Trudna rzeczywistość kochania kogoś, z kim nie masz przyszłości - Grudzień 2021

Zakochałeś się w nim.

Ciężko.Sposób, w jaki zakochujesz się tylko w jednym.

Zostałeś zaślepiony jego pocałunkami i uściskami i nie widziałeś, że nigdy nie zostały ci dane z powodu prawdziwej miłości, ale z powodu pożądania.

Zignorowałeś każdą czerwoną flagę, że cię nie kocha. Nawet jeśli zobaczyłeś rzeczy, które ci się nie podobały, postanowiłeś je zignorować.Ponieważ tak bardzo uzależniłeś się od niego. Był powietrzem, bez którego nie można żyć.

cómo hacer que un chico se encienda

Był jedyną osobą, która mogła sprawić, że twój dzień będzie się uśmiechał. Był człowiekiem, który miał nad tobą tyle kontroli, ale zrozumiałeś to za późno.

Przez cały czas życia z nim myślałeś, że masz to wszystko. Myślałeś, że masz wszystko pod kontrolą.Ale tak bardzo się myliłeś.

A wiesz, co jest najgorsze? Nawet jeśli teraz to wiesz, nadal się nie poddajesz.

Nadal jesteście przekonani, że on jest waszym szczęśliwym i szczęśliwym człowiekiem.

Wciąż macie nadzieje i marzenia dla was dwojga. Nadal wyobrażasz sobie, że oświadczy się tobą z gigantycznym pierścieniem, który widziałeś kiedyś w sklepie.

Chcesz myśleć, że on po prostu nie wie, żeby okazywać miłość. Uważasz, że cię kocha, ale czasami trudno mu wyrazić swoje emocje.

Wiesz o czym marzysz? Ten mały dom na rogu, który lubisz. Marzysz, że pewnego dnia będzie to twój dom.

Już słyszysz głosy swoich dzieci biegających po podwórku. Masz cały obraz w głowie. Wszystko jest przygotowane na bajkę.

Brakuje tylko jednego składnika. Mu. Ale niestety nie czuje się tak jak ty.

Nigdy nie zobowiązuje się do ciebie tak, jak tego chcesz. Nigdy nie wziął cię na poważnie.

Zawsze byłaś dla niego zabawną dziewczyną, która dała mu wszystko, czego potrzebował. Świetny seks.

Wysoka adrenalina. Zwiększenie ego. Ale nigdy to poczucie przynależności do kogoś.

Nigdy nie widział cię jako tego, którego w końcu poślubi. Widział cię tylko jako kogoś, z kim będzie się dobrze bawić. Nie widzi smutku w twoich oczach, kiedy znęca się nad tobą.

Nie widzi, żebyś był smutny, ponieważ czekasz, aż zbierze swoje gówno.

Do diabła, są dni, kiedy on cię wcale nie widzi. Nie zwraca uwagi na to, co masz do powiedzenia.

Nie zwraca uwagi na twoje potrzeby i życzenia. I ty wiesz wszystko.

Wiesz o tym cholernie dobrze. Ale z jakiegoś powodu, którego nie potrafisz wyjaśnić, wciąż tam jesteś, czołgasz się przed nim i błagasz o trochę uwagi.

Nadal jesteś tam, aby powiedzieć mu, że nie ma problemu, aby zadzwonić do ciebie przez cały dzień.

Nadal jesteś tam, aby powiedzieć mu, że rozumiesz, że jest zajęty i że rozmowa z tobą wkurzyłaby jego szefa, gdy jest w pracy.

Nadal tam jesteś, aby go pocieszyć, ponieważ nie jest w stanie poprawić swojej pracy. Tak więc ostatecznie to on będzie krzyczał, ponieważ ma problemy w pracy.

Jesteś tam, aby powiedzieć mu, że wszystko minie i że jesteś z niego dumny, na wypadek, gdyby coś to dla niego znaczyło. Ale tak nie jest. I nigdy nie będzie.

Taki człowiek jak on nigdy nie miał zamiaru cię uszczęśliwiać. Nie jest kimś, kto nałoży na niego pierścionek i uczyni cię jego żoną.

Nie. On nie jest tego typu mężczyzną. Jest tchórzem, ponieważ nie pozwala ci odejść, ale też nie czyni postępu w twoim związku.

A gdy tylko zdasz sobie z tego sprawę, będziesz w stanie uwolnić się z łańcuchów, które owinął wokół twoich nóg.

Tak bardzo chce trzymać cię blisko, bo sprawia, że ​​czuje się dobrze. Ale nie wystarczająco dobre, aby naprawdę ci się zobowiązać.

To człowiek, z którym nie masz przyszłości. I znasz to zbyt dobrze.

Próbujesz tylko sprawdzić, czy cokolwiek się zmieni, ponieważ wciąż istnieje głęboka nadzieja, że ​​może zdać sobie sprawę, jaką kobietę ma obok siebie.

Ale nie zrobi tego. Nigdy nie zobaczy, jak jesteś niesamowity. Nigdy nie da ci uznania za wszystkie dobre rzeczy, które zrobiłeś.

Odda to komuś innemu. Może dla tego, który go nie pokocha w połowie tak jak ty. Ale z jakiegoś powodu to mu wystarczy.

Nigdy nie będzie mężczyzną, który obudzi cię rano, przynosząc ciepłe pączki i kawę w łóżku. Nigdy nie będzie mężczyzną, który będzie cię trzymał, kiedy będziesz chory.

On nie jest tym, który się tobą zaopiekuje, ani tym, który cię obroni.

Jest typem człowieka, który tak łatwo się z tobą poddaje, jakbyś nigdy nie dzielił razem niesamowitej chemii. To on będzie cię oszukiwał, jak tylko będzie miał szansę.

Jest typem człowieka, który doprowadzi cię do szaleństwa, a później sprawi, że uwierzysz, że jesteś szalony.

To on całkowicie cię zniszczy, jeśli mu na to pozwolisz.

On jest tym, który nic o tobie nie wie, ale wciąż chce, abyś uczynił go najważniejszą osobą w twoim życiu. On jest tym, który chce tego wszystkiego bez zamiaru odwzajemnienia się w ten sam sposób.

Ale wiem, że nadejdzie czas, kiedy otworzysz oczy i zobaczysz wszystko wyraźnie. Wiem, że nadejdzie czas, kiedy zobaczysz, jak mało dla niego znaczysz.

Me gustas y te amo

I wiem, że w tym momencie zdecydujesz się oddać całą miłość, która jest w tobie, najważniejszej osobie w twoim życiu. Wiem, że dasz to sobie.

I miłość?

Miłość przyjdzie, kiedy pomyślisz, że nie jesteś na nią gotowa. Uderzy cię, a ty nawet nie będziesz tego świadomy.

Ale wiesz co? To będzie najlepsza rzecz, jaka ci się przydarzyła. To w końcu będzie prawdziwe.