Strzeż swojej miłości do kogoś takiego

Strzeż swojej miłości do kogoś takiego

Może jeszcze go nie znasz. Może ukrywa się gdzieś za rogiem, czekając na ciebie. Ale czas nadal nie jest odpowiedni.A może już go poznałeś. Może był taki moment w twoim życiu, kiedy przeznaczenie zażartowało wam dwojgu i pozwoliło wam się dotknąć lub zobaczyć przez ułamek sekundy.

Może to facet, na którego wpadłeś na zatłoczonym placu. Może to ten facet, z którym dzieliłeś kontakt wzrokowy, czekając w kolejce w supermarkecie. Kto wie?Nie marnuj swojej miłości na mężczyzn, którzy nie są prawdziwą okazją. Nie oddawaj serca komuś, kto na to nie zasługuje. W takim przypadku lepiej być samemu. Wiesz, on wie, że idzie w twoją stronę i nie potrwa długo, abyś się w końcu spotkał.

Wiem, że ty też to wiesz. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. Proszę być cierpliwym.

cuando es el momento de dejar tu matrimonio

Strzeż swojej miłości dla…Ktoś, kto cię uzupełnia.

Wiem, że to banał, ale nie obchodzi mnie to, bo to prawda. On jest twoją drugą połową. Jest tym, za czym tęskniłeś przez całe życie. To on pomoże ci stać się najlepszą wersją siebie — lepszą osobą. Sprawi, że twoje najlepsze wartości wyjdą na powierzchnię.

pedirle a un hombre que se case contigo

Kogoś, kto sprawia, że ​​czujesz się bezpiecznie.

W jego ramionach typoczujesz się bezpiecznie.Będziesz wiedział, że wszystko jest dobrze i że nikt i nic nie może cię dotknąć. Zapomnisz o wszystkim, co Cię trapi, ponieważ zapewni Ci nieskończoną miłość i pociechę. Tylko dźwięk i wibracje bicia jego serca, gdy przyciskasz głowę do jego klatki piersiowej, sprawią, że poczujesz się bezpiecznie. Sprawi, że wszystko, co ci przeszkadza, po prostu odejdzie.

Szczęśliwa para przytula się do siebieKtoś, komu możesz zaufać.

Nigdy nie odbierzesz mu niczego. To nigdy nie przyszłoby ci do głowy. Nawet najbardziej wstydliwe rzeczy nie przeszkadzają ci powiedzieć mu, co masz na sercu. Będziesz z nim całkowicie szczery, bo wiesz, że możesz. I to jest najlepsze uczucie na świecie.

Ktoś, kto podziela te same wartości co ty.

Jest osobą o dobrym sercu, tak jak ty. Jesteście podobni – właśnie dlatego mieliście być, ponieważ macie się nawzajem. W jego słowniku nie ma pustych, bezsensownych słów, które służą tylko do zwodzenia. Dotrzymuje słowa i obietnic. Wierzy w dobro w ludziach i zawsze daje wszystkim drugą szansę, tak jak ty.

Kogoś, kto za każdym razem wybierze Ciebie.

Jasno określa swoje priorytety. Nigdy nie będzie mu gorąco i zimno. Będziesz dokładnie wiedział, gdzie z nim stoisz. On wybierze ciebie, abyś był jego najwyższym priorytetem. Za każdym razem wybierze cię ponad wszystko. Nie ma dla niego nic cenniejszego niż ty. Nawet nie przyszłoby mu do głowy, żeby umieścić cię na końcu swojej listy. Za każdym razem, gdy go potrzebujesz, rzuci wszystko, aby pobiec do ciebie, pomóc ci lub pocieszyć, jeśli tego potrzebujesz. Nie jest kulawy – kocha cię.

Mężczyzna przytulający kobietę

Kogoś, kto ma jasną wizję przyszłości.

A ta przyszłość obejmuje ciebie. Pozostawił ci przestrzeń do snucia własnych marzeń i dodawania ich do swoich. To jest twoja wspólna przyszłość – piękna kombinacja twoich marzeń. Ustalił swoje cele i plany, a każdy z nich dotyczy ciebie.

Ktoś, kto jest uczciwy.

On nigdy cię nie okłamie. Nigdy nie spróbuje uciec z czymś. Jeśli coś spieprzy, wyjdzie na jaw, bo wie, że wy dwoje jesteście wystarczająco silni, by wszystko naprawić. Powie ci rzeczy, których możesz nie lubić w tej chwili, ale tylko dlatego, że wie, że później z nich skorzystasz.

Kogoś, kto cię kocha za to, kim jesteś.

Strzeż swojego serca przed kimś, kto akceptuje cię takim, jakim naprawdę jesteś. Jest typem człowieka, który wie, że doskonałość nie istnieje. Wie, że masz pozytywne i negatywne cnoty. Wie, że masz wady. On też je ma. Zaakceptował swoje wady i zaakceptował twoje. Zawsze będzie skupiał się na twojej pozytywnej stronie, a nie na negatywnej i będzie starał się wydobyć więcej pozytywnych.

Kogoś, kto będzie najdumniejszym żyjącym człowiekiem.

Nigdy nie każe ci na nic czekać. Nigdy nie pozwoli nikomu ani sobie zasmucić cię. Nawet jeśli zrobisz się smutny, on będzie przy tobie. Będzie twoim ramieniem, na którym będziesz płakać. To on wywoła uśmiech na Twojej twarzy, gdy uśmiechanie się jest ostatnią rzeczą, jaką chcesz zrobić. Będzie mężczyzną, który będzie dumnie trzymał cię za rękę, gdziekolwiek pójdzie. Będzie człowiekiem, który wykrzykuje twoje imię światu. Będzie mężczyzną, który pomoże Ci osiągnąć wszystko, czego pragniesz. On będzie mężczyzną, który cię pokaże.

mi hijo no es muy brillante

Czekaj na niego . Będziesz wiedział, że to on, ponieważ to on nigdy nie pozwoli ci odejść.