Lista życzeń przyjaciół: 13 wyzwań, które musisz zrobić z najlepszym przyjacielem - Październik 2022

Kto jest jedyną osobą na tym świecie, która nie będzie Cię oceniać bez względu na to, co robisz? To twój najlepszy przyjaciel. Na tym świecie nie ma lepszej osoby, z którą można by robić głupie i lekkomyślne rzeczy. Nie musi to być nawet głupie ani niebezpieczne, po prostu musi się dobrze bawić.

Dla niektórych zabawa polega na polewaniu głowy zimną wodą, a dla innych leży na kanapie i ogląda filmy przez cały dzień. Ale nie ma znaczenia, co robisz, dopóki robisz to z odpowiednią osobą.Niezależnie od tego, jakie wyzwanie podejmiesz, bez względu na to, jak głupie, zabawne lub niepokojące, zbliży cię i twojego przyjaciela jeszcze bardziej niż ciebie i zagwarantuje, że będziesz miał najlepszy czas.

cosas divertidas para hacer en una cita nocturna

Z drugiej strony stworzysz wspaniałe wspomnienia, które zapamiętasz do końca życia.

Oto lista wyzwań, które z pewnością masz do czynienia z najlepszym przyjacielem.1. Maraton filmowy

Usiądź wygodnie, weź wannę z popcornem i ulubionego przyjaciela, przytul się na kanapie i spędzaj resztę nocy na oglądaniu ulubionych filmów. Dzięki temu zbliżysz się jeszcze bardziej i stworzysz jedno piękne wspomnienie, o którym będziesz mówić przez lata.

2. Wyzwanie marynowane

Jeśli lubisz pikle, to wyzwanie jest dla Ciebie. Krótko mówiąc, wyzwaniem jest zjedzenie słoika pełnego marynat i wypicie soku. Kto spożywa zawartość słoika jako pierwszy, wygrywa wyzwanie. Aby uczynić rzeczy bardziej interesującymi, ustal limit czasowy i w danym czasie zwycięzcą zostaje ten, kto zje więcej ogórków.

3. Podróżuj po całym krajuJeśli naprawdę chcesz niezapomnianego wyzwania, nie ma nic lepszego niż zabranie przyjaciela na cały kraj. Na twojej podróży będzie wiele wyzwań i wiele przygód, a kiedy na to spojrzysz, czy nie lepiej jest bawić się w ten sposób, niż leżeć w domu i nudzić się po ekranie?

4. Powiedz cokolwiek wyzwanie

W tę grę lepiej grać z większą liczbą przyjaciół, ale będzie działać dobrze, jeśli będzie was tylko dwoje. Gra działa w ten sposób: musisz powiedzieć pierwsze słowo, które przychodzi ci do głowy, gdy nadejdzie Twoja kolej, a osoba po tobie musi powiedzieć słowo zaczynające się na literę, na której kończy się pierwsze. Na przykład, jeśli powiedziałeś „samochód”, druga osoba musi powiedzieć słowo zaczynające się na „r”, na przykład „zagadka”. Nie możesz powtarzać słów i nie możesz wstrzymywać. Jeśli ktoś złamie zasadę, zostanie ukarany i możesz zdecydować, jakiego rodzaju kary użyjesz.

como darle el mejor oral a un hombre

5. Pinterest

Znasz te fajne rzeczy, które dodałeś do zakładek na Pinterest? Cóż, jeśli nie wypróbujesz ich z najlepszym przyjacielem, nigdy nic z tym nie zrobisz. Zorganizuj imprezę Pinterest i dowiedz się, jaki jest Twój talent rzemieślniczy.

6. Jedz lub noś wyzwanie

Weź różne produkty spożywcze i umieść je w przezroczystej torbie. Każdy gracz musi mieć jedną torbę z tymi samymi artykułami żywnościowymi w tej samej kolejności. Wyzwanie rozpoczyna się, gdy gracze wyjmują przedmiot żywnościowy i albo go jedzą, albo noszą, aż worki obu graczy będą puste. Sztuczka polega na tym, że możesz używać śmierdzącego i lepkiego jedzenia oraz wszystkiego, czym obrzydza twój przyjaciel.

7. Brak wyzwań związanych z makijażem lustrzanym

Zbierz przyjaciół lub najlepszego przyjaciela i wypróbuj makijaż bez lustra. Zasadniczo musisz nałożyć pełny makijaż bez użycia lustra. Rezultat będzie absolutnie przezabawny lub zaskakująco genialny. Aby było ciekawie, spróbuj później wyjść na kawę. Uwzględnij to w wyzwaniu, aby zobaczyć, jak odważny jesteś.

8. Polowanie na śmieciarza

Nie, to nie jest gra tylko dla dzieci. Wyślij znajomemu, aby znalazł pewne przedmioty w Twoim mieście, pozostawiając im różne wskazówki lub zagadki do rozwiązania, aby je znaleźć. Jeśli znajdzie wszystkie ukryte przedmioty, w nagrodę dostaje domowej roboty obiad.

9. Degustacja potraw z zasłoniętymi oczami

Załóż opaskę i spróbuj innego jedzenia, które daje ci twój przyjaciel. To całkiem proste. Musisz tylko zgadnąć, co jesz. Ale bądź ostrożny, ponieważ nie wszystkie potrawy, które smakujesz, muszą być pyszne. Jest to idealna gra dla twojego przyjaciela, by się z tobą pograć, ale bez ciężkich uczuć. To tylko gra.

ya no amo a mi esposa

10. Brak wyzwania dla kciuka

Zaklej kciukami i spróbuj wykonać serię wyzwań, które daje ci twój przyjaciel. Przekonasz się, że nie jest łatwo nic zrobić bez użycia kciuków. Możesz spróbować napisać własne imię, otworzyć torbę z frytkami lub zrobić kanapkę. A także, jeśli robisz to ze swoim kochankiem, możesz zmienić to w robienie brudnych rzeczy.

11. Rysunek z zasłoniętymi oczami

Może to być zabawne, zwłaszcza jeśli twój przyjaciel nie ma talentu do rysowania. Weź przedmiot, dobrze go obejrzyj, załóż opaskę i spróbuj go narysować. Zwycięzcą zostaje osoba, która ma najlepszy rysunek. Uwierz mi, wykonanie tego wyzwania sprawi, że będziesz się śmiał.

12. Wyzwanie szeptane

To wyzwanie jest tak proste i sprawia tyle radości jednocześnie. To całkiem proste. Twój przyjaciel wkłada słuchawki i słucha głośnej muzyki podczas szeptania frazy lub słowa. Następnie po zdjęciu słuchawek twój przyjaciel musi odgadnąć, co szeptałeś.

13. Wyzwanie Smoothie

Jest to wyzwanie tylko dla tych, którzy potrafią wziąć praktycznie każdy rodzaj obrzydliwości. W jednym garnku i w drugim zbieracie wokół smacznych składników smoothie, takich jak truskawki, banany, kiwi i jogurt, zbieracie mniej smaczne składniki, takie jak musztarda, chrzan, sos sojowy itp. Napisz każdy składnik na kartce papieru i włóż do słoika, a następnie na zmianę rysuj kawałki papieru ze słoika, aż będzie pusty. Zrób koktajl ze składników, które wyciągnąłeś ze słoika, i wybierz rasę, która wypije swój koktajl.