Och, dobrze, Jim Bob Duggar i Michelle Duggar adoptują swoje dwudzieste dziecko - Grudzień 2022

Jim Bob i Michelle Duggar

Najwyraźniej 19 dzieci i sześcioro wnuków to za mało dla starego dobrego Jima Boba i Michelle Duggar. Plikparapodobno dodają dwudzieste dziecko do swojego rozległego potomstwa.

Michelle (49 lat) i Jim Bob (50 lat) są w trakcie adopcjiW kontakciei niezliczonych innych źródeł.Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

„Zastanawiali się nad tym od dłuższego czasu i czują, że nadszedł właściwy moment”. Może to mieć coś wspólnego z faktem, że chociaż ich program został odwołany, dostali nową platformę zJessa i Jill: Licząc dalej?

Magnamious Michelle mówi: „Nie obchodzi jej, czy adoptują chłopca czy dziewczynkę, ani jakie jest pochodzenie etniczne dziecka. Mówi, że po prostu chce pomóc dziecku ”.

Włosy, Twarz, Głowa, Ludzie, Ciało ludzkie, Dziecko, Społeczność, Fioletowy, Maluch,

Cóż, chyba nie mogę się z tym kłócić.Jim i Michelle najwyraźniej planowali mieć dwudzieste dziecko w 2011 roku, ale niestety poroniła.

„Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby Pan pobłogosławił nas innym” - powiedziaław 2013. „Mówienie, że jest za dużo dzieci, to jak mówienie, że jest za dużo kwiatów” - dodała, cytując Matkę Teresę.

Krytycy twierdzą, że to tylko sztuczka mająca na celu odwrócenie uwagi od ich syna, Josha, który jest obecniepozwany przez striptizerkęmiał złe stosunki seksualne. Inni sugerują, że publikują tę wiadomość jako sposób na wywołanie pozytywnej prasy, ponieważ niedawna walka z ofertami specjalnymi TLC ujawniła, jak działania Josha (oszukiwanie Anny, molestowanie sióstr) spowodowały traumę w rodzinie.Niezależnie od ich intencji, wyczuwamy w pracach nowy program telewizyjny.

Wesołych Świąt!