Francuskie tarty jabłkowe - Sierpień 2022

Użyj zapakowanych ciast francuskich, aby stworzyć indywidualne tarty jabłkowe, które Twoi goście z pewnością pokochają. Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:244Plony:12Czas przygotowania:0godziny25min Czas gotowania:0godziny35min Czas całkowity:1godzina0min Składniki1 opakowanie opakowanie mrożone ciasto francuskie pełnoziarniste 6 łyżek. cukier 1/2 łyżeczki starta skórka z cytryny 3 średnie jabłka Golden Delicious 2 łyżki stołowe. masło niesoloneTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Ustaw ruszt piekarnika w najniższej pozycji; rozgrzej piekarnik do 375 ° F. Ułóż 2 arkusze ciasteczek po bokach papierem do pieczenia.
  2. Ciasto francuskie rozłożyć na lekko posypanej mąką powierzchni. Pokrój na ćwiartki w poprzek i trzecie wzdłuż, aby zrobić 12 kwadratów. Przenieś 6 kwadratów na każdy arkusz cookie, w odległości około 3 cali od siebie, i wstaw do lodówki podczas krojenia jabłek.
  3. Wymieszaj cukier i skórkę z cytryny w małej misce. Pokrój ćwiartki jabłka na plastry o grubości 1/4 cala. Pracując z jednym arkuszem na raz, ułóż plasterki jabłka lekko nakładając się na każdy kwadrat ciasta, pozostawiając obramowanie 1/4 cala. Jabłka posmarować połową masła i posypać połową cukru cytrynowego, używając 1 1/2 łyżeczki na każdy kwadrat. Ostrym nożem naciąć ciasto wokół krawędzi każdego kwadratu.
  4. Piec od 30 do 35 minut, aż ciasto się dobrze zarumieni, a jabłka będą miękkie. Przełóż tarty do rusztu do ostygnięcia. Powtórz z pozostałym ciastem, jabłkami, masłem i mieszaniną cukru.
tarty jabłkowe Rita MaasUżyj zapakowanych ciast francuskich, aby stworzyć indywidualne tarty jabłkowe, które Twoi goście z pewnością pokochają.