Najtrudniejszą osobą do wypuszczenia jest ta, której nigdy nie miałeś - Grudzień 2021

Było coś, ale nie jesteś już pewien, jak to nazwać. Rozległo się bicie serca i delikatny dotyk jego twarzy. Miałeś go przez chwilę, miałeś chłopaka, związek, przyszłość i marzenie, że ktoś będzie z tobą przez te wszystkie trudne czasy.

Kiedy teraz na to spojrzysz, czy naprawdę miałeś kiedyś te wszystkie rzeczy? Ale dlaczego to tak boli, jeśli nie? Jesteś rozdarty od wewnątrz na zewnątrz i nawet nie pamiętasz ostatniego ranka, kiedy obudziłeś się, gdy twoja klatka piersiowa wykrzykiwała jego imię i błagała go, by wrócił do twojego życia.Tak trudno jest puścić kogoś, kogo nigdy nie miałeś, ponieważ tak naprawdę nie masz czegoś, co mógłbyś puścić. Masz wspomnienia i uczucie, jak jego dłonie szczotkują twoją skórę, ale w jaki sposób osoba wymazuje swoje wspomnienia? Czy jesteś w stanie przejść dalej, jeśli nie miałbyś dokąd pójść, skoro nie ma cię w życiu?

nuevos movimientos sexuales para mi marido

Myślałeś, że bierzesz to powoli. Twój umysł mówił ci, że musi mieć złamane serce od ostatniego związku, powiedział ci, że miłość go przeraża i że potrzebuje czasu, aby zrozumieć, co działo się między wami. To, co teraz pozostało, to zdjęcie was dwojga, zamrożone w chwili, w której zastanawiacie się, co się do cholery dzieje między wami dwojgiem i czy kiedykolwiek przejdziecie obok tej jednej ramki.

W was było tyle potencjału! Traktował cię z miłością i troską, traktował cię tak, jakby nikt na tym świecie nie był dla niego cenniejszy od ciebie, a to, co się stało, było tak druzgocące, ponieważ teraz nie masz już nic z tych rzeczy. Zamiast tego cofasz się w czasie, przywołując wspomnienia, które mówią ci, że to nie koniec, próbując cię przekonać, że nie masz racji, pozwalając, by wszystko wymknęło się.Ale to nie pozwalasz, żeby wszystko wymknęło Ci się z rąk! Chciał tego w ten sposób, chciał, żeby wszystko tak się skończyło, bez zamknięcia, bez konieczności posiadania czegoś prawdziwego. Nigdy nie musisz zapisywać jego numeru uroczym pseudonimem, który w rzeczywistości jest wewnętrznym żartem. Nigdy nie miałeś okazji przedstawić go swojej rodzinie jako „tej jedynej” i nigdy nie miałeś szansy stanąć u jego boku podczas podejmowania ważnych decyzji życiowych. To takie druzgocące, takie smutne i tak nieszczęśliwe.

Nie ma znaczenia, że ​​to nie było dla niego prawdziwe, tylko dla ciebie. Jego zamiary od samego początku musiały być okropne. Nigdy nie chciał, abyście dwoje dotarli do punktu, w którym powiedzielibyście, jak szczęśliwy jesteście razem. Nigdy nie chciał, abyś obudził się obok niego, widząc swoją przyszłość w jego sennych oczach, nigdy nie chciał cię kochać na zawsze. Chciał tylko czegoś tymczasowego.

Nawet jeśli był tymczasowy, nadal boli. Boli jak diabli, a ty nawet nie jesteś w stanie znaleźć sposobu na pokonanie tego etapu rozpaczy, w którym budzisz się rano, żałując, że nie był tam z tobą. Budzisz się, chcąc, by przywitał cię najcieplejszym uśmiechem i chcesz ubrać się naprawdę fantazyjnie i umawiać z nim na randki. Uświadomienie sobie, że wszystkie te rzeczy były tylko snem, jest jak trafienie prosto w serce. Teraz krwawisz i masz wrażenie, że zapiera ci dech w piersiach, ponieważ tak bardzo boli.Wiem, że ten ból jest nie do zniesienia, ale wierzcie mi, że nie będzie trwał wiecznie! Pewnego dnia w twoim życiu nie pozostaną żadne ślady tego prawie związku i będziesz wdzięczny, że nie utknąłeś w nim o wiele dłużej, ponieważ mogło to trwać lata bez śladu zakończenia. W ten sposób twoje serce się wzmocni i będziesz mógł zobaczyć pierwsze znaki następnym razem i natychmiast odejść.

recogerme cuando me sienta mal

Na razie daj sobie czas. Wybacz sobie. Daj sobie cały czas na powrót do zdrowia po tym, co się wydarzyło i nie bój się tego. Teraz masz wolne miejsce w życiu, które może zająć ktoś, kto chce ciebie i tylko ciebie!