Puree Ziemniaczane Czosnek - Styczeń 2022

W nastroju mięsno-ziemniaczanym? W takim razie powinieneś iść dalej i mieć trochę! Ale zrób naszą pyszną wersję do domu zamiast szaleństwa kalorii, które serwują w Outback Steakhouse. Podawaj te niskotłuszczowe puree ziemniaczane z naszymKotlety jagnięce z sosem z czerwonego wina. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:116Plony:4Składniki1 lb. Ziemniaki Yukon Gold dwa duże ząbki czosnku 6 łyżek. odtłuszczone mleko 1 1/2 łyżeczki. masło niesolone 1/2 łyżeczki Sól łyżeczka pieprz mielonyTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Umieść ziemniaki i czosnek w dużym rondlu; dodaj zimną wodę, aby przykryć. Doprowadź do wrzenia, zmniejsz ogień i gotuj na wolnym ogniu, aż ziemniaki będą miękkie, około 20 minut. Odcedź, zachowując 1/4 szklanki wody do gotowania.
  2. Włożyć ziemniaki i czosnek do rondla. Dodaj mleko, wodę do gotowania, masło, sól i pieprz. Zetrzyj na gładko, ale zostaw kilka kawałków.
kotlety jagnięce z sosem winnym Andrew McCaulW nastroju mięsno-ziemniaczanym? W takim razie powinieneś iść dalej i mieć trochę! Ale zrób naszą pyszną wersję do domu zamiast szaleństwa kalorii, które serwują w Outback Steakhouse. Podawaj te niskotłuszczowe puree ziemniaczane z naszymKotlety jagnięce z sosem z czerwonego wina.