Ulubione potrawy Grey's Anatomy Sary Ramirez - Sierpień 2022

Sara Ramirez gotuje Dzięki uprzejmości podmiotu Zmienię każdego na warzywa.Niedawno na planie ludzie narzekali na to, że nie przepadają za warzywami i że ich dzieci też ich nie lubią. Więc przyniosłem trochę pieczonego kalafiora, żeby spróbowali. Jedna z naszych pisarek poprosiła mnie o przepis, a jej rodzina go pokochała! [Przejdź href = 'tmp / food-recipes / recipes / a13628 / roasted-curry-califlower /'> redbookmag.com/sarasrecipe, aby poznać szczegóły. '] Cieszę się, że mogę wspierać ludzi poprzez jedzenie.

Moja kuchnia to moje dziecko.Nie mam dzieci, więc gotowanie przypomina trochę moje dziecko. Renowacja kuchni pozwoliła mi skierować swoją kreatywność tak, jak rodzice pracują w przedszkolu. Centralnym punktem jest mój piec Wedgewood z lat 50. To dla mnie wielka sprawa. Nie wydaję pieniędzy na prawo i lewo, więc nigdy nie zbudowałem czegoś takiego dla siebie i uwielbiam ten proces.

Dobre odżywianie jest priorytetem na całe życie.Moje uznanie dla gotowania i zdrowego stylu życia wynikało z oglądania mojej najlepszej przyjaciółki, która umierała na raka wątroby w 2008 roku. Zdałem sobie sprawę, że muszę wprowadzić duże zmiany, jeśli chcę być w pobliżu przez długi czas, więc teraz jestem bardziej ostrożny, jak dużo jem, co jem i jak często. Staram się też jeść lokalnie i sezonowo. Mam więcej energii i każdego dnia czuję się lepiej.Pérdida de peso de 25 libras antes y después

4 rzeczy, które zawsze znajdziesz w jej kuchni:

1. Sokowirówka Breville.„To świetny sposób na picie moich warzyw”.

2. Czosnek.„To dla mnie jak złoto; to jest takie lecznicze. Wrzucam to do zup, aby pomóc mi w detoksykacji!3. Fasola Garbanzo.„Uwielbiam to, że są pełne białka i błonnika i łatwe do dodania do wszystkiego”.

4. Sól morska Herbamare.„Jest zmieszany z cebulą, selerem w proszku, ziołami i warzywami i daje wspaniały smak”.

Ciekawostki o Sara:„Uwielbiam gotować na otwartym ogniu podczas biwakowania!” mówi gwiazda, uchwycona podczas ostatniej podróży do Kalifornii.

„Myślę, że powinniśmy świętować jedzenie i nie pozbawiać się siebie - zmieniłem styl życia i jestem teraz o wiele zdrowszy, ale to nie znaczy, że nigdy się nie poddaję!”

„Moją meksykańską specjalnością są chilaquiles. Robię tortille od podstaw, a następnie dodaję czosnek, cebulę, jajka, posiekaną marchewkę i paprykę, ser Jack i salsę ”.

„Mój rosół to najlepsze lekarstwo. Wrzucam całego kurczaka, pory, cebulę, marchewkę, seler, brokuły, dyni, a nawet kapustę.

„Uwielbiam sposób, w jaki Jamie Oliver robi sezonowe, lokalne potrawy w rustykalny sposób, bez większego zamieszania”.