Trudne rzeczy: „On nie przedstawi mnie swojej matce” - Może 2022

Karen Karbo Tara Donne

Mój chłopak i ja spotykamy się od ponad roku. Niedawno przyjechała do niego matka na kilka miesięcy. Chociaż przyjechała miesiąc temu, nie przedstawił mnie jej. Zapytałem, dlaczego jest taki wymijający, jeśli chodzi o mówienie o mnie lub przedstawianie mnie swojej rodzinie. Jego odpowiedzi sprowadzały się do uniknięcia sprawy. Zaczynam się zastanawiać, czy nie jestem dla niego tak wyjątkowy, jak myślałem. Powinienem po prostu na to pozwolić, czy powinienem stawić mu czoła bardziej szczerze?
N.S., 38, Seattle

Prosta odpowiedź: niech tak będzie. Zastanawiasz się, czy to oznacza, że ​​nie jesteś dla niego wyjątkowy, ale wątpię, że ma to wiele (jeśli w ogóle) wspólnego z tobą. Naprawdę.

dax shepard y kristen bell áfrica

Nikt nie może być w rodzinie innej osoby. Istnieje cały niewypowiedziany kodeks postępowania, którego możesz nigdy nie poznać. (Są szanse, że twój chłopak nie może tego nawet wyrazić.) To nie jest łatwe, ale musisz zaakceptować fakt, że działasz zgodnie z jego harmonogramem. Oto, co tymogądo: Powiedz swojemu chłopakowi, co o tym myślisz. To wszystko, jak się czujesz. Konfrontacja z nim bardziej szczerze tylko polaryzuje sytuację. Nie będziesz już po tej samej „stronie”.Jeśli mijają miesiące i nic się nie zmienia, może być konieczne ponowne rozważenie związku. Jeśli nadal się wykręca, są szanse, że zawsze tak będzie. Czy możesz z tym żyć? Chcesz z tym żyć? Zamiast traktować tę sytuację jako przeszkodę na drodze, potraktuj ją jako okazję dla swojego chłopaka do dalszego ujawnienia swojego prawdziwego charakteru i zaangażowania we wspólne życie.

Karen Karbo jest wielokrotnie nagradzaną pisarką i autorką nowej książkiEwangelia według Coco Chanel: lekcje życia od najbardziej eleganckiej kobiety świata. Jest także mamą, nauczycielką pisania i właścicielką konia. Więcej porad znajdziesz na redbookmag.com/karenkarbo.

pérdida de peso con historias de éxito de yoga

Potrzebujesz inteligentnej porady?Może twój najlepszy przyjaciel nagle zachowuje się dziwnie. Albo twoi rodzice lub teściowie doprowadzają cię do szału. Albo twoja siostra zawsze opowiada się po stronie twojej mamy, zamiast po twojej. Niezależnie od tego, czy wtrącasz się lub wprawiasz w zakłopotanie w związku z przyjaciółmi, bratem, siostrą, rodzicami, teściami, mężem, nazywasz to REDBOOKs Karen Karbo ma mądrą radę, której potrzebujesz. Wyślij swoje pytania, racje i zmartwienia pocztą e-mail na adres karenkarbo@redbookmag.com i podaj swoje inicjały, wiek, miasto i stan. Listy mogą być edytowane dla jasności i długości.