Od dziewczyny bez nastawienia do dziewczyny z nastawieniem (chciałbym móc być tobą) - Czerwiec 2022

Mówią, że dziewczęta z postawą są bezczelne i nikt nie lubi być w pobliżu. Nie zgadzam się. Ponieważ jeśli nie masz nastawienia i masz miękkie serce, ten świat cię przeżuje i wypluje, jakbyś był niczym. Wiem, byłem tam Jeśli nie staniesz w obronie siebie, nikt tego nie zrobi i potrzeba wiele odwagi, by się uratować. Chciałbym to zrobić.

Chciałbym być wystarczająco odważny, aby stanąć w obronie siebie.

Chcę mieć moc wypowiadania się i mówienia, co myślę, bez obawy, że ktoś się nie zgodzi. Naprawdę chcę być niezależny i nie kłaniać się przed nikim. Widzisz, po zakończeniu kłótni uważam, że czułbym się o wiele lepiej, gdybym nie wrócił do domu i nie bawił się w głowie tym, co mogłem powiedzieć, ale nie powiedziałem.Chcę wrócić, póki jeszcze mam szansę przemówić. Chcę być energiczny we wszystkim, co robię, nie tylko w mojej głowie.

Chciałbym nie cały czas płakać.

Ludzie są czasami tacy przerażający. Czuję, że coś mi zrobią, jeśli się odezwę. Ilekroć mnie ranią, w końcu płaczę. Bez względu na to, kim są i jaka jest ich rola w moim życiu, płaczę cały czas z powodu tego, co mi mówią.

¿Cómo es una mujer de 30 años?

I nie chcę płakać. Chcę być zły, udowodnić, że się mylą i sprawić, by żałowali, że mnie źle traktowali. Właściwie to chcę być ostra i przerażająca i sprawić, by się mnie bali - każcie im pomyśleć następnym razem, gdy będą chcieli mnie źle traktować.Chciałbym móc ignorować ludzi.

Byłoby tak niesamowite, gdybym po prostu nie słyszał, co do mnie mówią, lub gdyby ich opinie nic dla mnie nie znaczyły. Naprawdę chciałbym zignorować ich oczekiwania, polecenia i życzenia względem mnie.

Byłoby tak niesamowicie, gdybym mógł sam zdecydować, a ich pomysły i słowa nie zasłoniłyby moich osądów. Szczerze mówiąc, mam dość próbowania zadowolenia wszystkich, ponieważ w drugiej chwili jestem dobry dla jednej osoby, jestem katastrofą dla innej.¿Cómo puedes hacer que tu vagina esté más apretada?

Zobacz też:10 znaków, że jesteś podekscytowany ludźmi i dlaczego nie przynosi ci to korzyści

Chciałbym być moim # 1.

Nie jestem niczyim priorytetem i to jest w porządku. Ale to, co nie jest OK, to to, że nie jestem nawet moim numerem 1. Wszyscy przychodzą przede mną i pozwalam, by tak było przez lata. Nie bronię się - mówię tylko „cokolwiek”, myśląc, że nadejdą lepsze dni.

Chora jest to, że byłem taki zbyt długo. Chcę zainwestować we mnie swój czas, robiąc rzeczy, które kocham i ciesząc się czasem, jaki mam. Ale to takie trudne, czasami myślę, że to najtrudniejsza rzecz.

Chciałbym móc powiedzieć „kurwa” ludziom.

Jest tak wielu podłych ludzi. Są ludzie, którzy chcą cię skrzywdzić, sprowadzić na ziemię, aby poczuli się lepiej, rozumiesz? Są ludzie, którzy będą cię przejeżdżać, by odnieść sukces.

cosas geniales para hacer con sandía

Najgorsze jest to, że gdy znów znajdą się na samym dole, przychodzą do ciebie z prośbą o pomoc lub przysługę. Najgorsze jest to, że nie mówię „nie”. Zawsze daję im kolejną szansę, kiedy zamiast tego powinienem zatrzasnąć drzwi przed nimi. Ale nie mogę - w ten sposób przeszedłem przez moje życie z tyloma toksycznymi ludźmi. Byłoby o wiele łatwiej, gdybym mógł po prostu wykreślić je ze swojego życia.

Zobacz też:Oto wszystkie dziewczyny, które odważą się powiedzieć „NIE”

deshacerse de un estómago hinchado

Myślę, że nie walczyłbym z niepokojem ani strachem przed światem zewnętrznym. Byłbym znacznie fajniejszą dziewczyną i czułbym się o wiele lepiej. Wiem, że to wszystko w mojej głowie i muszę tylko zdecydować. Wiem, że muszę zrobić wszystko sam, ale utknąłem.

Lepiej być dziewczyną z nastawieniem niż dziewczyną bez nastawienia. Lepiej uważać na siebie, niż stale czekać, aż ktoś cię uratuje. Wiem, że mam w sobie dziewczynę z postawą - po prostu muszę pozwolić jej wyjść na powierzchnię. Kiedy nadejdzie ten dzień, będę z siebie taki dumny.