Mrożone Margarity - Sierpień 2022

[wynik oceny = „4,00”]

Rozpocznij następne spotkanie z dziewczyną od owocowych mrożonych margarity.

Reklama - czytaj dalej poniżej zysków:1Składniki Margarity limonkowe:Ćwiartki limonki cukier Sól koszerna Kruszony lód Mieszanka margarity limonkowej Tequila potrójne sekWariacje:pokrojone w kostkę dojrzałe mango Truskawki, świeże lub mrożoneTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Margarity limonkowe:Napełnij blender kruszonym lodem, mieszanką margarity z limonki (lub świeżego soku z limonki słodzonego nektarem z agawy), tequilą i Triple sec i miksuj, aż uzyskasz gładką konsystencję. Wlać do przygotowanych szklanek.
  2. Margarity z mango:Przygotuj margarity limonkowe zgodnie z zaleceniami i dodaj pokrojone w kostkę dojrzałe mango do blendera. Miksuj do miękkości i miękkości.
  3. Margarity truskawkowe:Przygotuj margarity limonkowe zgodnie z zaleceniami i dodaj do blendera świeże lub mrożone truskawki w łuskach. Blend do miękkości i miękkości.
mrożone margarity Monica Buck4,00 5

Rozpocznij następne spotkanie z dziewczyną od owocowych mrożonych margarity.