Pożegnalny list do najlepszego przyjaciela, jaki kiedykolwiek miałem - Grudzień 2021

Zerwanie jest niezwykle bolesne, bez względu na to, jak to jest. Utrata kogoś, kto wiele dla ciebie znaczył, i nagle życie tak, jakby nigdy nim nie było, trudno powiedzieć co najmniej.

Rozpad przyjaźni to coś, co leży w całym spektrum emocji. Posiadanie prawdziwego, prawdziwego przyjaciela jest obecnie jedną z najcenniejszych rzeczy, jakie można mieć.Posiadanie kogoś, kto będzie przy tobie, czasem od liceum, przez studia i do dziś, kiedy znajdziesz się i odkryjesz, jest czymś, co nigdy nie jest oczywiste.

Nie każdy ma takiego przyjaciela, takiego, który wytrzymuje próbę czasu i okazał się najlepszym ramieniem do płaczu, najlepszym uchem do słuchania i najlepszą osobą, z którą najlepiej się bawi.

Z dumą mogę powiedzieć, że to miałem i chociaż trwało to, była to najlepsza rzecz, jaką wybrałem dla siebie w życiu. Aż do końca.Byliśmy dwoma najlepszymi przyjaciółmi, najlepszymi, jakie każdy mógł sobie razem wyobrazić. Byliśmy tak zsynchronizowani i nikt nigdy nie zobaczy jednego bez drugiego. Byliśmy jak lepsza połowa siebie.

Jeśli płakałeś, płakałem, kiedy byłeś smutny, czułem się smutny, a gdy jedno z nas było szczęśliwe, drugie było za księżycem!

Kiedy kilka lat temu przechodziłem przez coś niezwykle trudnego, nigdy nie wypuściłeś mnie z oczu. Byłeś tam, kiedy cię potrzebowałem, i upewniłeś się, że nigdy nie czułem się samotny.Zaspokoiłbyś wszystkie moje potrzeby i byłem pod wrażeniem tego, jak cierpliwy i uprzejmy byłeś, wiedząc, że nie było mi łatwo być w pobliżu.

Często myślę o tych czasach, kiedy to ty i ja walczyliśmy ze światem, wspólnie pokonując każdą przeszkodę i zawsze lądując na nogach.

Nigdy nie wyobrażałem sobie, że nie mam cię przy sobie, po prostu nie było takiej opcji. Byłaś dla mnie jak siostra i wiedziałem, że czujesz to samo we mnie.

Dlatego tak trudno jest mi napisać do Ciebie ten list. Nigdy przez milion lat nie myślałem, że kiedykolwiek to zrobię, ale oto jestem…

Nigdy nie będę w stanie zapomnieć dnia, w którym zdałem sobie sprawę, że coś wydawało się nie tak.

Byłem tak nieugięty, że musiała to być tylko moja wyobraźnia i że wszystko było brzoskwiniowe, ale tak nie było.

Nie byłeś już osobą, którą znałem. To była całkowita zmiana w naszym związku. Nasza bliskość i nasza zdolność do poradzenia sobie z czymś nagle poczuła się zagrożona i byłem całkowicie niewiarygodny.

Zacząłeś dystansować się ode mnie. Bez wyraźnego powodu, bez wyjaśnienia i ostrzeżenia, nagle stałeś się tak odległy.

Nie mogę ci powiedzieć, jak bardzo byłem ranny. To było tak, jak obserwowałem z daleka, nie mogąc zrozumieć, że to byłeś ty i ja, i to była MOJA rzeczywistość.

lista de frutas y verduras con ácido fólico

Na tym świecie jest niewiele rzeczy tak bolesnych, jak uświadomienie sobie, że twojego najlepszego przyjaciela już nie ma przy sobie.

To uczucie nie do opisania, jakbyś powoli, ale z pewnością zastępował cię w życiu kogoś innego, kogoś, kto nie jest dla niej dobry, ale nie miałeś absolutnie nic do powiedzenia w tej sprawie.

Mogłem tylko pocieszyć się w łóżku i płakać do snu, modląc się, żebym się obudził, a to wszystko byłoby koszmarem.

Że nadal będziesz ogromną częścią mojego życia i będziemy się razem śmiać z tego okropnego koszmaru, który miałem.

Ale to było zbyt prawdziwe.

Zanim się zorientowałem, poszliśmy naszymi drogami i straciłem cię dla kogoś nowego.

Część mnie zmarła tego dnia. Część mnie jest teraz tak odrętwiała, ponieważ ból, jaki odczuwał, uświadamiając sobie, że minęło między nami, prawie mnie skończył.

Pewnego dnia byliśmy tacy szczęśliwi, pełni życia i planowaliśmy resztę życia, zawsze po stronie siebie, czując, że nic nas nie złamie, ale teraz było tak, jakbyśmy nigdy nie istnieli.

Czułem się, jakbym sobie wyobraził całą naszą przyjaźń. Gdyby było tak dobrze, jak mogłoby się skończyć tak nagle i niewytłumaczalnie? Co zrobiłem tak źle, że nagle przestałeś mnie kochać?

Wtedy coś sobie uświadomiłem. Bóg ma sposób odbierania nam rzeczy i ludzi, gdy nie służą one już celowi w naszym życiu. I to mocno uderzyło.

I choć trudno było to zrozumieć i pogodzić się z tym, musiałem w to uwierzyć, aby zachować zdrowie psychiczne.

Nie było dla mnie innego wyjścia.

qué alimentos te hacen saber bien

Nigdy nie zapomnę uczucia, że ​​ktoś tak bardzo mnie kocha i w zamian nie prosi o nic oprócz mojej przyjaźni.

Nigdy nie zapomnę, jak to było mieć kogoś, kto był na coś skłonny. Nigdy nie musiałem cię przekonywać, żebyś coś ze mną zrobił. Zawsze miałeś ochotę na przygodę; nawet jeśli było to trochę ryzykowne, nie miało to znaczenia, dopóki byliśmy zespołem.

Naprawdę byłeś moim najlepszym przyjacielem i chociaż byłeś, była to najlepsza rzecz w moim życiu. Kochałam cię, jakbyśmy byli krwią, i pocieszała cię sama obecność.

Wiele osób modli się, abyśmy mieli to, co mieliśmy, a ja nigdy nie będę uważał za oczywiste, jak wyjątkowy był i jak rzadki jest do uzyskania.

Możesz już nie być częścią mojego życia i nigdy nie będę w stanie go w pełni zrozumieć ani zaakceptować, ale zawsze będę wspominać nasz czas z uśmiechem na twarzy.

Nie chcę się tym rozzłościć. Zbyt łatwo jest dać się pochłonąć głębokiemu smutkowi, smutkowi i użalaniu się nad sobą… ale nie będę dłużej angażować się w żadną z tych emocji.

Jestem silny. Jestem zdolny. I przejdę dalej. Bez ciebie będzie ciężko. Ale nauczę się znów znaleźć swoją drogę.

Wiem, że ciężko cię wymienić, więc nie spróbuję. Ale jeśli ktoś wejdzie do mojego życia i będzie to coś podobnego do tego, co mieliśmy ty i ja, powitam go z otwartymi ramionami.

Kto wie, może potrwa to całe życie, a może będzie tam, aby nauczyć mnie cennej lekcji.

Tak czy inaczej, jestem gotowy. Kocham cię i część mnie zawsze będzie cię kochać… ale pozwalam ci odejść.

Życzę ci wszystkiego najlepszego, a jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować prawdziwego przyjaciela, wiesz, gdzie mnie znaleźć.

Tęsknię za Tobą.

Żegnaj mój przyjacielu, to była szalona jazda.