Do dziewczyny, która chce do niego wrócić: nie potrzebujesz go

Do dziewczyny, która chce do niego wrócić: nie potrzebujesz go

Tęsknisz za nim. Tęsknisz za sposobem, w jaki trzymałby cię w ramionach, dzięki czemu czujesz się bezpieczna i zdrowa. Tęsknisz za jego głosem i sposobem, w jaki wypowiada twoje imię.Tęsknisz za nim . Rozumiem. Jest wiele do przeoczenia, ponieważ wszystkie te wspomnienia, które gromadzą się w tobie, sprawiają, że myślisz, że zostawiłeś niesamowitą osobę, ale uwierz mi – nie potrzebujesz go.

Z tymi wszystkimi łzami w oczach słuchasz swojego serca, które mówi ci, jak powinieneś do niego wrócić.Twoje serce podpowiada ci, że to na niego powinieneś patrzeć przez resztę swojego życia. Ale proszę, pomyśl o tym jeszcze raz. Czy naprawdę chcesz przejść przez to wszystko jeszcze raz?

Czy naprawdę chcesz wrócić do mężczyzny, który tylko cię skrzywdził?Za tymi wszystkimi szczęśliwymi wspomnieniami, które teraz przechodzą przez twój umysł i sprawiają, że żałujesz, że tam opuściłeś, znajduje się część, którą decydujesz się zignorować i jest to najważniejsza część.

To sposób, w jaki sprawiał, że płakałaś każdej nocy i że nawet nie było go tam, abyś otarł łzy.Nie powinieneś wracać do mężczyzny, który uczynił cię nieszczęśliwym.Dlaczego miałbyś kiedykolwiek chcieć być dotykany przez mężczyznę, którego ręce pachną inną kobietą?

¿Es normal que los hombres casados ​​miren porno?

Człowieka, który nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, co stracił? Byłeś nieszczęśliwy tylko wtedy, gdy z nim byłeś.

rozczarowana kobieta siedzi na schodachUtknąłeś w bitwie między sercem a umysłem. Znam to uczucie.Jakby twoja klatka piersiowa rozdzierała się od środka, podczas gdy twój mózg mówi ci, abyś dalej od niego odchodziła.

Rozumiem ciebie i te myśli, które walczą ze sobą, nigdy nie wiedząc, kto wygra. Ale zaufaj mi w tej sprawie, nie potrzebujesz go.

Nie potrzebujesz go i nigdy nie będziesz.Co ci dał poza niechcianymi łzami i małymi chwilami czułości, które okazały się uwodzeniem?

cómo encender a mi hombre

Czy przekazał ci swoje pocieszające słowa i zrozumiały ton? Nie. Czy zapewnił ci bezpieczeństwo, uwagę i miłość? Nie. Nie dał ci nic poza zmarnowanym czasem, którego już nigdy nie wrócisz.

I to boli, ale przeżyjesz. Spójrz na siebie! Jesteś wojownikiem!Jesteś cudowna bez miary, więc nawet jeśli boli, nawet jeśli czujesz, że twoje nogi się poddają, a twoje serce się rozpada, wiedz, że wszystko będzie dobrze. Tak jak on.

Poradzisz sobie bez niego.Może nawet lepiej, bo nie utkniesz z mężczyzną, który nie jest w stanie pokochać Cię tak, jak na to zasługujesz i nie jest w stanie Cię pocałować, nie prosząc o coś w zamian.

Za kilka lat wszystko to będzie wydawać się wyblakłym wspomnieniem, którego nawet nie będziesz wiedział, dlaczego tak bardzo się trzymałeś.

Spojrzysz na siebie i będziesz dumny.Kiedy wszystko się skończy i twoje serce przestaje krzyczeć jego imię, kiedy twoje stopy nie są już tak ciężkie i przestajesz ronić za nim łzy.

ulicą idzie kobieta z długimi brązowymi włosami

Nadejdzie czas, kiedy powrócisz do tej sytuacji właśnie teraz i będziesz najbardziej dumną żywą osobą, ponieważ udało ci się! Stałeś się silniejszy i nikt nie może ci tego odebrać.

Zabierz ze sobą siły i idź dalej.Powrót do niego nie jest już nawet opcją, kiedy wszystko, co zrobił, to zamienił cię w ten wrak.

Więc zbierz całą siłę, którą masz i odejdź. Nie zasługuje na twoje miłosierdzie i nie zasługuje na twoje przebaczenie. On nie zasługuje na CIEBIE!

Zanim zostawię cię samego z twoimi myślami, przypomnę ci tylko tego jednego mężczyznę, który czeka na ciebie na końcu tej drogi.

Mężczyzny, który po prostu Cię pragnie i który pokaże Ci, jak należy kochać kobietę. Idź więc dalej, swoją siłą ulecz rany, a on przyjdzie.

nombres de bebés de la biblia

Prawdziwego mężczyzny, który wie, jak traktować cię właściwie i kogoś, kto będzie w stanie zobaczyć błogosławieństwo, jakim naprawdę jesteś.

Więcnie oglądaj się za siebie. Idź dalej.

Do dziewczyny, która chce do niego wrócić, nie