Zapomnij o nim, chyba że chce zrobić dla ciebie te 7 rzeczy

Zapomnij o nim, chyba że chce zrobić dla ciebie te 7 rzeczy

1. Najpierw dzwoni i pisze SMS-y bez robienia zamieszania

Zapomnij o nim, chyba że on

Jeśli twój mężczyzna nie może zawracać sobie głowy wysyłaniem do ciebie wiadomości od czasu do czasu lub dzwonieniem, aby zapytać, jak się masz, to co w ogóle z nim robisz?Bądź tylko z facetem, który jest na tyle mężczyzną, by wiedzieć, że wysiłek jest seksowny!

Jeśli zadzwoni do ciebie tylko po to, żeby zobaczyć, jak się masz i wyśle ​​ci coś słodkiego, co mu o tobie przypomni, trafiłeś w dziesiątkę!Ale jeśli nie może się zmusić do rozpoczęcia rozmowy i włożyć trochę wysiłku, zapomnij o nim!

Spędź swój czas z mężczyzną, którego naprawdę obchodzi, i skreśl każdego innego z listy.

Zapomnij o nim, chyba że on2. Poświęca czas na zaplanowanie zaskakującej i romantycznej randki

Nie musi codziennie wymyślać jakiegoś bombowego pomysłu, ale ważne jest, aby troszczył się wystarczająco, by zaskoczyć Cię słodką randką i od czasu do czasu zmiatać Cię z nóg!

¿Por qué mi esposa es tan infeliz?

Jeśli twój mężczyzna nie zrobił tego raz i wydaje się, że nie myśli o tym… może nadszedł czas, aby o nim zapomnieć i znaleźć kogoś, kto sprawi, że poczujesz się jak królowa, którą jesteś!

Mężczyzna, który kocha swoją kobietę, chce ją uszczęśliwić, to takie proste!Nie są potrzebne żadne wielkie gesty, ale od czasu do czasu powinien zrobić trochę więcej wysiłku, abyś poczuł się uwielbiany.

3. Daje ci znać, jak bardzo za tobą tęskni, gdy jesteś osobno

Zapomnij o nim, chyba że on

Wyśle ci najsłodszego SMS-a w środku dnia, aby poinformować cię, że przegapiłeś, lub zadzwoni do ciebie przed pójściem spać, aby porozmawiać o swoim dniu.

Kiedy jesteś osobno, ważne jest, aby pozostać w kontakcie i starać się pozostać w kontakcie, jak tylko możesz.

Zbyt łatwo jest pozwolić, by dystans cię rozdzierał, dlatego musisz okazywać sobie miłość bardziej niż kiedykolwiek.

Jeśli czujesz, że twój mężczyzna kwitnie, gdy go nie ma i wcale za tobą nie tęskni, uwierz mu!

Jesteś ważną częścią jego życia, więc byłoby naturalne, że za tobą tęskni.

50 sombras de escena de ducha gris

Ale jeśli wydaje się, że tak nie jest, zdecydowanie jesteś z niewłaściwym mężczyzną.

W porządku, przynajmniej wiesz, żeby nie marnować więcej czasu.

Tylko mężczyzna, który naprawdę za tobą tęskni, kiedy nie może cię zobaczyć, jest mężczyzną godnym twojego czasu i wysiłku.

4. Nie boi się powiedzieć Ci, jak bardzo Cię kocha

Zapomnij o nim, chyba że on

Mężczyzna, który ma pełny kontakt ze swoimi emocjami i nie boi się ich wyrażać, musi być najseksowniejszą rzeczą na świecie.

Zasadniczo mężczyzna, który nosi serce na rękawie, jest typem faceta, który zasługuje na całą miłość, jaką możesz mu zaoferować.

Nieczęsto zdarza się, że widzisz faceta, który otwarcie dyskutuje i wyraża swoje uczucia, więc jeśli go znalazłeś, zatrzymaj go za wszelką cenę!

Ale jeśli twój facet ma tendencję do ukrywania swoich uczuć i prawie nigdy nie słyszałeś, jak mówi ci, że cię kocham, może to być oznaką kłopotów.

Nie powinieneś nikogo zmuszać do wypowiedzenia tych trzech słów.

Jeśli nie może tego powiedzieć, może to dlatego, że tak naprawdę nie czuje się w ten sposób. Nigdy nie marnuj czasu na faceta, który sprawia, że ​​czujesz się niekochany. Mierz wyżej!

5. Zawsze bierze pod uwagę Twoje opinie i emocje

Zapomnij o nim, chyba że on

Nie musisz walczyć, aby Twój głos został usłyszany. Nie musisz go błagać, aby zrozumiał, jak się czujesz w danym momencie. Po prostu to rozumie i pozwala ci być tym, kim jesteś!

To najlepsza rzecz, kiedy facet bierze pod uwagę twoje uczucia i potrzeby, a ty nie musisz go dosłownie krzyczeć, prawda?

¿La víspera de verano causa infecciones por hongos?

Jeśli nie czujesz się wysłuchany i nie czujesz, że twoje uczucia i potrzeby są uzasadnione, nie ma sensu pozostawać z taką osobą. Każdy, kto cię kocha, sprawi, że oboje zobaczycie i poczujecie tę miłość!

6. Jest szczęśliwy i dumny z Ciebie i każdego Twojego sukcesu

Zapomnij o nim, chyba że on

To naprawdę łatwe do wykrycia. Ludzie naprawdę nie mogą ukryć swojego szczęścia i podekscytowania.

Jeśli skacze z radości, gdy dostajesz awans w pracy lub zachowuje się niezwykle dumny z ogromnego kamienia milowego, oznacza to, że naprawdę mu na tobie zależy.

Ale jeśli wydaje się obojętny, nawet jeśli może powiedzieć, że jest szczęśliwy z twojego powodu, łatwo zauważyć, że tak naprawdę nie jest taki zachwycony księżycem, po prostu obserwując jego mowę ciała.

Zasadniczo mógłby się mniej przejmować, jeśli masz coś dobrego i nie przeszkadza mu w najmniejszym stopniu, że jesteś szczęśliwy. Zapomnij o jego żałosnym tyłku i ruszaj do przodu bez niego.

7. Kocha twoje wady i nigdy nie sprawia, że ​​czujesz się z nimi źle

Zapomnij o nim, chyba że on

My, jako istoty ludzkie, wszyscy jesteśmy w ten czy inny sposób skażeni. Ale ostatecznym celem jest znalezienie kogoś, kto nas pokocha pomimo naszych niedociągnięć.

Jeśli twój facet sprawia, że ​​czujesz się kochany, nawet gdy jesteś najgorszy, jest opiekunem.

Jeśli nigdy nie sprawi, że poczujesz się jak gówno z powodu swoich wad, trzymaj się go.

Kiedy możesz być surową i wrażliwą wersją siebie wokół niego i nadal czuć się piękna, to wszystko, czego potrzebujesz od faceta.

Każdy inny to poważna strata czasu. Nie potrzebujesz faceta, który sprawi, że poczujesz się jak gówno po prostu za bycie człowiekiem!

Zapomnij o każdym, kto nie pozwala, by Twoje wady były częścią Ciebie.

Znajdź faceta, który cię podniesie i nie myśli o tobie mniej z powodu twoich niedoskonałości. To jedyny facet, jakiego będziesz potrzebować.

Zapomnij o nim, chyba że on