Okazał się wszystkim, czym powiedział, że nie będzie

Okazał się wszystkim, czym powiedział, że nie będzie

Kiedy jesteś osobą, która daje z siebie wszystko osobie, którą kocha, wiesz, jak bolesna jest utrata tej osoby z powodu złamanego zaufania.Związek polega na wspólnej pracy nad czymś. To jedyna rzecz, której chciałem. Kogoś, na kogo mogę liczyć, że będzie mnie wspierał i sprawi, że poczuję się bezpieczna i szczęśliwa.

Chciałem, aby mój mężczyzna był solidnym fundamentem, na którym będę mógł budować swoje życie. Chciałem mieć kochanka i przyjaciela w tej samej osobie. Chciałem go kochać jak nikt inny.Nie trzeba dodawać, że byłem rozczarowany, gdy nic z tego się nie wydarzyło.

Człowiek, którego wydawało mi się, że znam, nie jest taki, jak twierdził.

Sprawił, że uwierzyłam, że to on jest dla mnie. Podjął dodatkowe kroki, aby upewnić się, że mocno się w nim zakochałem. Sprawił, że uwierzyłam, że mnie kocha… i to była najbardziej przerażająca część, ponieważ wierzyłam – a on kłamał.smutna kobieta w czarnym topie stojąca na zewnątrz

Byłem najbardziej bezbronny z człowiekiem, który mnie wykorzystał. Otworzyłem serce przed kimś, kto nie dbał o to.

Nigdy nie rozumiałem, dlaczego pociągają nas rzeczy i ludzie, którzy robią coś przeciwnego do tego, czego chcemy. Czy po to, by dowiedzieć się o tym, czego nam brakuje?Bez względu na powód, nadal nie mogę uwierzyć, że kiedykolwiek uwierzyłam w jego kłamstwa i pomogłam mu zbudować jego fałszywy świat z nim samym jako centrum, podczas gdy wszyscy inni, łącznie ze mną, krążyli wokół jego potrzeb.

Już wiem, że mnie to zabierzelatzacząć ufać mężczyznom, a nawet sobie.

Trochę czasu zajęło mi uświadomienie sobie wszystkich gier umysłowych, w które ze mną grał i sposobów, w jakie mógł mnie oszukać. W miarę upływu czasu coraz bardziej je sobie uświadamiam.

Sposób, w jaki uczynił wszystkie swoje wady moją winą, był jednym z najbardziej przekonujących kłamstw, jakich użył.

Umieszczał małe ułamki prawdy w wielkich kłamstwach i sprawiał, że wierzyłem w każde słowo. Zmusił mnie do kwestionowania mojego własnego zdrowia psychicznego, oskarżając mnie o rzeczy, których nigdy nie zrobiłem.

kobieta w białej sukni siedząca na kamieniu w pobliżu wody

Zamiast mnie chronić, stał się czymś, czego się bałem.

Bez względu na to, jak złe były moje doświadczenia, wciąż o nim myślę, ponieważ nie mogę pojąć, że to, co o nim myślałem i kim naprawdę jest, nie jest tą samą osobą.

Nie mogę się powstrzymać od smutku z powodu utraty czegoś, co w rzeczywistości nigdy nie istniało.

Kiedy zorientowałem się, co się dzieje, było już za późno. Byłam zakochana na tyle głęboko, że złamałam sobie serce.

Złamałem własne serce wierząc w kogośkogo to nie obchodziło. Oddałem wszystko osobie, która nigdy nie chciała zostać w pobliżu.

Chcę uleczyć swoje serce i żyć dalej. Chcę znów uwierzyć, że istnieją dobrzy i uczciwi ludzie.

cómo conseguir que un chico te quiera sexualmente

Chcę znaleźć człowieka, który udowodni, że wszystko, co mi się przydarzyło, było tylko sprawdzianem i lekcją.

Pewnego dnia będę pogodził się ze wszystkim, co mi się przydarzyło. Wiem, że wszystko, co się wydarzyło, będzie miało sens.

kobieta siedząca na krześle obok szklanego okna

Nie chcę stać się jedną z tych osób, które po złamanym sercu zamykają swoje serce na zawsze.

Nie chcę się poddawać, bo zasługuję na coś lepszego. Zasługuję na miłość kogoś, kto zaakceptuje mnie taką, jaką jestem i zbuduje swoje życie na zaufaniu do swojego partnera.

Zasługuję na miłość właściwej osoby, która nie sprawi, że poczuję się mniejsza.

Przede wszystkim zasługuję na to, by mnie kochać. Chcę siebie z powrotem. Chcę, żeby żyła bez strachu, zwłaszcza wśród ludzi, których kocha.

Życie powinno być duże, odważne i piękne, a nie da się tego osiągnąć bez porzucenia całej przeszłości zranionej.

Porzuć wszystko, co sprawiło, że myślałeś, że nie jesteś godny dobrego życia i zacznij wierzyć w siebie.

Zaakceptuj ból, który doprowadził cię do rozwoju i zacznij życie od nowa, wiedząc, że wygrasz każdą walkę, przez którą przechodzisz, ponieważ nie masz nic do stracenia, gdy w końcu będziesz mieć siebie.

Okazał się wszystkim, co powiedział, że zrobi