Sekrety kulinarne od Bobby'ego i Jamiego Deena - Grudzień 2022

Bobby i Jamie Deen Dzięki uprzejmości Subjects / Ben Fink Photography

Śniadanie najlepiej przyrządzać razem.`` Moje pierwsze wspomnienia z kuchni to maczanie chleba w płynie do mycia jajek na francuskie tosty i nakładanie cukru pudru '' - mówi Bobby, który napisał nową książkęThe Deen Bros. Get Fired Upze swoim starszym bratem Jamiem. Jamie mówi: „Obowiązki śniadaniowe są łatwe dla szefa kuchni. Dzieci uwielbiają rozbijać rzeczy, więc pozwól im rozbić kilka jajek. To właśnie robi mój pięcioletni syn Jack.

Sekretem skłonienia mężczyzny do gotowania jest ...Kupując artykuły spożywcze, mówi Bobby: „Nienawidzę sklepu spożywczego i myślę, że wielu mężczyzn tak myśli”. Jamie dodaje: `` Myślę, że pomogłoby, gdyby kobieta znalazła przepis, kupiła wszystkie składniki i powiedziała: `` Kochanie, pomalę ci plecy, jeśli zrobisz obiad ''.`` Dzięki Bogu, mama nauczyła nas być samowystarczalnymi ''Mówi Jamie. „Już w młodym wieku nauczyliśmy się prać ubrania i gotować. A ona powiedziała: „Teraz możesz o siebie zadbać”. Bobby wciąż to robi. Utrzymuje swój dom, gotuje dla siebie i przez większość czasu nosi czyste ubrania. Naprawdę oszukujesz swoich synów, mówiąc: `` Gotowanie i sprzątanie to praca kobiet ''.

- Obcinamy posiłki mamy- i ona to uwielbia ”- mówi Bobby. „Ludzie cały czas myślą, że gotuje niezdrowo, a to nieprawda. Mama bardzo dobrze gotuje dania z Południa, ale nie zawsze używa śmietany i masła. Naszym celem jest rozjaśnienie południowych przepisów - nie chcemy rezygnować z naszej historii, ale żadne z nas nie chce sprawdzać wcześniej. Nie możemy siedzieć i jeść paluszki masła. Jamie dodaje: „Mogę stracić kilka kilogramów. Bobby jest na siłowni pięć dni w tygodniu. Jestem tylko dymem, lustrami i Photoshopem.

Jednak nic nie przebije szalonej kanapki.„Kiedy byliśmy dziećmi, mama dała nam kanapki z ananasem i majonezem” - mówi Jamie. „Nadal ich kocham. Robiła też kanapki z masłem i cukrem lub zimnym spaghetti. Cokolwiek, co mieści się między dwoma kawałkami białego chleba, zjem to. - OPOWIADA NICOLE YORIOqué comer cuando está hinchado y con gases

Zdrowa sztuczka mamy:„Jeszcze kilka tygodni temu myślałem, że karmi mnie ziemniakami w śmietanie, ale w rzeczywistości był to krem ​​kalafiorowy” - mówi Bobby. - Nie potrafiłem dostrzec różnicy.

- Gulasz mojej mamyto najlepsze danie, jakie kiedykolwiek jadłem ”- mówi Bobby. - Co roku przyrządza to na moje urodziny. Wreszcie, mając 41 lat, nauczyłem się go gotować, ale nadal nie jest tak dobry jak jej. Pobierz przepis na redbookmag.com/pauladeen.

`` Kiedy podróżujemy,mieszamy szlaki z muesli, preclami i M & Ms ”- mówi Jamie. - Dzięki temu trzymam się z daleka od potrójnych cheeseburgerów podczas przejazdu samochodem.„Najlepsze jedzenie dla drużbów”jest czymś, co ma w sobie kość ”- mówi Jamie. „Uwielbiam jedzenie z naturalnymi uchwytami - można je podnosić i gryźć”.

„Nigdy nie odwiedziłbym Chicago bezkupując pizzę na głębokim talerzu u Lou Malnati ”- mówi Jamie. „Ostatnim razem, kiedy tam byliśmy, przeszedłem 15 przecznic, żeby dostać kawałek, a potem zawróciłem i przeszedłem 15 przecznic z powrotem”.

¿Qué puedes hacer para la hinchazón del estómago?

4 RZECZY, KTÓRE ZAWSZE ZNAJDZIESZ W NASZYCH KUCHNI

condimentar la vida sexual con esposa

BISQUICK: „Moja rodzina robi naleśniki i gofry przynajmniej trzy razy w tygodniu” - mówi Jamie. „Wrzucam tam trochę mleka i jajka, a to oszczędza mi dużo czasu”.

JAGODY I JAGODY: „Piję dużo koktajli” - mówi Bobby. „Za każdym razem, gdy je robię, dodaję jagody, więc szybko je przepuszczam”.

PIWO BLUE MOON: „To pozycja obowiązkowa na każdym grillu” - mówi Jamie. - Lubię, gdy jest lodowato zimny z pomarańczowym kawałkiem.

BROKUŁY: „Jest w mojej lodówce każdego dnia w roku” - mówi Jamie. - Jack to uwielbia. Zblanszuję to i poleję odrobiną sosu teriyaki lub odrobiną masła.