Batoniki pistacjowe z dnem krówkowym - Marzec 2023

Te batony deserowe mają wszystko - skórkę z krakersów graham, bogatą warstwę czekolady i kremowy, mrożony budyń pistacjowy. Przygotuj je do przodu, aby mieć pod ręką dla nieoczekiwanych gości. Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:12Składniki1 1/2 c. okruchy krakersa graham 3 łyżki. cukier 1/4 c. masło niesolone 16 uncji. ciężki krem dwa baton słodko-gorzkiej lub półsłodkiej czekolady 8 uncji. jasnokremowa 1 opakowanie natychmiastowa mieszanka budyniowa pistacjowa 1/2 c. niesolone pistacjeTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F. Wyłóż 9-calową kwadratową blachę do pieczenia folią zapobiegającą przywieraniu. W misce wymieszaj okruchy i cukier; wmieszać masło. Ułóż równą warstwę na dnie patelni. Piecz 8 minut. Schłodzić na stojaku.
  2. W rondelku podgrzej 8 uncji gęstej śmietany, aż zacznie się gotować na wolnym ogniu; zdjąć z ognia. Dodaj czekoladę; trzepaczka do gładkości. Wylej na skórkę. Wstaw do lodówki na 1 godzinę.
  3. W misce wymieszaj pozostałe 8 uncji ciężkiej śmietanki z lekką śmietaną; dodaj mieszankę budyniową. Ubijaj z dużą prędkością, aż utworzą się grube, sztywne szczyty. Równomiernie rozprowadź mieszaninę na warstwie czekolady. Wierzch posyp pistacjami. Przykryj i zamroź 8 godzin. Podnieś drążek z miski; odstawić w temperaturze pokojowej. Pokroić na 12 batonów, gdy są jeszcze częściowo zamrożone. Przechowuj batony w zamrażarce i ponownie zamrażaj. Podawaj batony częściowo zamrożone lub całkowicie rozmrożone.
krówki-dno-pistacjowe-pręty-4058 Czerwona książkaTe batony deserowe mają wszystko - skórkę z krakersów graham, bogatą warstwę czekolady i kremowy, mrożony budyń pistacjowy. Przygotuj je do przodu, aby mieć pod ręką dla nieoczekiwanych gości.