Mówi, że cię kocha, ale to skąd wiesz, czy to oznacza - Grudzień 2022

Jeśli chodzi o miłość, każdy z nas ma własną wizję tego, co reprezentuje, w jaki sposób się manifestuje i jak powinien nas czuć. Dzięki komediom romantycznym często mamy zniekształcony obraz tego, czym jest miłość, a zatem mamy nierealne oczekiwania.

Czasami utrudnia nam to rozpoznanie prawdziwej miłości, gdy puka do naszych drzwi, ponieważ jesteśmy tak przyzwyczajeni do patrzenia, jak jest ona przedstawiana zupełnie inaczej na dużym ekranie, i to trochę wmiesza się w nasze umysły.Miłość to podstępna rzecz. Jeśli poparzysz się zbyt wiele razy, nauczysz się być mniej godnym zaufania i mniej otwartym na miłość. Kiedy zbyt wiele razy złamałeś sobie serce, trudno ci zaufać następnemu facetowi. A kto może cię winić?

Faceci mówią kocham Cię i nie mają tego na myśli. Czasami mówią to, gdy mają ukryty motyw, a niektórzy faceci naprawdę cię kochają, ale nie są gotowi, aby to powiedzieć.

Nikt nigdy nie powiedział, że to było sprawiedliwe. Boli mnie konieczność rozszyfrowywania tych trzech słów każdego dnia i to trochę odpycha, ponieważ po prostu nigdy nie jesteś pewien, czy to, co słyszysz, jest prawdą, czy tylko on chce, żebyś zgasił.Miłość w całym swoim cudownym pięknie może być naprawdę przerażającą rzeczą.

Większość z nas utrzymuje bardzo wysoką czujność, mając nadzieję, że nie zostanie zraniona. Ale robiąc to, odmawiamy sobie również tego potencjalnie niesamowitego uczucia, które może sprawić, że będziemy czuć się bardziej żywi niż kiedykolwiek, z powodu naszego strachu przed odwzajemnieniem się.

Zamiast puszczać i pozwalać sobie na odkrywanie głębin miłości w całej jej chwale, przyłapujesz się na martwieniu, czy on naprawdę cię kocha, czy też znów jesteś o kilka tygodni od złamanego serca.Byłem tam kilka razy. Słysząc te trzy magiczne słowa, chciałem tylko od niego usłyszeć. I desperacko chciałem mu wierzyć. Kochałem go tak bardzo, że miałem nadzieję, że to wystarczy dla nas obojga.

Ale w głębi duszy zawsze wiedziałem, że tak nie jest. Po prostu nie chciałem się do tego przyznać. Byłem zawstydzony i czułem, że tak trudno mnie kochać. Przekonałem się, że to ja.

Wierzenie, że mnie to poparzyło, bo było już za późno, kiedy postanowiłem zaufać swojemu jelitowi i przejrzeć jego bzdury. Chciał tylko fizycznego aspektu związku.

Byłem po prostu łupem, który był na tyle głupi, by wierzyć w ideę miłości, ponieważ tak desperacko pragnąłem związku.

Ale nauczyłem się z moich bolesnych doświadczeń, że bez względu na to, jak mocno kochasz i jak bardzo zależy ci na nim, jeśli czujesz, że on cię gra, to najprawdopodobniej to prawda.

Jesteś zbyt mądry, aby powtarzać moje błędy. Nie pozwól, by twoja głowa w chmurach przekręciła twój osąd.

Chłopaki są zbyt łatwe do odczytania. Czasami przymykasz oko, bo nie chcesz tego widzieć. I rozumiem. Ja też to zrobiłem!

Ale wystarczy. Są ludzie, którzy naprawdę mają na myśli to, co mówią, i będziesz mógł powiedzieć, zaufaj mi. Nie pozwól, aby twoje niepewności pokonały cię. Zasługujesz na miłość, a dostaniesz miłość, gdy przestaniesz zadowalać się facetami, którzy są zbyt słabi, by okazywać emocje.

Wiem, że zastanawiasz się teraz, skąd, do cholery, powinieneś wiedzieć, czy twój mężczyzna jest w tobie naprawdę zakochany, czy marnujesz swój czas.

Zapewniamy, że tutaj znajdziesz odpowiedzi. Po prostu czytaj dalej, a jeśli twój facet przejawia te znaki, jesteś bezpieczny, naprawdę cię kocha!

„Mówi, że mnie kocha, ale skąd mam wiedzieć, że to prawda?”

Oto jak:

1. Sposób, w jaki na ciebie patrzy, sprawia, że ​​czujesz się spokojny i spokojny

Mężczyzna, który cię kocha, spojrzy na ciebie w szczególny sposób. Będzie to inne niż sposób, w jaki patrzy na kogokolwiek innego.

Będziesz czuł się tak, jakbyś był tam jedyną osobą, i poczujesz spokój, gdy tylko spojrzą ci w oczy.

Będziesz wiedział, że widzi cię tym, kim naprawdę jesteś, i że jesteś dla niego wyjątkowy. To nie tylko sposób, w jaki na ciebie patrzy, to także częstotliwość i intensywność.

Nie będzie wypełniony pożądaniem i pożądaniem, ale spokojem i prawdziwymi emocjami.

Czasami wywoła nieskory uśmiech, a będziesz się zastanawiać, o co w tym wszystkim chodziło. Ale w rzeczywistości będzie zafascynowany tobą i tym, jak szczęśliwy jest, że go wybrałeś.

como dar un masaje sexy

Nie ma znaczenia, czy jesteś sam, czy w pokoju pełnym ludzi.

Zawsze poczujesz się jak jedyna osoba tam, gdziekolwiek spojrzysz.

2. Rozumie, że miłość polega na dawaniu

Nie dba o dobra materialne. Nie próbuje cię przekonać, kupując ci drogie prezenty i obsypując cię prezentami przy każdej okazji.

Mężczyzna, który cię kocha, polega na oddaniu serca i duszy kobiecie, którą kocha. Będzie otwartą książką.

Nie musisz się zastanawiać, co dzieje się w jego głowie, ponieważ zawsze ci to powie. Chce, żebyś go poznał, prawdziwego go, a on da ci swoją uwagę i sympatię.

Wiesz, jak rodzice zawsze ci mówią, że tak naprawdę nigdy nie poznasz prawdziwego znaczenia miłości, dopóki nie będziesz mieć własnego dziecka?

Rodzic zawsze pokocha swoje dziecko trochę bardziej niż dziecko je kocha. A to dlatego, że wiedzą, że miłość jest bezinteresowna i polega na dawaniu.

To taki człowiek. Obdarzy was całą swoją miłością i nie oczekuje niczego w zamian. Jest bezinteresowny i szczery, a to pokaże.

3. Zawsze czyni cię priorytetem

Wszyscy jesteśmy zajęci. Wszyscy mamy swoje życie, pracę, hobby, rodzinę i przyjaciół i musimy nauczyć się żonglować między nimi wszystkimi i wciąż mieć czas na wszystko.

To trudne, ale kiedy facet cię kocha, zawsze znajdzie dla ciebie czas. Nie ma znaczenia, czy to tylko przez 15 minut. On przyjdzie i zobaczy cię, aby pocałować cię w czoło i powiedzieć, jak bardzo za tobą tęskni.

Kiedy jest to prawdziwa, prawdziwa miłość, nigdy nie będziesz musiał żebrać o swój czas i uwagę. Zawsze to będziesz mieć.

Kiedy coś jest dla nas naprawdę ważne, zawsze mamy na to czas.

A kiedy tak naprawdę nas to nie obchodzi, szukamy wymówek. Tak właśnie działają ludzie, bez względu na to, czy chcą to przyznać, czy nie, więc następnym razem, gdy usłyszysz wymówkę, dowiedz się, gdzie stoisz.

Jeśli jakoś zawsze uda mu się znaleźć dla ciebie czas, bez względu na to, jak gorączkowa jest jego praca, naprawdę cię kocha. Zawsze znajdujemy czas dla ludzi i rzeczy, na których nam naprawdę zależy.

4. On naprawdę chce być częścią twojego życia i spotkać bliskich

Mężczyzna, który cię kocha, chce wiedzieć o tobie wszystko. Chce poznać twoją rodzinę i przyjaciół i zależy mu na pozostawieniu dobrego wrażenia.

Chce, żeby ludzie w twoim życiu go lubili, ponieważ wie, jak bardzo ich cenisz.

Stara się zapamiętać wszystkie ważne rzeczy o tobie i twojej rodzinie, a czasem zaskakuje cię rzeczami, które o nich pamięta.

Chce wiedzieć wszystko o twoich pasjach i twojej motorze życia. Dba o pracę i naprawdę chce wiedzieć, czy coś cię niepokoi.

Zadba o to, by przedstawić cię wszystkim swoim najbliższym przyjaciołom i rodzinie, i jest bardzo szczęśliwy, kiedy wszyscy dobrze się dogadujecie.

Chce, aby wszyscy jego najbliżsi kochali cię tak samo, jak on cię kocha, i otwarcie mówi o twojej wspólnej przyszłości.

Jesteś częścią jego większego planu i zawsze, gdy mówi o jakichkolwiek planach na przyszłość, zawsze jesteś uwzględniony.

Po prostu sprawia, że ​​czujesz, że jesteś ogromną częścią jego życia, i upewnia się, że wiesz, że bez ciebie nie ma przyszłości.

5. On widzi prawdziwego ciebie

Zauważa te małe rzeczy o tobie, których niewielu robi. Widzi, kiedy jesteś z kimś lekko zirytowany, ale postaraj się, aby wydawało się, że nic ci nie jest. Widzi, kiedy tryskasz szczęściem, nawet gdy próbujesz to ukryć.

Zauważa, jak ludzie się czują w Twojej firmie i jak pewne osoby wpływają na Ciebie bardziej niż inne. Widzi twoje małe dziwactwa, których nawet nie jesteś świadomy.

Kiedy jesteś smutny, on o tym wie; nigdy nie musisz tego mówić. Kiedy go potrzebujesz, czuje to i zwykle jest zawsze w mgnieniu oka.

Zna wszystkie wasze dobre i złe strony, a także docenia was i akceptuje w całości.

On nie tylko cię kocha, ale wszystko w tobie kocha. Uwielbia sposób, w jaki nie możesz dokończyć dowcipu, ponieważ zawsze rozpadasz się, zanim jesteś w stanie go ukończyć.

Uwielbia to, jak starasz się być na niego wściekła na drobne rzeczy, ale nigdy nie możesz. Zawsze kończysz się śmiechem i zakończeniem wszystkich twoich małych kłótni serdecznym pocałunkiem.

Zawsze będzie ci mówił, jak to jest, a to tylko dlatego, że za bardzo cię kocha, aby grać w gry.

Widzi przez ciebie i nigdzie się nie wybiera.

6. Twoje szczęście jest dla niego najważniejsze

Mężczyzna, który cię kocha, chce, żebyś był szczęśliwy! I twoje szczęście będzie dla niego tak samo ważne jak jego własne.

christina el moussa y doug spedding

Nie będzie mógł znieść widoku ciebie smutnego. Zrobi wszystko, co w jego mocy, aby nigdy nie doprowadzić do płaczu. Fizycznie boli go, widząc cię złamanego.

Dowie się, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy i unikniesz robienia rzeczy, których nie lubisz.

To jest bardzo proste. Jeśli cię kocha, twoje szczęście jest jego szczęściem.

Kiedy zauważysz, że podejmuje świadomy wysiłek, aby cię zawsze uszczęśliwić, zaufaj, że ten człowiek naprawdę cię kocha.

Nikt inny nie będzie priorytetem dla twojego szczęścia ponad jego własne.

7. Możesz powiedzieć, że tęskni za tobą, gdy jesteś w separacji

To piękna rzecz, kiedy jesteście fizycznie razem i możecie zobaczyć wszystkie sposoby, w jakie was kocha. Cieszysz się wzajemnie obecnością, wieczornymi rozmowami, wygodnymi nocami i niekończącymi się żartami.

Ale jaki on jest, kiedy nie jesteście razem? Czy on wyciąga rękę? Jak często słyszysz od niego i kto inicjuje większość twoich rozmów? Są to wszystkie czynniki, które określają, ile waszej przyszłości naprawdę macie.

Czy on znika na tobie, nie wracając do ciebie na kilka dni? Czy czujesz, że nawet nie myślisz o jego nieobecności? Jeśli tak, jego zamiary najprawdopodobniej nie są tak prawdziwe i głębokie.

Ale jeśli upewni się, że wyśle ​​Ci SMS-a, gdy tylko dotrze do miejsca docelowego i skontroluje cię regularnie, nie martwiąc się, to ten człowiek naprawdę troszczy się o ciebie.

Kiedy kogoś kochasz, pragniesz jego obecności. Chcesz być z nimi jak najwięcej, a to zupełnie normalne. Dajesz im do zrozumienia, że ​​tęsknisz za nimi, gdy ich nie ma, i pokazujesz im, że ich kochasz, gdy są u twojego boku.

Wyśle Ci SMS-a, gdy coś mu o tobie przypomni lub gdy twoje piosenki pojawią się w radiu. Wyśle ci zabawnego mema, o którym wie, że uważasz, że jest przezabawny, a dostaniesz SMS-a późno w nocy, w którym powie ci, jak bardzo chciałby tam być.

To jest mężczyzna, który kocha cię do szpiku kości. Kiedy drobne rzeczy przypominają mu o tobie, a on musi ci to po prostu powiedzieć, naprawdę cię kocha.

8. Nigdy nie zostawia cię zawieszonego (i przeprasza, jeśli pojawi się coś nieoczekiwanego)

Pamiętam ten jeden raz, kiedy moja była i ja mieliśmy mieć randkę i byłem bardzo podekscytowany. Ubrałem się dla niego, bo nie widzieliśmy się od kilku dni.

Umówiliśmy się na spotkanie w restauracji, więc poszedłem tam sam i spodziewaliśmy się, że wkrótce przybędzie. Czekałem dość długo i miałem właśnie wyjść, trochę zdenerwowany, że pozornie mnie podniósł, gdy zadzwonił mój telefon.

To był on. Okazuje się, że jego najlepszy kumpel został porzucony przez jego długoletnią dziewczynę, a on był absolutnym bałaganem, więc mój człowiek postanowił być tam dla swojego przyjaciela i okazać mu wsparcie i miłość, których naprawdę potrzebował.

Wyjaśnił mi to i przeprosił milion razy, ale czułem się jak totalny idiota. Byłem wściekły na niego za postawienie mnie na nogi i wszystko, co robił, to niesamowity przyjaciel jednego z jego najstarszych kumpli.

Powiedziałem mu, że pozostanie z nim jest więcej niż w porządku, po prostu wezmę coś do jedzenia.

Chodzi o to, że opiekował się potrzebującym przyjacielem i nadal czuł się źle z powodu wystawienia mnie na randkę. Naprawdę to doceniam, ponieważ wiedziałem, ile muszę dla niego powiedzieć, aby zadzwonić i wyjaśnić wszystko, gdy jego przyjaciel płakał w tle.

Chodzi o to, że gdy twój człowiek cię kocha, doceni twój czas. Nigdy nie pozostawi cię celowo zawieszonego, ale kiedy pojawi się coś nieoczekiwanego, zadzwoni i wyjaśni, ponieważ będzie mu z tego źle.

Nienawidzi tego, że musi cię odwoływać, ale jeśli kiedykolwiek to zrobi, to z ważnego powodu, a ty nigdy nie będziesz go za to obrażał.

9. Jest tam dla ciebie, nawet jeśli nie jest to dla niego wygodne

Miłość nie zawsze będzie płynna i nie zawsze będzie pełna szczęścia i szczęścia.

Będą trudne i trudne czasy, które przetestują twoją miłość i poświęcenie. Będą chwile, kiedy będziesz chciał się poddać i płakać do snu.

Co się wtedy stanie? Co się stanie, kiedy obaj traficie w trudną sytuację i sytuacja potoczy się jeszcze gorzej? Co się stanie, gdy nie będziesz mógł na siebie patrzeć, ale nadal potrzebujesz go tam?

To wtedy prawdziwa miłość jest bardziej widoczna niż kiedykolwiek. Kiedy jesteś tak wściekły na swojego partnera po brutalnej walce, ale kiedy go potrzebujesz, on tam jest. Przychodzi bez namysłu.

Będą inne rzeczy, które wolałby robić. Inni ludzie, z którymi będzie musiał być. Ale jeśli przychodzi, kiedy dzwonisz, nie zadajesz żadnych pytań, nawet po dłuższej walce, po prostu wiedz, że ten człowiek kocha cię bardziej niż siebie.

Widzicie, miłość nie polega wyłącznie na waszych potrzebach i potrzebach. Miłość nie koncentruje się na tobie i na tym, czego oczekujesz.

Miłość jest surowa. Miłość jest obecna przez każdą przeszkodę i każdą wadę. Miłość bierze pod uwagę uczucia i potrzeby twojego partnera, nawet jeśli naprawdę ci nie odpowiada.

Kiedy cię kocha, będzie tam, ponieważ jesteś dla niego zbyt ważny, aby cię zaryzykować w chwili gniewu.

Miłość jest łatwa, gdy wszystko jest dobrze. Ale dopóki prawdziwe rzeczy się nie zaczną i nie dojdzie do prób i udręk, naprawdę widzisz zaangażowanie i poświęcenie swojego partnera.

10. Nigdy się nie poddaje

Wkłada swoje serce i duszę w wasz związek. Nigdy się nie poddaje, gdy sprawy stają się trudne. Wie, że wszystko, o co warto walczyć, nigdy nie przychodzi łatwo.

Pamiętam, że chciałem zrezygnować z mojego partnera rok temu. Minął rok od naszego związku i faza miesiąca miodowego dobiegła końca. Błogość, która istniała na początku, została zastąpiona małymi irytującymi nawykami i ciągłą sprzeczką o najgłupsze rzeczy.

Nie mogłem znieść, jak on nigdy nie zostawił pasty do zębów tam, gdzie ona należała, i był zirytowany mną za pozostawienie włączonych świateł w każdym pokoju w domu po opuszczeniu wspomnianych pokoi.

Te małe rzeczy zaczęły wydawać się dość duże, gdy zaczęły się pojawiać regularnie. Cały czas miałam dość zmęczenia walką i po prostu potrzebowałam, żeby przestał.

Wiedział, że go kocham, ale chciałem wyjść z tchórzostwa, a on mnie zawołał. Nie miał tego. Powiedział mi, że każdy zdrowy związek, który ma nadzieję na świetlaną przyszłość, przechodzi fazę gniewu, irytacji i rozczarowania.

Kiedy spędzasz tyle czasu z kimś, to naturalne, że czasami zdarza się cios. Ale to nie znaczy, że się nie kochacie i nie oznacza to, że związek nie jest tego wart!

Czy z pasją walczyłbyś z kimś, kogo nie obchodziłeś? Nie, po prostu odejdziesz, bo masz lepsze rzeczy do zrobienia.

Więc walka z nim oznacza, że ​​ci zależy i wiele! Ponieważ kiedy tego nie robisz, jesteś obojętny. Proste.

Podsumowując, nigdy się nie poddaje, jeśli cię kocha tak bardzo, jak twierdzi. Prawdziwa miłość jest wadliwa, ale także wybacza i rozumie.

11. Jest bardzo otwarty na swoje myśli i uczucia

Mężczyzna, który cię kocha, nie sprawia, że ​​zastanawiasz się nad jego uczuciami. Jest wobec nich otwarty i szczery. Nie boi się mówić ci, jak się czuje, i dba o to, byś przypominał o tym wystarczająco często.

Kiedy jest na ciebie zirytowany z jakiegokolwiek powodu, powie ci bez wahania i na odwrót. Widzisz, kiedy mężczyźni się nie drażnią, po prostu nie zawracają sobie głowy informowaniem, że przeszkadza im pewna rzecz, ponieważ nie zamierzają pozostać w żadnym wypadku.

cortes de pelo para mujer de 40 años

Ale kiedy mężczyzna cię kocha, powie ci dokładnie, gdzie stoisz i co dzieje się w jego głowie, ponieważ wie, że pełna przejrzystość jest najlepszą drogą do długiego, zdrowego związku.

Chce być uczciwy, ponieważ chce, aby ta uczciwość powróciła.

Zwykle, gdy ktoś cię kocha, możesz to po prostu poczuć. Wszystko to jest widoczne w sposobie, w jaki z tobą rozmawia i jak traktuje cię, gdy jesteś w pobliżu ludzi.

Kiedy jesteś z mężczyzną, który nie boi się powiedzieć, jak bardzo cię kocha i tęskni, gdy jesteś w pokoju pełnym ludzi, masz opiekuna.

Trzymaj go przy sobie za wszelką cenę. Nie zawsze mężczyźni mają kontakt ze swoimi emocjami i dumni z dzielenia się nimi z wieloma ludźmi.

Nigdy nie sprawi, że poczuje się źle z powodu swojej otwartości i kontaktu ze swoją wrażliwą stroną. To odważna sprawa i wszyscy mężczyźni powinni zacząć naśladować jego przykład.

Im więcej ludzi szczerze mówi o swoim samopoczuciu, nie dbając o to, co ktoś o tym pomyśli, tym bardziej będziemy szczęśliwi.

Więc jeśli znalazłeś swojego mężczyznę wśród którejś z tych cech, istnieje duże prawdopodobieństwo, że on naprawdę cię kocha. Tylko Ty możesz to wiedzieć i mam nadzieję, że pomogło ci to zrozumieć, jak naprawdę się czuje.

Jeśli masz szczęście mieć mężczyznę, który cię kocha, docenia i wielokrotnie ci to mówi, wygrałeś główną nagrodę życia. Trzymaj się blisko niego, bo to nagroda, którą będziesz nadal dawać.