Od jednej kobiety do drugiej: znaczenie miłości własnej i co przekonało mnie do opuszczenia toksycznego związku

Od jednej kobiety do drugiej: znaczenie miłości własnej i co przekonało mnie do opuszczenia toksycznego związku

To nie jest dzisiejszy pomysł na związek z cukrem listowym. To nie jest list, który ma cię przekonać do wiary w Boga. To nie jest list o feminizmie ani z perspektywy feministycznej. To nie jest list, który ma na celu nałożenie nieosiągalnych oczekiwań na dzisiejszych mężczyzn w związku.tatuajes para mujer de 50 años

Bądźmy szczerzy: pomysł na związek tego pokolenia może być dość żałosny. Jednak nie wszystkie relacje są szkodliwe. Mój po prostu był. Jest to po prostu list inicjujący, od jednej kobiety do drugiej, wypełniony ważnymi przypomnieniami, których możemy zapomnieć o zastosowaniu w naszym życiu; może dlatego, że jesteśmy typem, który toleruje więcej niż powinniśmy od innych w obawie przed ich całkowitą utratą.

Ale to, czego powinniśmy bardziej obawiać się utraty w konsekwencji, to nas samych. Jestem ocalałym z toksycznego związku i ty też możesz nim być. To są słowa, których żałuję, że nie otrzymałem rady przed nawiązaniem mojego pierwszego poważnego związku. Nic na to nie poradzę, ale myślę, że nie zostałabym tak długo, gdybym miała tę radę i ją zastosowała.Miłość nie ma księgi zasad. Miłość nie ma instrukcji obsługi. Choć jest to trudne do zaakceptowania, miłość jest albo trafieniem, albo chybieniem. Jednak pęknięcia, które może pozostawić na twoim sercu, są trwałe. Od jednej kobiety do drugiej, oto trzynaście wzmacniających przypomnień, których możesz trzymać się w swojej podróży do znalezienia miłości. Spisać je. Zawieś je nad biurkiem. Pociągnąć ich do odpowiedzialności.

lo que quieren las mujeres en una relación

Nie poświęcaj swojego szczęścia dla kogoś innego. Właściwy związek nie będzie kosztował przyjaciół, rodziny, przestrzeni, rzeczy, które lubisz robić, dobrobytu ani okazji. Wybierz siebie. Za każdym razem. Miłość własna powinna znajdować się na szczycie twojej listy priorytetów. Jednym z najniebezpieczniejszych wyborów, jakich możesz dokonać, jest oddanie szczęścia w ręce kogoś znaczącego.

Nie wyczerpuj się, próbując uszczęśliwić kogoś, kto nie odwzajemnia przysługi. Jeśli jest szczęśliwy, a ty nie, nie ignoruj ​​​​tej czerwonej flagi. Twoje szczęście jest tak samo ważne jak jego. Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli ci zasnąć w nocy, zastanawiając się, czy nadal masz znaczenie, czy zajmujesz miejsce w jego życiu. Jeśli sprawia, że ​​bardziej płaczesz niż się śmiejesz, nie jest materiałem na męża.Jeśli to on jest pierwszym, do którego biegniesz z dobrą nowiną lub z którym chcesz porozmawiać o swoim dniu, a jednak zareagujesz w pesymistyczny sposób, który sprawi, że poczujesz, że nie zasługujesz na uczucie szczęścia, to nie jest materiałem na męża. Uwierz w to: człowiek, który prowadzi cię do szczęścia zamiast je kraść, jest zawsze wart czekania.

cómo darle vida a tu sexo

Zasługujesz na więcej niż absolutne minimum w związku. Posiadanie wysokich standardów nie oznacza wysokich kosztów utrzymania. Podejmij decyzję o odmowie ustawienia się poniżej najwyższego piedestału. Już dziś wybierz siebie i zainwestuj w siebie. Jutro wybierz siebie i zainwestuj w siebie. I patrz, jak zyski się mnożą.

przez Rachel L. Johnson