Pokonanie oszusta nie powinno być takie trudne (dlatego w rzeczywistości jest)

Pokonanie oszusta nie powinno być takie trudne (dlatego w rzeczywistości jest)

To wszystko brzmi tak prosto. Skłamał. Oszukiwał.Zdradził twoje zaufaniei grał z ciebie za głupca. Złamał ci serce, a kawałki nadal tkwią, potęgując ból. Nie ma o czym myśleć, wszystko jest jasne jak dzień, należy po prostu odciąć przewód, zablokować go z systemu, wykopać go ze swojego życia i zapomnieć, że kiedykolwiek istniał. Nie jest wart nawet bycia w twoich myślach. Wiesz to. Brzmi prosto, ale trudno ci go pokonać.Wyrzucenie oszusta ze swojego życia to najłatwiejsza część. Ale wyrzucenie go z umysłu i serca to coś zupełnie innego. To wcale nie jest takie proste, jak się wydaje, gdy racjonalizujesz wszystko, co się wydarzyło. To nie jest łatwe, jest raczej trudne i jest wiele powodów, które sprawiają, że pokonanie oszusta jest tak trudne. Ważne jest, aby je znać, aby móc odpuścić.

Trudno przeboleć oszusta, ponieważ ktoś bezwartościowy oznaczał dla ciebie świat.Pokładałeś w nim wiarę i zaufanie, dałeś mu to, co w sobie najlepsze, dałeś mu swoją miłość, a on nie miał problemu z odwróceniem się od tego wszystkiego. Nie miał problemu z ryzykiem utraty wszystkiego, co razem zbudowaliście, na jedną noc pasji z kimś, kogo ledwo znał.Kiedy w końcu uda ci się to przezwyciężyć, zawsze pamiętaj, że nawet jeśli mu wybaczyłeś, nigdy nie zapomnisz, że dałeś mu jeszcze jedną szansę.On na to nie zasługuje.

Trudno przeboleć oszusta z powodu całego dobra, którym się dzieliłeś.Wszystkie te miłe i bezcenne chwile nie zniknęły tylko dlatego, że jest dupkiem. Nadal są z tobą i najbardziej bolą.
Nie możesz uwierzyć, że ten sam człowiek, z którym dzieliłeś swoje serce i umysł, jest tym samym, który zdradził cię tak bezwstydnie. Ten miły i kochający człowiek to ten sam bezduszny drań, który sprawił ci cały ten ból. To dużo do przetworzenia. To dużo do zrobienia, więc trzymaj się wspomnień.

Trudno jest przeboleć oszusta z powodu całego zła, które podzieliłeś.Przez te wszystkie noce bez końca rozmawiałeś o jakimś problemie i płakałeś, próbując to rozgryźć. Ponieważ zrozumiałeś jego milczenie i wahania nastroju. Byłeś tym, który podałeś mu rękę, żeby go podciągnąć, gdy zacznie spadać. Trudno zdać sobie sprawę, że nie miał dla tego szacunku. Że nie cenił cię tak bardzo, jak ty jego. To boli.Ciężko przeboleć oszusta, bo wszystkie marzenia, które miałeś z nim nigdy się nie spełnią. I nic nie boli bardziej niż niespełnione marzenia.Marzenia, które musisz puścićnawet jeśli to ostatnia rzecz, którą chcesz zrobić.

Trudno przeboleć oszusta, ponieważ pomimo ich działań miłość wciąż pozostaje i nie możemy wyrwać jej z serca z dnia na dzień.To nas denerwuje i trudno to przyznać, ale bez względu na powód, potrzebujesz czasu, aby ta miłość odeszła. Potrzebujesz czasu, by zdać sobie sprawę, że tak nie było.

Trudno jest przeboleć oszusta, ponieważ nie można tego wszystkiego zrozumieć.Zostałeś pozostawiony bez zamknięcia, bez wystarczającego powodu dla jego działań. I nie, to nie był błąd. To się już nigdy nie powtórzy, to za mało.Trudno jest przeboleć oszusta, ponieważ powtarzasz wszystkie powyższe i różne scenariusze w swojej głowie.Po prostu chcesz zrozumieć wszystkie te niechlujne, splecione ze sobą uczucia w tobie. Po prostu chcesz z nimi skończyć i skończyć z nim.

Ciężko jest przeboleć oszusta, bo wciąż masz do niego pretensje za wszystko.Nadal jesteś na niego zły, a on nadal jest częścią twoich myśli. To daje mu władzę nad tobą. Nadal wpływa na twoje życie, nawet jeśli tego nie chcesz. Im szybciej wybaczysz, tym szybciej puścisz go i wszystko, co cię powstrzymuje. Nie jest to takie proste, jak się wydaje, ale dotrzesz tam.