoś, kto z łatwością ją pokocha. Zasługuje na kogoś, kto czekał na nią przez całe życie.