Dziewczyny takie jak ja nie mogą być szczęśliwe

Dziewczyny takie jak ja nie mogą być szczęśliwe

Dziewczyny takie jak ja gubią się w tym wszechświecie. Dziewczyny takie jak ja walczą o znalezienie swojego miejsca na tym świecie, ponieważ nie chcemy wyglądać jak każda inna osoba.Nienawidzimy być wsadzani do pudełka i nienawidzimy być ograniczani przez czasy, w których żyjemy. Nienawidzimy być pustymi lub mieć powierzchowne uczucia. Jesteśmy dziewczynami typu „idź ciężko albo idź do domu”.

Nie pozyskujemy wrednych ludzi. Ból „innego” też nas boli.Przez całe liceum czuliśmy się jak wyrzutkowie, ponieważ nie lubiliśmy zastraszać lub śmiać się z kogoś z powodu kilku dodatkowych kilogramów, zabawnej fryzury lub sposobu, w jaki ktoś się ubiera.

To po prostu niesprawiedliwe śmiać się z kogoś, kim jest. Dlatego liceum było dla nas piekłem.

Ludzie biorą od nas więcej niż dają.Dlatego często czujemy się wykorzystywani. Cała dobroć jest po prostu wysysana z naszych ciał, ponieważ „jesteśmy miłymi ludźmi”. To, że jesteśmy mili, nie oznacza, że ​​możesz nas wykorzystać.

To, że często się uśmiechamy, nie oznacza, że ​​możesz zaatakować nasze szczęście. To, że wydajemy się twardzi, nie oznacza, że ​​możesz nas rozbić.

Jesteśmy zawsze dla wszystkich — bez względu na ich wartość w naszym życiu, a jednak w czasach naszej potrzeby mamy niewielu ludzi, na których można polegać. Czy to nie trochę ironiczne?Zobacz też:Proszę, nie bierz mojej życzliwości za słabość

Kobieta opierając głowę na dłoniach

Nienawidzimy być ignorowani, ponieważ coś w Twoim telefonie jest ważniejsze niż osoba siedząca obok Ciebie.

Masz nas w prawdziwym życiu - możesz zapytać nas, o cokolwiek, do diabła, chcesz, możesz się z nami śmiać, możesz być tak niezręczny, jak to tylko możliwe, a potem się z tym pogodzić, ale odmawiasz, ponieważ jesteś zbyt zajęty gapieniem się na Twój telefon.

Jesteśmy starymi duszami.

Nadal wierzymy w miłość, romans i co nie. Wierzymy, że są tam dobrzy ludzie – jest facet, który będzie wiedział, jak kochać kobietę, wciąż są drukowane książki o niepowtarzalnym zapachu, jest ciepły koc do dotykania ciała i filiżanka kawy lub szklanki wina, aby dotknąć duszy.

Dobroć jest dla nas wszystkim i boleśnie jest patrzeć, jak znika z powierzchni ziemi.

Zawsze to my bardziej troszczymy się i kochamy.

Nie ma nikogo, kto chciałby z nami konkurować w miłości. Nie ma nikogo, kto mógłby powiedzieć „kocham cię bardziej”. Nie otrzymujemy nawet połowy miłości, którą dajemy. Nie ma nawet znaczenia, czy mówimy o rodzinie, przyjaciołach czy facecie, z którym się spotykamy.

Ludzie po prostu nie dostają naszych wysiłków.

Poświęcilibyśmy własne szczęście, aby widzieć szczęśliwych ludzi, których kochamy. Często jesteśmy pytani: „Dlaczego tak bardzo Cię dotyka x wydarzeń” lub „Co to ma z tobą wspólnego?” — i ma to z nami wszystko. To tylko nasza empatia — czujemy wszystko. I jest intensywny.

Dziewczyny takie jak ja nie mogą być szczęśliwe, ponieważ są źle rozumiane.

Ponieważ jesteśmy znikającym gatunkiem, a ludzie zapomnieli o istnieniu dziewczyn, którym zależy i które kochają.

Nie obchodzi nas rozmiar twojego portfela, samochód, którym jeździsz, czy twój tatuś jest sławny. Dbamy o to, jak zachowujesz się wobec innych i jak nas traktujesz.

¿Qué tan temprano puede tomar una prueba de embarazo después de iui?

Nie możemy być szczęśliwi, ponieważ kochamy bardziej niż jesteśmy kochani.

Żyjemy w różnych czasach z różnymi wartościami. Nie możemy być szczęśliwi, ponieważ chcielibyśmy zmienić świat, ale nie możemy.

Zobacz też:6 prawdziwych znaków, że kochasz go bardziej niż on kocha ciebie