Zdobądź Fizzy z gazowanymi koktajlami z ogrodu - Marzec 2023

Syfon sodowy w stylu vintage na Etsy

Tendencja „od farmy do stołu” wreszcie dotarła tego lata do koktajli w postaci świeżych, pysznych drinków od ogródka po szkło. Kyle Ford, barman rzemieślniczy i współzałożycielLaboratorium miksologiczne FordaLubi nadawać swoim koktajlom błyszczące ulepszenie, mieszając ze sobą składniki z ogrodu, a następnie napełniając je alkoholem i syfonem sodowym.Wielki GatsbyImprezy są już wściekłe na letnie rozrywki, więc korzystanie z tego starego urządzenia do kupowania napojów gazowanych wydaje się być naturalne. Rozmawialiśmy z Fordem, aby dowiedzieć się, jak czerpać z letnich alkoholi. Oto trzy rzeczy, które warto wiedzieć o wypijaniu sody w ogony.

1. Syfony ładują koktajle COdwa, które zmieniają swoją konsystencję, sprawiając, że smaki są musujące i popowe. Zamiast rozcieńczać koktajl gotową sodą klubową w celu niewielkiego nasycenia dwutlenkiem węgla, syfon nasyca wszystkie składniki razem, co nadaje napojowi jeszcze bardziej musującego się napoju. Jeśli preferujesz szampan i moscato, jest to dobra brama do świata koktajli.2. Większość koktajli jest wstrząsana lub mieszana z lodem, aby je rozcieńczyć, więc przed przepuszczeniem ich przez syfon musisz dodać wodę, ponieważ nie idziesz tradycyjną trasą skał. Dla każdego podstawowego koktajlu wytwarzanego w syfonie sodowym stosunek wody do alkoholu powinien wynosić cztery do jednego.

3. Nagazowanie potrwa do wyczerpania syfonu, ale nie zapobiegnie zepsuciu. tymogąschłodź partię w syfonie, ale składniki ogrodowe są nietrwałe, więc nie zostawiaj ich tamtakżedługo. Koktajle zawierające tylko alkohol, takie jak Manhattan, można przechowywać dłużej.

Cucumber-Mint RickeySkładniki

que té tomar para adelgazar

7,5 uncji likier z gorzkich pomarańczy

3,75 uncji świeży sok z limonki, przecedzony20 uncji. zimna woda, przefiltrowana

3 koła ogórkowe (w każdym kieliszku)

5 listków mięty (w każdym kieliszku)

Przygotowanie

Przygotuj wsad w dużym pojemniku i przelej do syfonu. Naładuj COdwai trzymaj na lodzie lub w lodówce. Umieść 3 koła ogórka i 5 listków mięty na dnie każdej szklanki highball. Wymieszaj składniki w każdej szklance. Wlej gazowaną mieszaninę do szklanki z lodem, krótko wymieszaj i udekoruj plasterkiem ogórka i gałązką mięty.

¿Los espermatozoides ayudarán al dolor de garganta?

Rickey truskawkowo-bazyliowy

Składniki

7,5 uncji likier z gorzkich pomarańczy

3,75 uncji świeży sok z limonki, przecedzony

20 uncji. zimna woda, przefiltrowana

1 truskawka, obrana i pokrojona w ćwiartki (w każdej szklance)

2-3 listki bazylii (w każdym kieliszku)

Przygotowanie

Przygotuj wsad w dużym pojemniku i przelej do syfonu. Naładuj COdwai trzymaj na lodzie lub w lodówce. Umieść 1 truskawkę, obraną i pokrojoną w ćwiartki oraz 2-3 listki bazylii na dnie każdej szklanki typu highball. Wymieszaj składniki w każdej szklance. Wlej gazowaną mieszaninę do szklanki z lodem, krótko wymieszaj i udekoruj truskawką i listkiem bazylii.

Prażona kukurydza

Składniki

7,5 uncji likier z gorzkich pomarańczy

2,5 uncji świeży sok z limonki, dobrze odcedzony

15 uncji. świeży sok grejpfrutowy, drobno przecedzony

6,25 uncji filtrowana woda

como hacer que se corra mas rapido

Przygotowanie

Przygotuj wsad w dużym pojemniku i przelej do syfonu. Naładuj COdwai trzymaj na lodzie lub w lodówce. Podawaj na lodzie w wysokiej szklance i udekoruj grejpfrutem.

Związane z

Najgorętsze letnie trendy drinków 2013 roku

5 nowych letnich przepisów na Sangrię

20 mojito, dzięki którym odliczamy czas na koktajl